Çiğ Köfte Bayilik Veren Franchise Veren Firmalar 2022

Çiğ Köfte Bayilik Franchise Veren Firmalar

Çiğ Köfte Bayilik Veren Firmalar

Çiğ Köfte Bayilik Nedir? Çiğ köfte geleneksel kültürümüzün en eğlenceli yemeklerinden biri olarak atıştırmalık şeklinde tüketilmektedir. Kendi çeşitleri olan çiğ köfteleri bol acılı ya da sade yeşillikle yiyebilirsiniz. Çiğ köfte geleneksel bir yiyecek olarak birçok kişinin beğeniyle tükettiği bir üründür. Çiğ köftenin gerekli her içeriğini bulacağınız firmalarda beklentinizi karşılayan seçeneklerden alabilirsiniz. Çeşitlerine ve damak zevkinize göre bu besinleri keyifle alabilirsiniz.

Çiğ Köfteci Açmak  

Çiğ köfteci açmak düşük sermayeyle karlı iş modeli arasında yer alır. İsteyen herkesin birkaç adımda gereken belge ve başvuru şartlarını yerine getirmesi gerekmektedir. Bazı popüler markalardan Çiğ köfte bayilik, Çiğ köfte Franchise alabilir. Gıda üzerine olan işletmelerde temizlik konusu daha da çok öne çıkacağı için değerlendirmeler, hazırlık süreçleri ekstra önem kazanmaktadır. Yatırım bedeli düşük işler arasında yer alır.

Çiğ Köfte Sipariş 

Çiğ köfteler akşamüstü atıştırmalığı, misafirlere sunulacak yemekler arasında en güzel seçeneklerdendir. İçeriğinin kan şekeri dostu olması nedeniyle doyurucu bir üründür. Sipariş vereceğiniz firmayı bulmak için önce çevrenizdeki yerlerin yıldız değerlendirmesine bakabilirsiniz. Kendi deneyimleriniz ve diğer unsurları da dikkate alarak siparişleriniz tamamlanabilir.

Çiğ köfte dürüm olarak sipariş edilecekse içeriğinde ne olmaması gerektiğini söylemeniz önerilir. Nar ekşisi, soğan vs. içeriği isteyenler olabilir, aksine bunu sevmeyenler de olacaktır. Misafirleriniz için gereken ön bilgilerle ilerleme sağlanabilir.

Çiğ Köfte Bayilik 

Çiğ köfte sipariş işlemlerini seri halde karşılamak istediğinizde marka bayilik hizmetlerinden alabilirsiniz. Birçok firma bayilik vermekte ve işletmelere açılışla beraber avantaj sağlayabilmektedir.  Bayilik açarken firma koşullarına uygun konseptte bir sonuca odaklanılmaktadır. Çünkü markalar kendi süreçlerini sekteye uğratmamak için hazırlık aşamasına ve faaliyetlere önem verir.

Bayilik alacaklar için bu sektörde devamlılık amaçlanması ve birtakım hedefler olması son derece önemlidir. Yani aç kapa hemen sonlanan bayilerde işletmeler marka değerinin kötü etkilenmesi nedeniyle bedel isteyebilir. Sözleşmenizden zarar görmemeniz açısından baştan iyi bir değerlendirme gerekir.

Çiğ Köfte Markaları 

Birçok şehirde ön plana çıkan çiğ köfte markaları şu şekilde sıralanabilir:

 • Oses Çiğköfte
 • Çiğköftem
 • Komagene
 • Arsamiea
 • Adıyörem
 • Tatlıses

Markaların listesi daha da uzayabilir. Bulunduğunuz ilde popüler olduğunu düşündüğünüz bayilik veren diğer firmaları da değerlendirebilirsiniz. İsmi duyulan birçok çiğ köfte ustası şehir genelinde şube açabilmektedir. Kendi markanızı açarak çiğ köfte hizmeti vermek için, test aşamalarında bir süre üretimlerinizin yansımalarını takip edebilirsiniz. Çiğ köfteler pratik yenen ama tadı damakta kalması istenen yiyeceklerdir. Formülünüzü geliştirebilir, eklemeler yapabilirsiniz.

Çiğ köfte dükkanı kazandırır mı?

Çiğ köfte dükkanı açmak için KOSGEB projelerinden faydalanabilirsiniz. Başlangıç aşamasında bütçenizi geri alabileceğiniz bir sistem vardır. Proje hazırlamanız için kurum gereken dersleri vererek dükkan malzemelerini sonra ödeyebilmektedir. Bayilik ve Franchise durumlarında tüm masraflarla aylık geliri hesaplamanız kar olasılığınızı artırmaktadır. Bütçe, bölgesel kriterler ve diğer özel tercihlere göre en iyi uyum sağlayacak markayı seçerek, işletme konusunda stratejiler uygulanırsa çiğ köfteci olarak karlı bir yatırım yapmış olursunuz. En çok kazandıran kariyer fikirleri arasında çiğ köfteci açma fikri her zaman sıralanmıştır. Oldukça karlı bir iştir. Bu kadar çok çiğ köfteci açılması da tesadüf sayılmamaktadır.

Çiğ Köfte Besin Değeri 

Etsiz 100 gram çiğ köftede 180- 250 kalori vardır. Protein oranı daha düşük olmakla beraber besin değeri şöyledir:

 • Karbonhidrat 41,13 gr
 • Protein 5,78
 • Yağ 5,03
 • Sodyum 232,49 mg
 • Potasyum 300,59 mg

İçerisinde mineral ve vitamin de barındıran çiğ köfteler kalsiyum, A vitamini, C vitamini, demir de barındırmaktadır. Çiğ köfte dürüm kalorisi dürümsüz olana göre daha yüksek olacaktır. Diyet yapanların dürümsüz olanlardan yemesi önerilir.

Çiğ Köfte Komagene 

Çiğ köfte Komagene markası en popüler markalar arasındadır. Çiğ köfte bayiliği de en çok alınan çiğ köfte markaları arasında yer alan firmaya başvuru yapabilirsiniz. Çok sayıda yemek sitesinde hızlı siparişlerde ilk tercih edilen markalardan biridir. Bu nedenle de bayiliği çok fazla alınmaktadır. Komagene markasının 80 ilde 1500 şubeyle hizmet vermesi satışlarda lezzet garantisi vs. bakımından olumlu değerlendirilmektedir. Marka patentli çiğ köftelerle dünya markası olma yolunda ilerliyor.

Çiğ Köfte Suşi 

Çiğ köfte içeriğinin suşi yapılan yosun malzemesinde servis edilmesiyle ortaya çıkan tarif birçok kişinin beğenisini kazanmıştır. Yosun yaprak içerisinde klasik etsiz veya etli çiğ köfte  tüketebilirsiniz. Standart suşiyi sevmeyenlerin sıkça tercih ettiği bir yiyecektir. Ara öğünlerde bir iki adet çiğ köfte yemek doyurucu ve eğlenceli bir yiyecek olacaktır. İş yerlerinizde evlerde bu öğünü hazırlatabilirsiniz.

Çiğ Köfte Adıyaman 

Çiğ köfte Adıyaman firmaları Adıyaman ve Urfa civarında yaygın tüketilen çiğ köfteleri ifade etmektedir. Yöreye özel markası da olan çiğ köftelerde esmer bulgur, kuru soğan, sarımsak, salça, isot, baharat türleri, maydanoz ve zeytinyağı bulunmaktadır. Adıyaman çiğ köftecisi tariflerini yenilemek ve beğenilen türde eklemeler yapmak sizin elinizdedir. Neticede geliştirilebilen bir tat olarak faydası olacaktır.

Çiğ Köfte Bayiliği 

Çiğ köfte bayiliği almak için belirli bir bütçe ayırarak sonuç alabilirsiniz. Öncelikle bir firma seçmeniz önerilir. Günde 250 TL kazancınızın olması aylık toplam getiri açısından epey iyi sonuçlar verebilir. Nerede dükkan açacağınız ve kira giderlerini ekstra değerlendirmelisiniz.

Çiğ Köfte Franchise 

Çiğ köfte franchise  bedeli 25.000 TL’ye kadar çıkabilmektedir. Marka ve diğer etkenler sözleşme maddeleri önem kazanmaktadır. Değişme payı olmakla beraber çiğ köfte bayiliği açmak için şu belgeleri hazırlamanız önerilir:

 • Kimlik fotokopisi
 • Vesikalık fotoğraf, 4 tane ve güncel    
 • İşe başlama belgesi
 • Kira kontratı, kendi dükkanı olanlar tapu
 • Esnaf ve sanatkarlar odası kaydı
 • Vergi levhası aslının fotokopisi

Çiğ Köfte Evi 

Çiğ Köfte Evi marka olarak İstanbul’un birçok ilinde faaliyet gösteren bir kurumdur. Çok sayıda müşterisi olan ve yeni şubeler açan firmaya bayilik amacıyla da başvurabilirsiniz. Şehirlerarası durum güncellemelerini takipte kalmanız bulunduğunuz yerdeki başvurularda önemli olacaktır.

Çiğ köfte Evi bayilik şartlarından bazıları:

 • Girişimci ruhu ve azim
 • İşletmenin devamını sağlayacak finansal yönetim ve insan yönetimi bilgisi
 • Başarılı bir iş geçmişi tercih nedenidir.
 • Çiğköfte Evi yönetimine zaman harcamayı istemek
 • Yeterli imkana sahip olmak
 • Tavizsiz kalite anlayışını benimsemek müşterilere bu durumun yansıtılması gerekmektedir.

Çiğ Köfte Denizli 

Çiğ köfte Denizli şehrinde birçok seçenekle müşterilerine ulaşmaktadır. Öne çıkan mağazalardan bazıları şöyledir:

 • Tatlıses Çiğköfte
 • Battalbey Çiğköfte
 • Oses Çiğköfte
 • Komegene Etsiz Çiğköfte; Adalet Mah, Lise Cd. Saltak Cd. ayrı şubeler
 • Adıyaman Onur Çiğköfte
 • Cmr Çiğköfte

Denizli ilinde büyük firmaların şubelerini ve bireysel dükkanları bulabilirsiniz. Şehirde evlere paket servis her işletmede yer almaktadır. Telefon bilgilerine ulaşarak servis talebinde bulunabilirsiniz.

Çiğ Köfte Adana 

Çiğ köfte Adana  firmaları birbirinden meşhur yöresel tatlarla beraber varlığını sürdürmektedir. Adana civarında acılı ve etli çiğ köfte firmalarını daha çok bulabilirsiniz. Bölgede genel yeme alışkanlıkları acılı çiğ köfte olarak varlığını sürdürmektedir.  Her beklentiye göre çiğ köfte çeşitleri satışa sunulmaktadır:

 • Oses Çiğköfte; Kültür Mah., Barış Manço Bulvarı, Mücahitler Cd. Gazipaşa şubesi, Barajyolu, Mavi Bulvar Oses
 • Ömer Aybak Adıyaman Çiğköfte
 • Çiğköfte Dünyası
 • Hünkar Çiğköfte Adana firmaları yaygın tercih edilen yerler arasındadır.

Adana en iyi çiğköfte bayisi olunacak şehirlerden biridir. Genel tüketim alışkanlıklarına bakıldığında yaygın kullanılan acılı, etli çiğköftelerden kazanç sağlayabilirsiniz. Oses firmasına başvuru yaparak bayilik talebinde bulunabilirsiniz. Hangi konsepte göre kurumu hazırlayacağınız güncel duruma göre değişebilir.

 • En az 20 bin TL ve üzeri yatırım için hazırlık yapılmış olmalıdır.
 • 68 ilden birinde şube açarak satışlara başlanabilir.
 • Titizlik konusunda ödün vermeyen bir firmadır.
 • Etsiz çiğköfte satışlarına odaklanan firmadır. Gereksinimler konusunda sözleşme maddeleri sağlanmalıdır.

Seç Market Bayilik Başvurusu Şartları Kar Marjı

Çiğ Köfte Bayilik Franchise Veren Firmalar

Bayilik Veren Firmalar Ek İş İlanları

Yemeksepeti Mahalle Başvurusu Nasıl ve Nereden Yapılır?

Turkcell Bayileri Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Getir Güncel İş İlanları ve İş Başvurusu

Oto Ekspertiz Açmak

Köpek Gezdirerek Para Kazanmak


Konu hakkındaki Soru, Öneri ve Görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Güncel Personel, Memur ve İşçi alımı haberlerini en hızlı şekilde öğrenmek için bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza ulaşmak için TIKLAYIN!

ALAKALI YAZILAR


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir