Aydem Çalışma, Mesai Saatleri | 2022 Açılış Kapanış Saatleri

Aydem Çalışma ve Mesai Saatleri

Aydem Saat Kaçta Açılıyor, Kaçta Kapanıyor?

Aydem Elektrik Perakende Satış A.Ş. Bereket Enerji Grubu bünyesinde, Aydın, Denizli ve Muğla illerindeki vatandaşlarımıza en avantajlı fiyatlarla, sürekli ve kaliteli elektrik hizmeti sunmak amacıyla kurulmuş olan bir şirkettir. Aydem Elektrik daha sonra Gediz Elektrik şirketini de bünyesine katmış ve hizmet verdiği müşteri sayısını arttırmıştır. Ülkemizin en büyük elektrik dağıtım firmalarından bir tanesidir. Peki Aydem fatura ödeme merkezleri ve şubeleri sabah saat kaçta açılıyor, akşam saat kaçta kapanıyor, saat kaça kadar açık? Aydem çalışma saatleri, mesai saatleri ve çalışma günleri yani hangi günler açık, hangi günler kapalı yazımız devamında yer almaktadır.

Aydem Çalışma ve Mesai Saatleri 2022

Aydem Elektrik normal şartlarda hafta içi her gün sabah saat 09:00’de açılmakta ve akşam saat 17:00’da kapanmaktadır. Pandemi döneminde açılış saatleri 10:00 olarak belirlenmiştir. Aydem Enerji Elektrik şubelerinde ( merkez şube hariç ) öğle arası tatili bulunmamaktadır.

Aydem Sabah Saat Kaçta Açılıyor : Aydem Enerji Elektrik Dağıtım şubeleri sabahları saat 09:00’da hizmet vermeye başlamaktadır. Pandemi nedeniyle açılış saati 10:00 olarak güncellenmiştir.

Aydem Akşam Saat Kaçta Kapanıyor : Aydem Enerji Elektrik Dağıtım merkezleri yani ADM akşamları saat 17:00’de kapanmaktadır.

Aydem Hafta Sonu Açık Mı / Çalışıyor Mu : Aydem Elektrik Cumartesi ve Pazar günleri yani hafta sonu kapalıdır.

Aydem Bayramda Açık Mı / Kapalı Mı : Aydem; Ramazan Bayramı ve Kurban Bayramı gibi dini bayramlarda ve ayrıca 1 Ocak, 1 Mayıs, 19 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim, 30 Ağustos, 15 Temmuz gibi resmi tatil günlerinde kapalıdır.

Aydem Genel Müdürlüğü Çalışma Saatleri : Aydem Genel Merkezi diğer şubelerine göre farklı çalışma saatlerine sahiptir. Genel merkez binası hafta içi ( Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma) sabah saat 08:00’da açılır ve akşam saat 18:00’de kapanır. Ayrıca saat 12:00 ile 13:00 saatleri arasında da öğle tatili sebebi ile kapalıdır.
Enerjisa Güncel İş İlanları ve İş Başvurusu 2022

Aydem Çağrı Merkezi Çalışma Saatleri

Aydem şubelerinde yani tahsilat merkezlerinde fatura ödeme, hat taşıma, fatura öğrenme gibi işlemleri veznelerden kolaylıkla halledebilirsiniz. Ayrıca Aydem Çağrı Merkezi 7/24 hizmet vermektedir. Bu yazımızda Aydem çalışma saatleri yani açılış saatleri ve kapanış saatleri hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden ve kurumun çağrı merkezi telefon numarası olan “0850 800 0 186” üzerinden dile getirebilirsiniz.
https://www.aydemenerji.com.tr/


Konu hakkındaki Soru, Öneri ve Görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Güncel Personel, Memur ve İşçi alımı haberlerini en hızlı şekilde öğrenmek için bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza ulaşmak için TIKLAYIN!

ALAKALI YAZILAR


3 Yorum

  1. İnternette açılış saatine bakarak saat 9.00 da Denizli adalet MH Aydem in önüne geldim saat 10.00 a kadar dışarıda soğukta bekledik.hem özür bekliyorum hemde çalışıma saatlerini düzeltin başkası mağdur olmasın… ayıptır günahtır

    1. Bilgilendirme için teşekkür ederiz. Gerekli güncelleme yapılmıştır. Pandemi nedeniyle açılış saatleri düzenli olarak değişmektedir. Yaşadığınız sorun için Özür dileriz.

  2. Pazar gununden berı elektrıgımız kesık bakıye yetersızlıgınden dolayı oldu borcumuz pazar gunu odedık pazar gununden berı cagrı merkezını 11cı kere aradım aynı hıkaye gelcekler dıye gecıstırıyorlar bayram gununde elektrısız bıraktınız yazıklar olsun sızlere heryere butun makamlara sıkayet edecegım bayramın bıtmesını beklıyorum tekrar yazıklar olsun bumudur hızmet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir