İksir Kitap Kırtasiye Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

İksir Kitap Kırtasiye Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

İksir Kitap Kırtasiye Çalışma Saatleri

İksir Kitap Kırtasiye; Anadolu Üniversitesi’nin yakın çevresinde bulunan mekân Öğrenci kentinde öğrenci işi, aranan bir kırtasiyedir. Öğrencilerin çay, kahve, sohbet ortamınada ulaştığı bir mekandır. Kitap, Kırtasiye, Fotokopi alanlarında hizmet veren küçük işletmede, ikinci el kitap temin edilebilen, fotokopi çekim hizmeti alabileceğiniz, mekanıdır. İksir Kitap Kırtasiye eğitim alanında kitap arayanların ilk tercihlerinden bir tanesidir. Peki İksir Kitap Kırtasiye sabah saat kaçta açılıyor, akşam saat kaçta kapanıyor, saat kaça kadar açık? İksir Kitap Kırtasiye çalışma saatleri, mesai saatleri ve çalışma günleri yani hangi günler açık, hangi günler kapalı yazımız devamında yer almaktadır.

İksir Kitap Kırtasiye Açılış Kapanış Saatleri

İksir Kitap Kırtasiye sabah saat 10:00‘da açılmakta ve akşam saat 20:00‘da kapanmaktadır. İksir Kitap Kırtasiye haftanın 7 günü ( Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi, Pazar ) açık durumda bulunmaktadır. İksir Kitap Kırtasiye mesai saatleri hakkında sık sorulan sorular ve yanıtları ise yazımız devamında yer almaktadır.

İksir Kitap Kırtasiye Sabah Saat Kaçta Açılıyor : İksir Kitap Kırtasiye şubeleri sabahları saat 10:00’dan itibaren mesaiye başlayarak hizmet vermeye başlamaktadır.

İksir Kitap Kırtasiye Akşam Saat Kaçta Kapanıyor : İksir Kitap Kırtasiye şubeleri mesai bitimi olarak akşamları saat 20:00’a kadar mesai süresince hizmet vermektedir.

İksir Kitap Kırtasiye Hafta Sonu, Pazar Günü Açık Mı / Kapalı Mı : İksir Kitap Kırtasiye sadece hafta içi değil aynı zamanda Cumartesi ve Pazar günleri yani hafta sonu da açıktır.

İksir Kitap Kırtasiye Bayramda Açık Mı : İksir Kitap Kırtasiye Ramazan Bayramı ve Kurban Bayramı gibi dini bayramlarda kapalıdır. Ancak 1 Ocak, 1 Mayıs, 19 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim, 30 Ağustos ve 15 Temmuz gibi resmi tatil günlerinde açıktır.

Bu yazımızda İksir Kitap Kırtasiye çalışma saatleri yani açılış saati ve kapanış saati hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkındaki düşüncelerinizi bizlere iletebilir veya kurumun müşteri hizmetleri çağrı merkezi telefon numarası olan 0850 333 0 694 üzerinden dile getirebilirsiniz. İksir Kitap Kırtasiye mağazasına ulaşmak için tıklayın.

İşler Kitabevi Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Kitapsan Kırtasiye Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri


Konu hakkındaki Soru, Öneri ve Görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Güncel Personel, Memur ve İşçi alımı haberlerini en hızlı şekilde öğrenmek için bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza ulaşmak için TIKLAYIN!

ALAKALI YAZILAR


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir