Aydem Çalışma ve Mesai Saatleri

Aydem Saat Kaçta Açılıyor, Kaçta Kapanıyor?

Aydem Elektrik Perakende Satış A.Ş. Bereket Enerji Grubu bünyesinde, Aydın, Denizli ve Muğla illerindeki vatandaşlarımıza en avantajlı fiyatlarla, sürekli ve kaliteli elektrik hizmeti sunmak amacıyla kurulmuş olan bir şirkettir. Aydem Elektrik daha sonra Gediz Elektrik şirketini de bünyesine katmış ve hizmet verdiği müşteri sayısını arttırmıştır. Aydem Elektrik, ülkemizin en büyük elektrik dağıtım firmalarından bir tanesidir. Peki Aydem fatura ödeme merkezleri ve şubeleri sabah saat kaçta açılıyor, akşam saat kaçta kapanıyor, saat kaça kadar açık? Aydem çalışma saatleri, mesai saatleri ve çalışma günleri yani hangi günler açık, hangi günler kapalı yazımız devamında yer almaktadır.

Aydem Çalışma ve Mesai Saatleri 2020

Aydem Elektrik hafta içi her gün sabah saat 09:00’de açılmakta ve akşam saat 17:00’da kapanmaktadır. Aydem Elektrik şubelerinde ( merkez şube hariç ) öğle arası tatili bulunmamaktadır.

Aydem Sabah Saat Kaçta Açılıyor : Aydem Elektrik Dağıtım şubeleri sabahları saat 09:00’da hizmet vermeye başlamaktadır.

Aydem Akşam Saat Kaçta Kapanıyor : Aydem Elektrik Dağıtım merkezleri yani ADM akşamları saat 17:00’de kapanmaktadır.

Aydem Hafta Sonu Açık Mı / Çalışıyor Mu : Aydem Elektrik Cumartesi ve Pazar günleri yani hafta sonu kapalıdır.

Aydem Bayramda Açık Mı / Kapalı Mı : Aydem; Ramazan Bayramı ve Kurban Bayramı gibi dini bayramlarda ve ayrıca 1 Ocak, 1 Mayıs, 19 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim, 30 Ağustos, 15 Temmuz gibi resmi tatil günlerinde kapalıdır.

Aydem Genel Müdürlüğü Çalışma Saatleri : Aydem Genel Merkezi diğer şubelerine göre farklı çalışma saatlerine sahiptir. Genel merkez binası hafta içi ( Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma) sabah saat 08:00’da açılır ve akşam saat 18:00’de kapanır. Ayrıca saat 12:00 ile 13:00 saatleri arasında da öğle tatili sebebi ile kapalıdır.

Aydem Çağrı Merkezi Çalışma Saatleri

Aydem şubelerinde yani tahsilat merkezlerinde fatura ödeme, hat taşıma, fatura öğrenme gibi işlemleri veznelerden kolaylıkla halledebilirsiniz. Ayrıca Aydem Çağrı Merkezi 7/24 hizmet vermektedir. Bu yazımızda Aydem çalışma saatleri yani açılış saatleri ve kapanış saatleri hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden ve kurumun çağrı merkezi telefon numarası olan “0850 800 0 186” üzerinden dile getirebilirsiniz.


Konu hakkındaki Soru, Öneri ve Görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Güncel Personel, Memur ve İşçi alımı haberlerini en hızlı şekilde öğrenmek için bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza ulaşmak için TIKLAYIN!

ALAKALI YAZILAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir