Starbucks Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Starbucks, merkezi ABD’de yer almakta olan dünyanın en büyük kahve üreticisi ve barista zincirlerinden bir tanesidir. Starbucks mağazalarının ilk açılış tarihi 1971 yılıdır. Kurulmuş olduğu günden günümüze kadar büyümesini sürdüren Starbucks şu anda 65 farklı ülkede 30 bine yakın mağazası ve 45 bini aşkın çalışanı ile müşterilerine hizmet vermektedir. Peki Starbucks mağazaları saat kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor, kaça kadar açık? Starbucks çalışma saatleri, mesai saatleri ile açılış saati ve kapanış saati hakkında detaylı bilgi haberimiz devamında yer almaktadır.

Starbucks Çalışma Saatleri ve Çalışma Günleri 2022

Starbucks mağazaları genel itibariyle sabah saat 7:30’da açılmakta ve akşam saat 23:00’de kapanmaktadır. Ancak bazı mağazalarının çalışma saatleri farklılık gösterebilmektedir. Bu sebepten dolayı hangi mağazanın saat kaçta açıldığını veya kaçta kapandığını öğrenmek için BURADAN Starbucks resmi internet adresi üzerinde yer alan mağazalarım kısmına giriş yapmamız gerekmektedir. Arama bölümüne yani “konum girin” kısmına istediğiniz mağazayı yazdığınız takdirde ilgili mağazanın açılış ve kapanış saatleri hakkında detaylı bilgi elde edebilirsiniz. Starbucks, hafta içi ve hafta sonu yani haftanın 7 günü hizmet vermektedir.

Starbucks Saat Kaçta Açılıyor : Starbucks mağazaları genellikle saat 7:30’da açılsa da, mağazaların açılış saati farklılık gösterebilmektedir.

Starbucks Saat Kaçta Kapanıyor : Starbucks mağazaları genel itibariyle 23:00’de kapanmaktadır. Ancak bazı işlek yerlerde bu kapanış saati gece 02:00’yi bulabilmektedir.

Starbucks Hafta Sonu Açık Mı : Starbucks hafta sonu da yine aynı hafta içi gibi mesai saatleri içinde hizmet verir.

Starbucks Bayramda Açık Mı : Starbucks, Ramazan Bayramı, Kurban Bayramı gibi dini bayramlar ile 1 Ocak, 1 Mayıs, 23 Nisan, 19 Mayıs, 23 Ekim, 15 Temmuz gibi resmi tatil günlerinde de açık durumda bulunmaktadır.

Starbucks Gece Açık Mı : Bazı şubeler 24 saat açık, sabaha kadar açık durumda tutulmaktadır. Bu şubeleri de yine yukarıda vermiş olduğumuz arama bağlantısından ulaşabilirsiniz.

Starbucks Mesai Saatleri : Starbucks mesai saati günde 8 saat olarak belirtilmiştir. Ayrıca bu sürenin yarım saati de yemek molasıdır. Hafta da bir kez izin ve yılınızı doldurmanız durumun da,bir çok firma da olduğu gibi yıllık 14+2 izin kullanma hakkınız bulunmaktadır. Bu yazımızda Starbucks mağazalarının açılış saatleri ve kapanış saatleri yani çalışma saatleri hakkında detaylı bilgiler sunduk.

Starbucks İş İlanları İş Başvurusu ve Başvuru Formu


Konu hakkındaki Soru, Öneri ve Görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Güncel Personel, Memur ve İşçi alımı haberlerini en hızlı şekilde öğrenmek için bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza ulaşmak için TIKLAYIN!

ALAKALI YAZILAR


1 Yorum

  1. Sizler vicdanlı Türk Müslümanlarsınız. Hem de rızkınızın Allah’ın uhdesinde güvende olduğuna inan müslümanlarsınız. Öyleyse bu şirkette çalışmaktan gerek müdür olarak gerek çalışanlar olarak vazgeçmelisiniz. Zaten başka şekilde de Allah bir rızık kapısı açar. Haklısınız bu zor bir şey çünkü biz de bu şirkette çalışıyor olsaydık elbette sizin gibi kararsız kalacak ve vazgeçmekte zorlanacaktık. Ama zalimin zulmüne ortak olmak demek, zalim olmak demek olduğunu bildiğiniz için bu ve bu tür şirketlerden uzak duracağınıza inanıyorum. Sevgilerle… (Mümkünse tüm şubelerinizin şefi bu mesajdan haberdar olsa çok makbule geçer.)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir