Kitapsan Kırtasiye Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Kitapsan Kırtasiye Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Kitapsan Kırtasiye Çalışma Saatleri

Kitapsan Kırtasiye; Kitap, Kırtasiye, Oyuncak, Lego, Penshop, Sanatsal, Elektronik, Ev Yaşam, Hobi & Outdoor gibi çeşitli başlıklarda satış gerçekleştiren zincir haline gelmiş bir mağazalar zinciridir. Türkiye genelinde bir çok mağazası bulunan Kitapsan Kırtasiye eğitim alanında kitap arayanların ilk tercihlerinden bir tanesidir. Peki Kitapsan Kırtasiye şubeleri sabah saat kaçta açılıyor, akşam saat kaçta kapanıyor, saat kaça kadar açık? Kitapsan Kırtasiye çalışma saatleri, mesai saatleri ve çalışma günleri yani hangi günler açık, hangi günler kapalı yazımız devamında yer almaktadır.

Kitapsan Kırtasiye Açılış Kapanış Saatleri

Kitapsan Kırtasiye şubeleri sabah saat 09:00‘da açılmakta ve akşam saat 22:00‘da kapanmaktadır. Kitapsan Kırtasiye haftanın 7 günü ( Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi, Pazar ) açık durumda bulunmaktadır. Kitapsan Kırtasiye çalışma saatleri hakkında sık sorulan sorular ve yanıtları ise yazımız devamında yer almaktadır.

Kitapsan Kırtasiye Sabah Saat Kaçta Açılıyor : Kitapsan Kırtasiye şubeleri sabahları saat 09:00’dan itibaren mesaiye başlayarak hizmet vermeye başlamaktadır.

Kitapsan Kırtasiye Akşam Saat Kaçta Kapanıyor : Kitapsan Kırtasiye şubeleri mesai bitimi olarak akşamları saat 22:00’a kadar mesai süresince hizmet vermektedir.

Kitapsan Kırtasiye Hafta Sonu, Pazar Günü Açık Mı / Kapalı Mı : Kitapsan Kırtasiye sadece hafta içi değil aynı zamanda Cumartesi ve Pazar günleri yani hafta sonu da açıktır.

Kitapsan Kırtasiye Bayramda Açık Mı : Kitapsan Kırtasiye Ramazan Bayramı ve Kurban Bayramı gibi dini bayramlarda kapalıdır. Ancak 1 Ocak, 1 Mayıs, 19 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim, 30 Ağustos ve 15 Temmuz gibi resmi tatil günlerinde açıktır.

Bu yazımızda Kitapsan Kırtasiye çalışma saatleri yani açılış saati ve kapanış saati hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkındaki düşüncelerinizi bizlere iletebilir veya kurumun müşteri hizmetleri çağrı merkezi telefon numarası olan (0 322) 239 06 22 üzerinden dile getirebilirsiniz.

İşler Kitabevi Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri


Konu hakkındaki Soru, Öneri ve Görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Güncel Personel, Memur ve İşçi alımı haberlerini en hızlı şekilde öğrenmek için bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza ulaşmak için TIKLAYIN!

ALAKALI YAZILAR


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir