Birevim Çalışma, Mesai Saatleri | 2021 Açılış Kapanış Saatleri

Birevim Şubeleri Çalışma ve Mesai Saatleri

Birevim Şubeleri Saat Kaçta Açılıyor, Kapanıyor?

Birevim; ev, arsa, iş yeri gibi gayrimenkullerin ülkemiz şartlarında en uygun fiyatlara alınmasını sağlayan bir sistemdir. Ev sahibi olmak isteyen kişiler; Birevim’in kendine özgü yöntemlerini kullanarak almak istedikleri eve faiz, vade farkı, evin maliyetini artıran kira ödemesi ya da başka başka farklar ödemeden sahip olurlar. Birevim ile Türkiye’nin her yerinden isteyen herkes beğendiği satılık herhangi bir gayrimenkulü alabilmektedir. Birevim işleyiş olarak Eminevim’e çok benzemektedir. Peki Birevim şubeleri sabah saat kaçta açılıyor, akşam saat kaçta kapanıyor, saat kaça kadar açık? Birevim çalışma saatleri, mesai saatleri ile çalışma günleri yani hangi günler açık, hangi günler kapalı yazımız devamında yer almaktadır.

Birevim Şubelerinin Çalışma Saatleri 2021

Birevim şubeleri haftanın 7 günü hizmet vermektedir. Bu şubeler sabah saat 09:00’da açılır ve akşamları da saat 18:00’de kapanırlar. Hali hazırda; Adana, Adıyaman, Ankara, Antalya, Bursa, Denizli, Diyarbakır, Elazığ, Erzurum, Gaziantep, Hatay, İstanbul, İzmir, Kahramanmaraş, Kayseri, Kocaeli, Konya, Malatya, Mersin, Sakarya, Samsun, Tekirdağ gibi illerimizde Birevim, şubelere sahiptir. Yukarıda vermiş olduğumuz çalışma saatleri tüm bu şubeler için geçerlidir.

Birevim Sabah Saat Kaçta Açılıyor : Birevim şubeleri sabahları saat 09:00’da hizmet vermeye başlamaktadırlar.

Birevim Akşam Saat Kaçta Kapanıyor : Birevim şubeleri akşamları saat 18:00’e kadar hizmet vermeye devam etmektedir.

Birevim Hafta Sonu Açık Mı / Kapalı Mı : Birevim şubeleri sadece hafta içi ( Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma ) değil aynı zamanda Cumartesi ve Pazar günleri yani hafta sonu da çalışmaktadır.

Birevim Bayramda Açık Mı / Çalışıyor Mu : Birevim şubeleri; Ramazan Bayramı ve Kurban Bayramı gibi dini bayramlarda ve ayrıca 1 Ocak, 1 Mayıs, 19 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim, 30 Ağustos ve 15 Temmuz gibi resmi tatil günlerinde hizmet vermemektedir.

Bu yazımızda Birevim şubelerinin çalışma saatleri yani açılış saatleri ile kapanış saatleri hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden ve kurumun çağrı merkezi telefon numarası olan “444 23 53” üzerinden dile getirebilirsiniz.

Birevim Sistemi Nedir? Nasıl Çalışır?

Emin Evim Sistemi Nedir? Nasıl Çalışır?

Fuzulev Sistemi Nedir? Nasıl Çalışır?

Nef İnşaat Projeleri Gayrimenkul Projeleri


Konu hakkındaki Soru, Öneri ve Görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Güncel Personel, Memur ve İşçi alımı haberlerini en hızlı şekilde öğrenmek için bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza ulaşmak için TIKLAYIN!

ALAKALI YAZILAR


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir