Yemeksepeti Mahalle Başvurusu Nasıl ve Nereden Yapılır?

Yemeksepeti Mahalle Başvurusu Nedir?

Yemeksepeti Mahalle ne zaman açılıyor ? oldukça merak konusuydu. Yemeksepeti Mahalle Başvurusu nasıl yapılır? Geçtiğimiz aylarda Yemek sepeti mahalle açıldı! Yemeksepeti mahalle başvuru için esnafların merak ettiği konular var. Yazımda konuyla alakalı her şeyi bulabileceksiniz…

Geçtiğimiz zamanda Yemeksepeti logo ve tasarımı değişti. Bu değişikliğin en büyük sebeplerinden birisi Yemeksepeti Banabi  ve Mahalle uygulamalarının da dahil olması diyebiliriz. Yemeksepeti Mahalle müşteriler kadar esnafında merakla beklediği bir uygulamaydı.

Yemeksepeti Mahalle Nasıl çalışıyor?

Yemeksepeti Mahalle kullanıcıları uygulama üzerinden kendi mahallesindeki esnaf dan ve yerel marketlerden istedikleri ürünü hemen sipariş edebiliyor. Tümü sekmesinde dükkanları sıralayarak alışveriş yapabileceği gibi kategori seçilerek istenilen ürün farklı esnaflardan tedarik edebilmektedir. Yemeksepeti, Mahalle verdiği hizmetle kullanıcılarının ihtiyaçlarını tek bir çatı altında toplayarak kolaylık sağlamayı hedefliyor ve pazar lideri konumunu korumakta kararlı.

Kullanıcılar, Yemeksepeti Mahalle ile kendi mahallelerinde bulunan manavkasapmarketçiçekşarküteripetshopkuruyemişbalık ve deniz ürünlerikozmetik ve güzellik ürünleri ile aktar ve organik gıda satan esnafa hemen ulaşabilecekler. Bu sayede mahallelerdeki yerel zincir marketlerden de sipariş verebilecekler. Yemek Sepeti Mahalle uygulamasına esnaflar nasıl başvuru yapıyor? Şartlar ve avantajlar nelerdir?

Yemeksepeti Mahalle Uygulamasına Kimler Başvurabilir?

Yemeksepeti Mahalle başvuru için birtakım şartları uygun  işletmeler arasında yer almanız gerekir. Hangi işletmeler Yemek Sepeti Mahalle uygulamasına katılabilir?

 1. Market
 2. Bakkal
 3. Kuruyemişçi
 4. Aktar – Organik
 5. Çiçekçi
 6. Pet Shop
 7. Elektronik
 8. Ev dekor – hediye
 9. Fırın
 10. Kasap
 11. Kitap – kırtasiye
 12. Balıkçı
 13. Kozmetik – güzellik
 14. Manav
 15. Optik
 16. Şarküteri
 17. Yapı market – nalbur
 18. Züccaciye

Burada sıralanan işletmeler Yemeksepeti Mahalle için başvuru yapabilmektedir. Elbette bunun içinde  bazı şartları yerine getirmek gerekmektedir. Yemeksepeti Mahalle başvuru şartları neler ?

Yemeksepeti Mahalle Başvuru Şartları

İşletmeniz için başvuruda bulunmak istiyorsanız, Yemeksepeti Mahalle başvuru şartları için uygunluk gereklidir. Bu uygunluk neleri kapsıyor?

 • Yemeksepeti Mahalle başvuru için hali hazırda, bir işletmeniz olması gerekmektedir.
 • Yemeksepeti Mahalle başvuru şartları arasında evlere servis sağlayabilecek satış potansiyeli bulunması.  Moto kurye, bisikletli kurye, yaya kurye gibi seçeneklere sahip olmanız gerekmektedir. Yemeksepeti kurye hizmetindende yararlanılabilmektedir.
 • Başvuru için bir şehir kısıtlaması yok. Ancak sistem yeni olduğundan yavaşlıklar olabilir.
 • Satışlardan komisyon alınmaktadır, komisyon oranı firma tarafından sizlere söylenir.

Yemeksepeti Mahalle Başvurusu Nasıl Yapılır?

Yemeksepeti Mahalle Başvurusu yapmak oldukça kolay. Yemeksepeti Mahalle üye işyeri başvuru işlemi gerekmektedir. İnternetten 15 dakika gibi kısa bir sürede başvuru işleminizi yapabiliyorsunuz. Bunun için Yemeksepeti Mahalle Ön Başvurusu linkine  tıklayın.

Yemek Sepeti Mahalle İletişim

Yemek Sepeti Mahalle iletişim:  7 gün 24 saat 444 5 445
info@yemeksepeti.com

Getir Güncel İş İlanları ve İş Başvurusu

Getir Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır? Kazancı Ne Kadar?

Getir Çalışma ve Mesai Saatleri 2022

Getir Güncel İş İlanları ve İş Başvurusu

Bülent Börek Bayilik Başvurusu ve Kar Marjı

Banabi Çalışma ve Mesai Saatleri 2022

Bayilik Veren Firmalar Ek İş İlanları

HepsiJET Çalışma ve Mesai Saatleri 2022

Seç Market Bayilik Başvurusu Şartları Kar Marjı

Bülent Börek Bayilik Başvurusu ve Kar Marjı

Yemeksepeti İş İlanları ve İş Başvurusu 

Banabi Çalışma ve Mesai Saatleri

Bayilik Veren Firmalar Ek İş İlanları

HepsiJET Çalışma ve Mesai Saatleri


Konu hakkındaki Soru, Öneri ve Görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Güncel Personel, Memur ve İşçi alımı haberlerini en hızlı şekilde öğrenmek için bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza ulaşmak için TIKLAYIN!

ALAKALI YAZILAR


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir