Evde Mum Paketleme İşi Evde Ek İş Fırsatları 2022

Evde Mum Paketleme İşi Evde Ek İş

Evde Mum Paketleme İşi

Evde mum paketleme işi, evde ek iş, birçok ev hanımının, ek iş isteyen kişilerin evin geçimine katkıda bulunmak için başvurduğu ek gelir ihtiyacını karşılayan bir yöntemdir.

Evde ek iş, günümüz koşullarında eğitim, yiyecek, kira, giyim gibi birçok masrafın artması nedeniyle, birçok kişinin talep ettiği bir sektör haline gelmiştir. Bu yazımızda evde mum paketleme işini nereden bulacağımız, nasıl paketleyeceğimiz ve bu hizmet karşılığında ne kadar ücret alacağımız konularında bilgi vereceğiz.

Evde Mum Paketleme İşini Nereden Bulurum?

Evde mum paketleme işini nereden bulurum tarzında bir düşünce, işe yeni başlayacak olan her kişin aklına gelir. Mum üretimi yapan birçok firma dışarıya mum paketleme işi vermektedir. Bu firmaların telefon numaralarına ulaşıp evlere mum paketleme işi verip vermediklerini öğrenebilir, veriyorlarsa iş talebinde bulunabilirsiniz. Ayrıca Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) resmi web sitesinde bazı zamanlarda evde mum paketleme işi ilanları yayınlamaktadır. İŞKUR’ un web sitesini düzenli aralıklarla takip ederek, ilgili ilana başvuru yapabilirsiniz. Bazen internet sitelerinde de evde mum paketleme işi ilanları bulabilirsiniz. Burada dikkat etmeniz gereken en önemli husus sizden bu işi göndermek için ücret talep etmemeleridir. Çünkü hiçbir firma ücret talebinde bulunmaz, ücret talebinde bulunan firmalara güvenmeyiniz.

Mum Paketlemeyi Nasıl Yapabilirim?

Mumların paketlenmesi hususunda firma yetkilileri firmanın beklentileri doğrultusunda size bilgi vereceklerdir. Genel olarak onlu, on ikili veya yirmi dörtlü paketler halinde düzenlemenizi isterler. Firmalar size farklı renklerde mumları, mumları yerleştireceğiniz ambalajları, ambalajları kapatmanız için gereken yapıştırıcıyı veya zımbayı, mum ambalajlarının dizileceği kutuları, koli bandını ve maket bıçağını gönderir. Firmalar, ürünleri çok düzgün ve özenli bir şekilde paketlemenizi beklerler. Evde doğum günü mumu paketleme işi nedir?  Bursa mum paketleme işi, Ankara evde mum paketleme işi gibi konularda oldukça sık aranmaktadır. Mutlaka e devlet üzerinden işkura kayıt olarak ilanları takip etmelisiniz.

Paketleme İşinden Ne Kadar gelir Elde Ederim?

Paketleme işinden ne kadar kazanırım diye düşünebilirsiniz. Her zaman söylediğimiz gibi firmalara göre ücretler değişiklik gösterebilir. Firmalar ortalama olarak koli başına 2 TL civarında ücret ödemesi yaparlar. Gün içerisinde yapacağınız koli adedine göre alacağınız ücret değişiklik gösterebilir.

Evde Ceviz Kırma ve Paketleme İşi Evde Ek İş

Evde Maske Paketleme İşi Evde Ek İş Fırsatları

Evde Çorap Paketleme İşi Evde Ek İş 

Evde Paketleme İşi Veren Firmalar Evde Ek İş

Evde Toka Montajı ve Paketleme İşi

Evde Poşet Tutacağı Paketleme İşi Veren Firmalar

Evde Hediyelik Sabun Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Evde Kına Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Evden Para Kazanma Yolları Evde Nasıl Para Kazanılır?

Öğretmenlerin Yapabileceği Ek İş Fikirleri


Konu hakkındaki Soru, Öneri ve Görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Güncel Personel, Memur ve İşçi alımı haberlerini en hızlı şekilde öğrenmek için bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza ulaşmak için TIKLAYIN!

ALAKALI YAZILAR


4 Yorum

  1. Evde mum paketleme işi almak istiyorum lütfen çalışmak zorundayım ilgilenirseniz çok sevinirim teşekkür ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir