Rixos Otel İş İlanları ve İş Başvurusu | Personele 5 Yıldızlı Konfor

Rixos Otel İş İlanları ve İş Başvurusu

Rixos Otel İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

Rixos Premium Belek – Keyifli Bir Tatil Deneyimi elbette bu kadar çok tercih edilen otellerde personel ihtiyacı her zaman bulunmaktadır. Rixos Otel İş İlanları ik departmanından yayınlanan gerekli görülen pozisyonlara ihtiyaç doğrultusunda personel alımı yapılmaktadır. Rixos Otel iş başvuru şartları, iş ilanları ve iş başvurusuna dair gereken ne varsa yazımızda sizin için yer vermeye çalıştık. Yurt içinde ve yurt dışında binlerce otelde ön ödemesiz rezervasyon yapılabilmektedir. Hakan Şahin Rixos genel müdürü Personelimizin mutluluğu, misafirlerimizin mutluluğuyla eşit en büyük artımız, iç misafirimiz olan personelimizin mutluluğu, hizmet verdiğimiz misafirlerimizin mutluluğuyla eşit açıklamalarında bulundu.

Rixos Otelleri Nerede?

Rixos Otelleri Nerede?
Rixos Otelleri Nerede?

Ön Ödemesiz Otel Rezervasyonu son zamanlarda oldukça popüler olmuştur. Erken rezervasyon kampanyalı fiyatlar her otelde değişmektedir. Turizm sektöründeki tüm bu avantajlar ilgiyi arttırdığı gibi personel ihtiyacınıda ön plana çıkarmıştır.

Rixos Otel Zincirleri

 • Rixos Premium Belek,
 • Rixos Otel Şile
 • Rixos Otel Konya
 • Rixos Otel Bursa
 • Rixos Otel Ankara
 • Rixos Otel Mersin
 • Rixos Otel Kemer
 • Rixos Otel Eskişehir
 • Rixos Premium Tekirova,
 • Rixos Premium Göcek Adult Only,
 • Rixos Sungate,
 • Rixos Beldibi,
 • Rixos Premium Bodrum,
 • Rixos Downtown Antalya,
 • Rixos Pera İstanbul,
 • Rixos Premium Dubai JBR,
 • Rixos The Palm Dubai olmak üzere bir çok farklı bölgede otelleri bulunmaktadır. Personel alımlarıda oldukça fazladır.

Antalya’daki Rixos Beldibi’nde personele 5 yıldızlı konfor

5 Yıldızlı otelde 5 yıldızlı personel yaşam alanı sloganıyla yola çıkan Rixos Hotels’in Antalya Kemer’de bulunan tesisi Rixos Beldibi, müşterilere verilen hizmetle, çalışan personele sağlanan imkan ve hizmetleri eşitledi. Çalışanlar için aktivite ve dinlenme alanlarının oluşturulduğu bölümde, çalışan personelin mutlu olması ve özveriyle çalışması hedeflendi. Hem çalışanlar mutlu hemde otel misafirleri. Mutlu personel, mutlu misafir, çalışan personelin yaşam alanlarında restoran, kafe, TV ve kitap okuma alanları, kütüphane, amfi, akıllı ekran, dijital alan, basketbol alanı, langırt ve dart aktivite bölümleri yer alıyor.

Antalya Rixos Beldibi
Antalya Rixos Beldibi

Rixos Otel Güncel Personel İlanları

Ülkemiz turizminin, otelcilik ve konaklama sektöründe önemli bir konumda bulunan Rixos Otel, 2000’li yılların başında Antalya bölgesinde yapılamaya başlanmıştır. Müşterilerinin memnuniyetine epey önem veren ve sürekli kendini modernize ederek yenileme çabasında olan bir kurumdur. Sektörde oldukça güçlü bir rakiptir. Zincir oteller arasında yer almaktadır. Bünyesinde yüzlerce istihdam yaratan Rixos Otel gerektiğinde personel alımı yapmaktadır. Büyük ve kurumsal çalışan bir firma olan Rixos Otellerinde çalışarak imkan ve olanaklardan faydalanmak istiyorsanız haberimizi okumanız, firmaya nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenmeniz konusunda sizede fikir vereceğini umuyoruz.

Rixos Otel Personel Maaşları

Turizm Otel Personel Maaşları 2022-2023 konu başlıklı yazımızı okuyarak personel maaşlarıyla ilgili detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Ön büro şefinden, Tesisatçıya kadar tüm otel personelinin yeni dönemde aldığı ücretleri ayrı ayrı bu yazımızda görebilirsiniz. Rixos otel staj başvurusu ve diğer bir çok otelinde iş ilanlarına nasıl başvuruda bulunulacağını ayrıntılı şekilde bulabilirsiniz.

Rixos Otel’de İşe Alım Yapılan Kadrolar

Eskişehir, Antalya, Bodrum, İstanbul, Fethiye, Ankara, Konya’da otelleri bulunan Rixos Buralarda ihtiyaç olan kadrolarla ilgili duyuru yayınladı. Sizin için aradığınız ideal pozisyonda başvuruda bulunabilirsiniz.

Aşçı
Mekanik Teknisyeni
Misafir İlişkileri Müdürü
Santral Memuru
SPA Terapisti
Kat Şefi
Garson
Cankurtaran
Barmen
Resepsiyon Personeli
Bellboy
Rezervasyon Elemanı
Sıhhı Tesisat Teknisyeni
Chef De Partie
SPA Resepsiyonisti
İyi Derecede İngilizce bilen
Erkek Adaylar için askerliğini yapmış
En az Lise mezunu
Turizm sektöründe en az 1 yıl deneyimli
Yarı ve tam zamanlı çalışabilen personele ihtiyaç oluşmaktadır.

Rixos insan kaynakları iş başvurusu

Sizde bu platformda iş başvurusuna katılmak yada personel hizmetlerinden yararlanmak istiyorsanız bu adımları takip etmelisiniz. Otelin kendi sayfası olan www.rixoskariyer.com/ilk-adim/detay/Ilk-Adim adresinden ulaşabileceğiniz gibi, www.kariyer.net/firma-profil/rixos-hotels sayfasından da ulaşabilirsiniz.

D-Hotel Maris İş İlanları Personel Alımı İş Başvurusu

Maxx Royal Otel İş İlanları Personel Alımı ve İş Başvurusu Formu

Hilton Otel İş İlanları ve Personel Alımı İş Başvurusu Formu

Barut Hotels İş İlanları ve Güncel İş Başvurusu Formu 

Katar Otel Personeli İş İlanları ve İş Başvurusu


Konu hakkındaki Soru, Öneri ve Görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Güncel Personel, Memur ve İşçi alımı haberlerini en hızlı şekilde öğrenmek için bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza ulaşmak için TIKLAYIN!

ALAKALI YAZILAR


2 Yorum

 1. İyi günler, ben daha önce Cornelia Diamond Otel Belek’te çalıştım. Üniversitede son senem ve Haziran’da mezun olacağım. İş başvurusu yapabilmek ve Özgeçmişimi gönderebilecek bir E-Mail adresi aradım fakat bulamadım. Bu konuda yardımcı olabilirseniz gerçekten çok sevinirim. Resepsyonist ihtiyacınız var mı?

  1. Merhaba, makalede ne şekilde başvuru yapılacağı anlatılmıştır. Oradan adımları takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir