Federal Mogul İş İlanları ve İş Başvurusu

Federal Mogul şirketler grubu Türkiye’deki sanayi faaliyetlerine 1969 yılında başlamışlardır. 1998 yılında oluşan global sanayi ve global teknoloji ile Türk sermayesinin birleşmesiyle oluşan firma günümüzde motor komponentleri üretimi alanında dünyada kapasite ve teknoloji alanında en önemli tesislerden biri olmuştur. Federal Mogul insan kaynakları tarafından yayımlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu gibi iş başvurusu detaylarını haberimizde bulabilirsiniz.

Federal Mogul Personel Maaşları 2021

Federal Mogul bünyesinde çalışan personel, tekniker, teknisyen ve mühendis maaş detayları birçok kişi tarafından merak edilmekte. Firmada yeni işe başlamış olan kişiler asgari ücret seviyesinde maaş almaktalar. Bu ücretler çalıştığınız birime ve iş pozisyonunuza göre farklılık göstermektedir. Ayrıca şirket tarafından sağlanan sosyal ve ekonomik imkanlar ( ikramiye, fazla mesai ) maaşlara yansıtılmaktadır.

Federal Mogul Güncel İş İlanları 2021

Federal Mogul tarafından yayımlanmış olan güncel iş ilanları sayfasına göz attığımızda, aranılan personeller arasında; işçi alımı, tekniker, teknisyen, bakım personeli, engelli personel, üretim elemanı, mühendis, stajyer personel, güvenlik görevlisi, insan kaynakları uzmanı, muhasebe elemanı, finans uzmanı, sistem analisti, ürün geliştirme uzmanı, iş sağlığı ve güvenliği uzmanı gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almakta. İş ilanlarına ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri iş ilanları bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına iş başvurusu nasıl ve nereden yapılır?

Federal Mogul İş Başvurusu Nasıl ve Nereye Yapılır?

Federa Mogul yurtiçi ve yurtdışı personel alımlarını kendi insan kaynakları sitesi üzerinden ve ayrıca kariyer siteleri üzerinden yayımlamış olduğu iş ilanları ile yapmaktadır. Aşağıda vermiş olduğumuz bağlantı aracılığı ile firmanın insan kaynakları departmanına, önceden hazırlamış olduğunuz ingilizce ve türkçe özgeçmişiniz aracılığı ile iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Ayrıca profil oluşturarak site üzerinden online cv oluşturabilirsiniz. Başvurularınız direkt olarak Federal Mogul İK departmanı tarafından incelenmektedir. Başvuru linki yardımı ile firmanın yurtiçi ve yurtdışı birimlerine iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Federal Mogul İş Başvurusunda bulunmak için TIKLAYIN!


Konu hakkındaki Soru, Öneri ve Görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Güncel Personel, Memur ve İşçi alımı haberlerini en hızlı şekilde öğrenmek için bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza ulaşmak için TIKLAYIN!

ALAKALI YAZILAR


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir