Evde Hediyelik Sabun Paketleme İşi Nasıl Yapılır? 2022

Evde Hediyelik Sabun Paketleme İşi Nasıl Yapılır? 2022

Evde Sabun Paketleme işi günümüzde oldukça popüler işler arasında yer almaktadır. Boş zamanlarını değerlendirmek isteyenlerin yada işini pandemi dolayısıyla kaybetmiş, öte yandan da ek iş yada yapacak bir işe ihtiyacı olanları yakından ilgilendirdiğini düşündüğümüz bir sektör. Kimileri için boş vaktini kazanç olarak değerlendirme, kimileri içinse gelir kapısı olabilecek bir iş olduğu söylenebilmektedir. Çeşit çeşit renk ve muhteşem albenili kokularıyla her kesin ilgisini çeken ve beğeni kazanan sabunlar ile evinizin ortamında rahatlıkla gelir edebilmeniz mümkün. Sadece ev hanımlarına yönelik değil, çalıştığı işten arta kalan vakti olanlarda bu zamanlarını kazanca dönüştürebilirler. Ayrıca sabun paketleme işini dışarıya yaptırmakta firmaların ciddi anlamda tasarruf etmelerini sağladığı için onlar içinde karlı bir iş olmaktadır.

Evde Hediyelik Sabunları Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Elbette biraz el becerisi biraz boş vakit ve severek yapabileceğiniz oldukça renkli, mis kokulu bir iştir. Getirisi de ayıracağınız vakitle orantılı olarak değişebilmektedir. İşinizi seri ve düzgün bir şekilde teslim etme süresini aşmadan söz verdiğiniz ve ya firmanın sizden istediği tarihlerde teslim edebilmeniz önemlidir. Düzenli bir çalışma sitiliyle düzenli bir gelir elde etmeni mümkündür. Sabun paketleme işi için ihtiyaç duyulan malzemeler firma tarafından size teslim edilir. İşi bittiğinde firma ücreti nakit olarak elden öder. Burada önemli olan yapabileceğiniz kadar adet iş almak, işi zamanında teslim ederek, sabunlara ve ambalajlara zarar vermemektir.—– TÜM EK İŞ İLANLARI BURADA ———

Rengarenk sabunları alıp, renkli tül bezin içerisine koyarak renkli kurdele iplerle bağlamanız gerekiyor. Kurdele ipine ufak not kağıtları da eklenerek bağlanan modellerde mevcuttur. Elbette intizamlı ve sağlam bağlanarak yapılmış paketleme işi yapabilirseniz firmalar tarafından tercih edilen eleman olmanız gayet mümkündür.

Evde Sabun Paketleme İşi İçin Nasıl Başvuru Yapılır?

Evde Sabun Paketleme İşi yaparak ayda 2600 tl net kazanç elde etmeniz mümkündür. Daha fazla zaman ayırarak çalışabilirseniz haftada 700 tl gelir elde etmek edebilirsiniz. Hatta bu şekilde işe başlayıp ekip kurarak işi ilerletebilmenizde mümkün. Üstelik sabun paketleme işi sürekliliği olan bir iştir. Sizde sabun paketleme işi yapmak isterseniz sosyal medya üzerinden, internet üzerinden yada çevrenizde bu işi yapan kişilerle irtibata geçebilirsiniz. Peki evde iş veren firmalara başvuruyu nasıl gerçekleştireceğiz. Sizde sabun paketleme ile ilgili iş ilanı arıyorsanız biraz internetten araştırma yapabilir, paketleme işi veren firmaların iletişim kanallarıyla bağlantı sağlayabilirsiniz. Çevrenizde yada yakınlarınızda sabun fabrikası varsa iş alabilmeniz çok daha kolay olacaktır. Yada sabun fabrikası ile iletişime geçerek sabun paketleme  işiyle evinizden gelir  kazanabilirsiniz.

Evde Sabun Paketleme Başvurusu İŞKUR’dan Yapılır mı?

İşkur üzerinden de sabun paketleme işi için başvuruda bulunulabilmektedir. Sırasıyla gidecek olursak, işkur’a gidrek ek iş yapmak istediğinizi bildirmeniz gerekmektedir. İŞKUR sizin bu işi yapabilmeniz için öncelikle paketleme işi başvurusu formu doldurmanızı istiyor. Bu iş başvuru formunu doldurmak zorunludur. Formda sizinle ilgili iletişim bilgileri ve deneyimlerinizle ilgili vs. bilgiler bulunuyor. Formu eksiksiz ve doğru bir biçimde doldurduğunuzdan emin olmalısınız.  Siz bu işlemi yaptıktan sonra artık sisteme dahil olmuş olduğunuzdan her türlü güncel paketleme iş bildirimleri size sms yoluyla iletilecektir. Sonrasında yapmanız gerekense siparişi kabul etmenizdir. İş bitimindeyse işin ücreti İŞKUR aracılığı ile sizin banka hesabınıza yatırılacaktır. Bu yolla bulduğunuz işlerle teslimat sonrasında paranızı güvenli alır, dolandırıcılara mahal vermemiş olursunuz. Malum bu konu dikkat edilmesi gereken bir durum.

Evde Maske Paketleme İşi Evde Ek İş Fırsatları

Evde Mum Paketleme İşi Evde Ek İş

Ek Gelir İş Fİkirleri     

Kartal Devlet Hastanesi İş Başvurusu

İstanbul Göztepe Şehir Hastanesi İş Başvurusu 

Sakarya Devlet Hastanesi iş ilanlarına TIKLAYIN! 

Bursa’da Evlere Ek İş Veren Firmalar          

İstanbul’da Evlere Ek İş Veren Firmalar       

Adana’da Evlere Ek İş Veren Firmalar         


Konu hakkındaki Soru, Öneri ve Görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Güncel Personel, Memur ve İşçi alımı haberlerini en hızlı şekilde öğrenmek için bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza ulaşmak için TIKLAYIN!

ALAKALI YAZILAR


8 Yorum

  1. bende evde sabun paketleme veya herhangi paketleme işleri yapmak istiyorum parakazanmaya ihtiyacım var

  2. Merhaba ; evde sabun paketleme işi yapmak istiyorum bilgi alabilir miyim ? Nasıl başvuru yapabilirim ?

    1. Merhaba, Evde Hediyelik Sabun Paketleme İşi Nasıl Yapılır? 2021 yazımızda bu konuyu ele aldık. Cevapları yazımızda bulabilirsiniz.

  3. emekli beyim izmir narlı derede yaşıyorum evimde yapmak için iş arıyorum paketlemede olur başka işde olur

  4. Bende evde iş yapmak istiyorum sabun .toka vs .ne olursa 43 yaşındayım 3 tane çocuğum var evime eşime destek olmam lazım

  5. Ek iş olarak hediyelik sabun vs paketlemek istiyorum. Aksarayda ikamet ediyorum. Yardımcı olur musunuz lütfen

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir