Tchibo Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri 2021 | Açılış Kapanış Saatleri

Tchibo Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Başarı öyküsü Hamburg’da  posta ile yanında pratik kavanozlarla ya da mutfak bezleri ile kahve gönderimiyle başladı. Almanya’da Tchibo en çok içilen marka oldu. Zamanla ev, dekorasyon, moda ve spor koleksiyonlarıyla büyüdü. 1.000’den fazla mağazası olan Tchibo’nun ilk mağazası, 1955 yılında Hamburg’da açıldı. Tchibo, -her zaman farklı, her zaman yeni sloganıyla sevenlerine her hafta yeni bir koleksiyon sunuyor. Tchibo, 1949’dan beri ilham verir. Bu yazımızda Tchibo Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri hakkında sizleri bilgilendireceğiz.

Tchibo Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri 2021

Tchibo mağazaları genel itibariyle sabah saat 10:00’da açılmakta ve akşam saat 22:00’de kapanmaktadır. Ancak bazı mağazalarının çalışma saatleri farklılık gösterebilmektedir. Tchibo, hafta içi ve hafta sonu yani haftanın 7 günü hizmet vermektedir. Tchibo mağazaları özel durumlar dışında (pandemik )genel itibariyle sabah saat 10:00’da açılmakta ve akşam saat 22:00’de kapanmaktadır.

Tchibo Saat Kaçta Açılıyor : Tchibo mağazaları genellikle saat 10:00’da açılsa da, farklı semtlerdeki (AVM) mağazalarının açılış saati farklılık gösterebilmektedir.

Tchibo Saat Kaçta Kapanıyor? : Genel itibariyle 22:00’de kapanmaktadır. Ancak bazı işlek yerlerde bu kapanış saati pandemi öncesinde gece 02:00’yi bulabiliyordu.

Tchibo Hafta Sonu Açık Mı ?: Tchibo hafta sonlarında da yine aynı hafta içinde olduğu gibi normal mesai saatleri içerisinde hizmet vermektedir.

Bayramda Açık Mı? : Tchibo, Ramazan Bayramı, Kurban Bayramı gibi dini bayramlar ile 1 Ocak, 1 Mayıs, 23 Nisan, 19 Mayıs, 23 Ekim, 15 Temmuz gibi resmi tatil günlerinde de açık durumda bulunmaktadır.

Tchibo Gece Açık Mı : Pandemi öncesinde bazı şubeler 24 saat açıktı, sabaha kadar açık durumda tutulabiliyordu. Bu şubeleri de yine yukarıda vermiş olduğumuz arama bağlantısından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Tchibo mağazalarının sosyal medya hesaplarını da takip ederek, indirim fırsatlarından da faydalanabilirsiniz. Her kategoriye uygun ürün çeşitliliğine sahiptir. Ayrıca online e-bülten aboneliği sayesinde de güncel kampanyalardan haberdar olunabilmektedir.

Ancak bazı mağazalarının çalışma saatleri farklılık gösterebilmektedir. Bu sebepten dolayı hangi mağazanın saat kaçta açıldığını veya kaçta kapandığını öğrenmek için BURADAN Tchibo resmi internet adresi üzerinde yer alan mağazalarım kısmına giriş yapmamız gerekmektedir. Arama bölümüne yani “konum girin” kısmına istediğiniz mağazayı yazdığınız takdirde ilgili mağazanın açılış ve kapanış saatleri hakkında detaylı bilgi elde edebilirsiniz. Tchibo, hafta içi ve hafta sonu yani haftanın 7 günü hizmet vermektedir. Tchibo’nun en popüler ürünleri arasında lezzetli kahveleride bulunmaktadır.

      Ek İş İlanları      

      Gloria Jean’s Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri       

      Kamu İş İlanları       

      Özel Sektör İş İlanları      

      Akademik Personel Alımı      


Konu hakkındaki Soru, Öneri ve Görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Güncel Personel, Memur ve İşçi alımı haberlerini en hızlı şekilde öğrenmek için bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza ulaşmak için TIKLAYIN!

ALAKALI YAZILAR


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir