Horoz Lojistik Çalışma ve Mesai Saatleri 2022 | Kaçta Açılıyor, Kapanıyor

Horoz Lojistik Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Horoz Lojistik Kargo Saat Kaçta Açılıyor, Kapanıyor?

Horoz Lojistik ve Kargo, 1942 yılında kurulmuş olan lojistik sektöründeki lider şirketlerden bir tanesidir. Lojistik sektöründe ülkemizde hizmet veren ilk kuruluş olan Horoz Lojistik, 105 ülkede, 601 noktada entegre kargo ve lojistik çözümler üretmektedir. Horoz Holding, ana faaliyet konusu olan lojistik hizmetler alanında iki büyük şirketiyle faaliyet gösteriyor; Horoz Lojistik, Yurtiçi Komple Taşıma, Depolama ve Dağıtım, Uluslararası Karayolu ve Demiryolu Taşımacılığı hizmetleri sunuyor. Horoz Bolloré Logistics ise, Denizyolu-Havayolu Forwarding, Konteyner Dahili Taşımacılık ve Proje Kargo Taşımacılığı alanlarında müşterilerine hizmet veriyor. Peki Horoz Lojistik şubeleri sabah saat kaçta açılıyor, akşam saat kaçta kapanıyor, saat kaça kadar açık? Horoz Lojistik çalışma saatleri, mesai saatleri ve çalışma günleri yani hangi günler açık, hangi günler kapalı yazımız devamında yer almaktadır.
—————————————————————————
YURTDIŞI İŞ İLANLARI
KARİYER PARA KAZANMA

—————————————————————————

Horoz Lojistik Kargo Çalışma ve Açılış Kapanış Saatleri 2022

Horoz Lojistk şubeleri sabah saat 08:00’de açılmakta ve akşam saat 19:00’da kapanmaktadır. Ayrıca şubeler saat 12:00 ile 13:00 saatleri arasında da 1 saat boyunca öğle arası sebebi ile kapalıdır. Horoz Lojistik çalışma saatleri hakkında sık sorulan sorular ve yanıtları ise aşağıda yer almaktadır.

Horoz Lojistik Sabah Saat Kaçta Açılıyor : Horoz Lojistik sabah saat 08:00’de açılmaktadır.

Horoz Lojistik Akşam Saat Kaçta Kapanıyor : Horoz Lojistik şubeleri akşam saat 19:00’a kadar açıktır.

Horoz Lojistik Öğle Arası Tatili Ne Zaman : Horoz Lojistik şubeleri saat 12:00 ile 13:00 arasında öğle arası tatili sebebi ile kapalıdır.

Horoz Lojistik Dağıtım Saatleri : Horoz Lojistik sabah saat 08:00‘den itibaren kargo teslimatı yapmakta ve bu teslimat akşam saat 21:00‘e kadar devam etmektedir.

Horoz Lojistik Hafta Sonu Açık Mı / Çalışıyor Mu :Horoz Lojistik hafta içi her gün ( Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma ) ve hafta sonu da sadece Cumartesi günleri hizmet vermektedir. Pazar günlerinde ise kapalıdır. Cumartesi günleri de tıpkı hafta içi olduğu gibi standart çalışma saatleri içerisinde hizmet sunar.
www.horoz.com.tr

Horoz Lojistik Bayramda Açık Mı / Kapalı Mı : Horoz Lojistik şubeleri Kurban Bayramı ve Ramazan Bayramı gibi dini bayramlarda ve 1 Ocak, 1 Mayıs, 19 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim, 30 Ağustos ve 15 Temmuz gibi resmi tatil günlerinde kapalıdır. Arefe gününde ise öğleye kadar hizmet vermektedir. Bu yazımızda Horoz Lojistik çalışma saatleri yani açılış saatleri ve kapanış saatleri hakkında detaylı bilgiler verdik.


Konu hakkındaki Soru, Öneri ve Görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Güncel Personel, Memur ve İşçi alımı haberlerini en hızlı şekilde öğrenmek için bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza ulaşmak için TIKLAYIN!

ALAKALI YAZILAR


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir