Nezih Mağazaları Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Nezih Çalışma Saatleri

Nezih; Kitap, Kırtasiye, Oyuncak, Lego, Penshop, Sanatsal, Elektronik, Ev Yaşam, Hobi & Outdoor gibi çeşitli başlıklarda satış gerçekleştiren zincir haline gelmiş bir mağazalar zinciridir. Türkiye genelinde bir çok mağazası bulunan Nezih eğitim alanında kitap arayanların ilk tercihlerinden bir tanesidir. Peki Nezih şubeleri sabah saat kaçta açılıyor, akşam saat kaçta kapanıyor, saat kaça kadar açık? Nezih çalışma saatleri, mesai saatleri ve çalışma günleri yani hangi günler açık, hangi günler kapalı yazımız devamında yer almaktadır.

Nezih Açılış Kapanış Saatleri

Nezih şubeleri sabah saat 10:00‘da açılmakta ve akşam saat 20:00‘da kapanmaktadır. Nezih haftanın 7 günü ( Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi, Pazar ) açık durumda bulunmaktadır. Nezih çalışma saatleri hakkında sık sorulan sorular ve yanıtları ise yazımız devamında yer almaktadır.

Nezih Sabah Saat Kaçta Açılıyor : Nezih şubeleri sabahları saat 10:00’dan itibaren mesaiye başlayarak hizmet vermeye başlamaktadır.

Nezih Akşam Saat Kaçta Kapanıyor : Nezih şubeleri mesai bitimi olarak akşamları saat 20:00’a kadar mesai süresince hizmet vermektedir.

Nezih Hafta Sonu, Pazar Günü Açık Mı / Kapalı Mı : Nezih sadece hafta içi değil aynı zamanda Cumartesi ve Pazar günleri yani hafta sonu da açıktır.

Nezih Bayramda Açık Mı : Nezih Ramazan Bayramı ve Kurban Bayramı gibi dini bayramlarda kapalıdır. Ancak 1 Ocak, 1 Mayıs, 19 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim, 30 Ağustos ve 15 Temmuz gibi resmi tatil günlerinde açıktır.

Bu yazımızda Nezih çalışma saatleri yani açılış saati ve kapanış saati hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkındaki düşüncelerinizi bizlere iletebilir veya kurumun müşteri hizmetleri çağrı merkezi telefon numarası olan 0850 333 0 694 üzerinden dile getirebilirsiniz. Size en yakın Nezih mağazasına ulaşmak için tıklayın.

İşler Kitabevi Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri


Konu hakkındaki Soru, Öneri ve Görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Güncel Personel, Memur ve İşçi alımı haberlerini en hızlı şekilde öğrenmek için bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza ulaşmak için TIKLAYIN!

ALAKALI YAZILAR


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir