Katar Otel Personeli İş İlanları ve İş Başvurusu

Katar Otel Personeli İş İlanları

Katar otel personeli iş ilanları sayesinde sizde yurtdışı hayalinizi gerçekleştirme fırsatı elde edebilirsiniz.  Büyük otellerde kariyer fırsatına kavuşabilirsiniz. Dolgun ücretle tam zamanlı yada yarı zamanlı çalışabilir,  kariyerinizi bir adım ileri taşıma fırsatına sahip olabilirsiniz.  Dünyada bir çok turist için sıcak havası ve turizm yatırımları sayesinde Katar’a ilgi artmaktadır. Elbette otellere olan ihtiyaç da yeni personele olan ihtiyacı doğurmaktadır. Katar otellerinde dünyanın heryerinden turistler gelmektedir. Dolayısıyla otellerde çeşitli ülkelerden ve farklı diller bilen personel ihtiyacından eleman alımları artarak, istihdama katkı sağlamaktadır.
Katar 2022 Dünya Kupası İşçi Alımı ve İş Başvurusu
———————————————————————
EN İYİ YURTDIŞI İŞ İLANLARI
PARA KAZANMA ve KARİYER FİKİRLERİ

———————————————————————

Katar Otel Personelleri İş İmkanları

Katar otel personeli alımı sayesinde birçok ünlü otelde çalışma imkânına kavuşan kişiler bu sayede bazı imkanlar kazanmış olurlar, bunlara kısaca değinecek olursak:

 • Vize ile uğraşmadan, çalıştığınız firma bu işlemleri sizin için yerine getirir. Yalnızca pasaport çıkartmak suretiyle ilk başlangıcı yapabilirsiniz.
 • Otelde çalışarak bahşişler ve komisyonlarla aldığınız ücreti yaklaşık iki katına çıkarabilirsiniz.
 • Katar’da konaklama giderleriniz çalıştığınız firma tarafından karşılanır. Sizi büyük bir maliyetten kurtarmış olur.
 • Sigortanız tam olarak karşılanır ve yolculuk giderleriniz de firma tarafından karşılanır.
 • Çalışmaya başladığınızdan itibaren 2 yıllık çalışma izni verilir.

Katar’da bulunan otellerde çalışma imkânı elde ettiğinizde tüm bu avantajların yanından yurtdışı kariyer yapma imkânıda bulursunuz.

Katar’da Otel Personeli Olma Şartları

Katar otel personeli alım ilanları için bazı özelliklere sahip olmak gerekmektedir. Bu ilanlara başvuru yapmak için zorunluluk gerektiren koşullar bulunmaktadır. Genel şartlar kısaca değinecek olursak şunlardır;

 • İngilizce başta olmak üzere en az bir yabancı dili iyi bilmek, insanlarla iletişim için ortak kullanılan yada orada kullanılan bir dil bilmek gerekenler arasında başta gelir.
 • Sağlık açısından bir hastalığı, rahatsızlığı olmamak. Ayrıca bir önemli unsurda sabıka kaydınızın temiz olması daha önce her hangi bir suça karışmamış olmanız gerekmektedir.
 • 18 ile 30 yaş aralığında olmak, güler yüzlü olmak ve güçlü iletişime sahip olmaktır.

Burada Katar Otellerinde iş imkanlarıyla ilgili genel konulardan bahsetmeye çalıştık. Buradan iş ilanlarını takip edebilirsiniz.

D-Hotel Maris İş İlanları Personel Alımı İş Başvurusu

Maxx Royal Otel İş İlanları Personel Alımı ve İş Başvurusu Formu

Hilton Otel İş İlanları ve Personel Alımı İş Başvurusu Formu

Barut Hotels İş İlanları ve Güncel İş Başvurusu Formu 

Katar Otel Personeli İş İlanları ve İş Başvurusu

Rixos Otel İş İlanları ve İş Başvurusu

Eresin Otel İş İlanları ve Güncel İş Başvurusu Formu 

Dedeman Otel İş İlanları ve Güncel İş Başvurusu Formu

Anemon Hotels İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

Hotel Kaya İş İlanları ve Güncel İş Başvurusu Formu


Konu hakkındaki Soru, Öneri ve Görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Güncel Personel, Memur ve İşçi alımı haberlerini en hızlı şekilde öğrenmek için bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza ulaşmak için TIKLAYIN!

ALAKALI YAZILAR


11 Yorum

 1. İnşaat ustasıyım demirci ustasıyım yurtdışı işine çok ihtiyacımız var yardımcı olursanız çok sevinirim Adana’da hikamet ediyorum saygılar dilerim 05343360147

 2. merhaba ben ahmet alcı boya ustasıyım 1992 den berı calısıyorum kartarda calısmak istıyorum ekıp olarak calısmaktayız saygılarımla 05324104538e

 3. ben ahmet kavak katarda ekip olarak boya işlerinde calışmak istiyoruz saygılarla 5324104538

 4. Adım celalettın çakmak gazaltı kaynakcıyım ağır vasıta ehlıyetım var Bahce havuz tamırat işlerınden anlarım nolur bana uzun süreli gıtmeyı düşünüyorum yardımınızı bekliyorum tel 5304568105 3 çocuk babasıyım ailem icin uzun süreli çalışmak istiyorum

 5. Harran üniversitesi 4. Sınıf öğrencisiyim ve 2. Dönem okul bitecek ama şimdiden yurtdışına gidip çalışmak istiyorum, yeterince arapça ve orta seviye ingilizce biliyorum, otellerde çalışmak istiyorum, daha önce de Muğla da otellerde çalışmıştım.

 6. Merhaba ben Nurullah Mardinden selamlar kat görevlisi olmak istiyorum otel işlerinden çok iyi anlarım saygılar ?

 7. Merhaba ben Nurullah Mardinden selamlar kat görevlisi veya otelde herhangi bir işte çalışmak istiyorum garson komi gibi aşçı yardımcısı yaşım 20

 8. MERHABA
  ALACARTE AŞÇISIYIM.
  ALMANCA VE İNGİLİZCE LİSANI BILIYORUM
  İTALYAN, OSMANLI, FRANSIZ MUTFAĞI VE BALIK KÜLTÜRÜ TECRÜBESİNE SAHİBİM. KENDİ MENÜM VAR.
  SAYGILARIMLA, ATİLA YILMAZ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir