Dominos Pizza Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Dominos Pizza, merkezi Amerika Birleşik Devletleri’nde bulunan uluslararası bir pizza dağıtım şirketidir.  1988 senesinde ülkemizde ilk şubesini açan Dominos Pizza, yıllar içinde 500 şubeye ulaşmayı başarmıştır. Ülkemizde faaliyet gösteren pizza şirketlerinden en yaygın evlere dağıtım yapanıdır. Özellikle 30 dakika içerisinde teslim edilmeyen pizzalarda anında bedava kampanyası sayesinde büyüme rakamlarını katlamışlardır. Dominos Pizza ülkemizde 7500’den fazla çalışanı ile hizmet vermektedir. Peki Dominos Pizza şubeleri her sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, kaça kadar açık? Dominos Pizza çalışma saatleri, mesai saatleri ve servis saatleri hakkında detaylı bilgiler haberimiz devamında yer almaktadır.

Dominos Pizza Çalışma Saatleri ve Günleri 2022

Dominos Pizza şubelerinin çalışma saatleri bulundukları il ve şubelere göre farklılık göstermektedir. Ancak genel itibariyle çoğu Dominos şubesi sabah saat 10:00’da açılır ve akşam saat 24:00’de kapanır. Dominos şubeleri Cumartesi ve Pazar günleri yani hafta sonu da hizmet verirler. Hatta bazı şubeleri 24 saat boyunca açıktır. Peki bu şubelerin tam çalışma saatleri nasıl öğrenilir? Bunun için Dominos tarafından yapılmış olan en yakın şubeler uygulamasına BURADAN giriş yapmamız gerekmektedir. Ardından il ve ilçe seçiminizi yaptıktan sonra hangi şubenin saat kaçta açıldığını, hangi şubenin saat kaçta kapandığını, ilinizde gece açık şubeleri ve 24 saat açık şubeleri görebilirsiniz. Aşağıda kurumun çalışma saatleri hakkında sık sorulan sorulara yer verdik.

Dominos Saat Kaçta Açılıyor : Dominos şubelerinin açılış saati değişiklik gösterse de genel itibariyle 10:00’da açılmaktadır.

Dominos Saat Kaçta Kapanıyor : Dominos şubeleri genel olarak gece saat 24:00’de kapanmaktadır. Ancak bazı şubeleri saat 03:00’e kadar açık olabilir. Bu şubeleri yukarıda vermiş olduğumuz bağlantıdan görebilirsiniz.

Dominos Servis Saatleri : Dominos Pizza kapanış saatlerine yakın servis almayı bırakmaktadır. Kapanıştan 15 dakika önce kadar son siparişleri alırlar.

Dominos Pizza Hafta Sonu Açık Mı : Dominos Pizza hafta sonu da yani Cumartesi ve Pazar günleri de tıpkı hafta içi olduğu gibi standart mesai saatleri içinde hizmet verir.

Dominos Pizza Bayramda Açık Mı : Dominos Pizza şubeleri Ramazan Bayramı, Kurban Bayramı gibi dini bayramlar ile 1 Ocak, 30 Ağustos, 15 Temmuz, 1 Mayıs, 23 Nisan, 19 Mayıs, 29 Ekim gibi çeşitli resmi tatil günlerinde de hizmet vermektedir.

Dominos Pizza Çağrı Merkezi Çalışma Saatleri : Dominos Pizza müşteri hizmetleri numarası olan “444 33 22” gece, gündüz 24 saat boyunca hizmet vermektedir. Bu yazımızda Dominos Pizza çalışma saatleri yani açılış saatleri ve kapanış saatleri hakkında detaylı bilgiler sunduk.


Konu hakkındaki Soru, Öneri ve Görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Güncel Personel, Memur ve İşçi alımı haberlerini en hızlı şekilde öğrenmek için bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza ulaşmak için TIKLAYIN!

ALAKALI YAZILAR


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir