Rixos Otel İş İlanları ve İş Başvurusu

Rixos Otel İş İlanları ve İş Başvurusu 2021

Rixos Otel İş İlanları ik departmanından yayınlanan gerekli görülen pozisyonlara ihtiyaç doğrultusunda personel alımı yapılmaktadır. Rixos Otel iş başvuru şartları, iş ilanları ve iş başvurusuna dair gereken ne varsa yazımızda sizin için yer vermeye çalıştık.

Rixos Otel Güncel Personel İlanları

Ülkemiz turizminin, otelcilik ve konaklama sektöründe önemli bir konumda bulunan Rixos Otel, 2000’li yılların başında Antalya bölgesinde yapılamaya başlanmıştır. Müşterilerinin memnuniyetine epey önem veren ve sürekli kendini modernize ederek yenileme çabasında olan bir kurumdur. Sektörde oldukça güçlü bir rakiptir. Zincir oteller arasında yer almaktadır. Bünyesinde yüzlerce istihdam yaratan Rixos Otel gerektiğinde personel alımı yapmaktadır. Büyük ve kurumsal çalışan bir firma olan Rixos Otellerinde çalışarak imkan ve olanaklardan faydalanmak istiyorsanız haberimizi okumanız, firmaya nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenmeniz konusunda sizede fikir vereceğini umuyoruz.

Rixos Otel’de İşe Alım Yapılan Kadrolar

Eskişehir, Antalya, Bodrum, İstanbul, Fethiye, Ankara, Konya’da otelleri bulunan Rixos Buralarda ihtiyaç olan kadrolarla ilgili duyuru yayınladı. Sizin için aradığınız ideal pozisyonda başvuruda bulunabilirsiniz.
Aşçı
Mekanik Teknisyeni
Misafir İlişkileri Müdürü
Santral Memuru
SPA Terapisti
Kat Şefi
Garson
Cankurtaran
Barmen
Resepsiyon Personeli
Bellboy
Rezervasyon Elemanı
Sıhhı Tesisat Teknisyeni
Chef De Partie
SPA Resepsiyonisti
İyi Derecede İngilizce bilen
Erkek Adaylar için askerliğini yapmış
En az Lise mezunu
İletişim becerisi gelişmiş
Turizm sektöründe en az 1 yıl deneyimli
Yarı ve tam zamanlı çalışabilen personele ihtiyaç oluşmaktadır.

Sizde bu platformda iş başvurusuna katılmak yada personel hizmetlerinden yararlanmak istiyorsanız bu adımları takip etmelisiniz. Başvurular internet üzerinden gerçekleşmektedir. Buradan tıklayarak ulaşabilirsiniz. 

Pharmactive İlaç Güncel İş İlanları ve İş Başvurusu

  Acun Medya İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2021  

  Yemeksepeti İş İlanları ve İş Başvurusu 2021  


Konu hakkındaki Soru, Öneri ve Görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Güncel Personel, Memur ve İşçi alımı haberlerini en hızlı şekilde öğrenmek için bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza ulaşmak için TIKLAYIN!

ALAKALI YAZILAR


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir