Titanic Otel İş İlanları ve Güncel İş Başvurusu Formu

Titanic Otel İş İlanları ve Güncel İş Başvurusu Formu

Titanic Otel İş İlanları 

Titanic Otel iş ilanları ve iş başvurusu formu, turizm ve otelcilik sektöründe iş arayan kişiler için detaylarıyla yazımızda ele alınmıştır. Turizm ve otelcilik alanında iş arayan birçok kişi Titanic Otel iş ilanları ve iş başvurusu formu arayışında bulunmuştur. Bu otel 1998 yılından beri otelcilik alanında yer almaktadır ve AYG Şirketler Grubu’na ait 14 adet otel ve 1 adet golf sahasına sahip oteller zinciridir. Titanic Otel’ in Türkiye’de, İstanbul, Antalya ve Bodrum’da, Almanya da ise Berlin’de otelleri bulunmaktadır.

Bu yazımızda 4500 kişiden fazla çalışanı olan Titanic Otel ile ilgili açık iş ilanlarına ve bu otele iş başvurusunun nasıl ve nereden yapılacağına dair bilgiler vereceğiz.

Titanic Otel Açık Pozisyonlar

4500 kişiden fazla çalışanı, 14 adet oteli ve bir adet golf sahası ile Titanic Otel, sık sık personel arayışında bulunmaktadır. Titanic Otel açık pozisyonlar için düzenli olarak araştırma yaparak istediğiniz pozisyona başvuru yapabilirsiniz. Bu otelde turizm ve otelcilik alanında hemen hemen her branşta personel ihtiyacı doğabilir. Genel olarak en çok ihtiyaç duyulan personel; halkla ilişkiler, resepsiyon, satış ve pazarlama, teknik işler, acente sorumlusu, servis, kat hizmetlileri, güvenlik ve mutfak bölümlerinde olmaktadır. Bu pozisyonlardan yetkinliklerinize göre olanı tercih edebilir ve yaşadığınız bölgeye en yakın olan otelin iş ilanlarına başvurabilirsiniz. Ayrıca Almanya’da da otelleri olması nedeniyle, özelliklerinize uyan bir yurtdışı görevine de başvuruda bulunabilirsiniz.

Titanic Otel’de çalışmak isteyen kişilerin daha önceden AYG grup bünyesindeki herhangi bir şirketinden yüz kızartıcı suçlardan dolayı çıkartılmış olmamaları, erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olmaları ya da askerlikten muaf olmaları gerekmektedir. Ayrıca bazı işlerde görev alacak personel için yabancı dil bilgisi aranmaktadır.

Titanic Otel’de İşe Alım Yapılan Kadrolar

Aşçı
Otel Muhasebe Görevlisi
Mekanik Teknisyeni
Resepsiyonist
Misafir İlişkileri Müdürü
Santral Memuru
SPA Terapisti
Kat Şefi
Garson
Cankurtaran
Barmen
Resepsiyon Personeli
Bellboy
Pastahane Elamanı (Pastacı)
Rezervasyon Elemanı
Sıhhı Tesisat Teknisyeni
Chef De Partie
SPA Resepsiyonisti
İyi Derecede İngilizce bilen
Erkek Adaylar için askerliğini yapmış
En az Lise mezunu
İletişim becerisi gelişmiş
Turizm sektöründe en az 1 yıl deneyimli
Yarı ve tam zamanlı çalışabilen personele ihtiyaç oluşmaktadır.

Titanic Otel İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır? 

Titanic Otel iş başvurusu nasıl, nereden yapılır? Diye düşünen okurlarımız için belirtmek gerekirse, bu otel zinciri, açık pozisyonları olduğu takdirde iş arama siteleri üzerinden açık iş ilanlarını girmektedir. Ayrıca Titanic Otel’in web sitesi üzerinden resimli özgeçmişinizi gönderebilirsiniz.

Maxx Royal Otel İş İlanları Personel Alımı ve İş Başvurusu Formu

Hilton Otel İş İlanları ve Personel Alımı İş Başvurusu Formu

Barut Hotels İş İlanları ve Güncel İş Başvurusu Formu 

Katar Otel Personeli İş İlanları ve İş Başvurusu

Rixos Otel İş İlanları ve İş Başvurusu

Eresin Otel İş İlanları ve Güncel İş Başvurusu Formu 

Dedeman Otel İş İlanları ve Güncel İş Başvurusu Formu

Anemon Hotels İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

Hotel Kaya İş İlanları ve Güncel İş Başvurusu Formu


Konu hakkındaki Soru, Öneri ve Görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Güncel Personel, Memur ve İşçi alımı haberlerini en hızlı şekilde öğrenmek için bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza ulaşmak için TIKLAYIN!

ALAKALI YAZILAR


2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir