Happy Center Çalışma ve Mesai Saatleri 2021 | Kaçta Açılıyor, Kapanıyor

Happy Center Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

1969 senesinde kurulmuş olan Happy Center gıda sektöründe ve perakende sektöründe kaliteli ve güvenli bir hizmet veren marketler zinciridir. Özgün yaklaşımı ile perakende sektörüne farklı bir boyut kazandırmış olan Happy Center, Altun Şirketler Grubu bünyesinde hizmet veren bir kuruluştur. Kurulmuş olduğu günden bu yana istikrarlı büyümesini sürdürmüş olan Happy Center, 2018 yılına geldiğimizde aylık 5 milyon sepet satışı ve 130’u aşkın şubesi ile hizmet vermektedir. Yeni şubeler açmak ve büyümesine ara vermeksizin devam etmek isteyen Happy Center “Alışveriş her yerden, mutlu alışveriş Happy’den yapılır” sloganı ile faaliyetlerini sürdürmektedir. Günümüzde çok sayıda kişiye hizmet veren Happy Center saat kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor,  servis saatleri ne zaman merak ediyorlar. Yazımız devamında Happy Center çalışma saatleri ile mesai saatleri ve çalışma koşulları hakkında detaylı bilgiler bulabilirsiniz.

Happy Center Açılış Kapanış Saati 2021

Happy Center mağazaları sabah saat 09:00’da açılmakta ve 22:00’da kapanmaktadır.  Mağazalarında öğle tatili arası bulunmayan Happy Center ayrıca bayram günlerinde ve diğer resmi tatillerde de açık durumdadır. Happy Center servis saatleri ise 09:00 ile 21:00 olarak belirtilmiştir.

Happy Center Mesai Saatleri : Happy Center mağazaları 09:00 ile 22:00 arasında hizmet verir.

Happy Center Sabah Saat Kaçta Açılıyor : Happy Center market hafta içi ve hafta sonu yani haftanın 7 günü sabah saat 09:00’da açılmaktadır.

Happy Center Saat Kaçta Kapanıyor : Happy Center mağazaları akşam saat 22:00’da kapanmaktadır.

Happy Center Servis Saatleri : Happy Center online alışveriş imkanı da sunmaktadır. Bu sayede alacak olduğunuz ürünler sabah 09:00 ile akşam 21:00 arasında teslim edilir. Genel itibariyle mağazalarında yarım saat ara ile servise çıkılmaktadır.

Happy Center Hafta Sonu Açık Mı : Happy Center Cumartesi ve Pazar günleri yani hafta sonu da, tıpkı hafta içi olduğu gibi aynı çalışma saatleri içerisinde hizmet vermektedir. Ayrıca Kurban Bayramı, Ramazan Bayramı gibi dini tatil günleri ile diğer resmi tatil günlerinde de yine aynı saatlerde hizmet vermektedir.

Happy Center Çalışma Koşulları : Happy Center bünyesinde çalışan personeller asgari ücret almaktadırlar ve mesai saatleri içerisinde görev yapmaktalar. Ayrıca bünyesinde tam zamanlı ve yarım zamanlı personeller görev yapmaktadır.

Happy Center mağazaları şu an için İstanbul, Kocaeli, Çanakkale, Bursa, Balıkesir illerimizde bulunmaktadır. Ancak ilerleyen yıllarda hizmet verdiği il sayını arttırmayı hedeflemektedir. Happy Center açılış saatlerikapanış saatleri yani çalışma saatleri hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


Konu hakkındaki Soru, Öneri ve Görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Güncel Personel, Memur ve İşçi alımı haberlerini en hızlı şekilde öğrenmek için bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza ulaşmak için TIKLAYIN!

ALAKALI YAZILAR


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir