Maxx Royal Otel İş İlanları Personel Alımı ve İş Başvurusu Formu

Maxx Royal Otel İş İlanları

Maxx Royal Otel tarafından yayınlanan iş ilanlarına başvuru yapmak istiyorsanız, Turizm ve Otel İş İlanları, Otel Görevlisi İş İlanları, Eleman Arayan Oteller gibi konularda bilgi almanız için doğru adrestesiniz. Maxx Royal Otel ilanları hakkında bilgiye buradan ulaşabilirsiniz. Türkiye genelinde sayılı büyük otel hizmeti sunan otellerden Maxx Royal Otel ilk olarak Kemer Resortta kuruldu. Kendisini sürekli revize eden ve geliştiren anlayışla hareket eden kurum, bünyesinde iş başvurusu yapmak için gerekli bilgileri değerlendirerek, Maxx Royal Otel eleman alım ilanları arasından size en uygun ilana iş başvurusu yapabilirsiniz. Maxx Royal açık iş pozisyonlarını sitemizden takip edebilirsiniz.

Maxx Royal Otel Açık Pozisyonlar
———————————————————————
EN İYİ YURTDIŞI İŞ İLANLARI
PARA KAZANMA ve KARİYER FİKİRLERİ

———————————————————————

Maxx Royal Otel alım yapılacak pozisyonlardan bazılarını burada paylaşıyoruz. Maxx Royal Otel iş başvurusu için yönetimden tutunda hizmet ağına kadar farklı pek çok iş ilanı pozisyonu olabilmektedir. Maxx Royal Otel ilanları arasında en popüler olanları aşağıdaki gibidir.

Maxx Royal Otel’de İşe Alım Yapılan Kadrolar

Eskişehir, Antalya, Bodrum, İstanbul, Fethiye, Ankara, Konya’da otelleri bulunan Maxx Royal Otel ihtiyaç olan kadrolarla ilgili duyuru yayınladı. Sizin için aradığınız ideal pozisyonda başvuruda bulunabilirsiniz.
Aşçı
Mekanik Teknisyeni
Misafir İlişkileri Müdürü
Santral Memuru
SPA Terapisti
Kat Şefi
Garson
Cankurtaran
Barmen
Resepsiyon Personeli
Bellboy
Rezervasyon Elemanı
Sıhhı Tesisat Teknisyeni
Chef De Partie
SPA Resepsiyonisti
İyi Derecede İngilizce bilen
Erkek Adaylar için askerliğini yapmış
En az Lise mezunu
İletişim becerisi gelişmiş
Turizm sektöründe en az 1 yıl deneyimli
Yarı ve tam zamanlı çalışabilen personele ihtiyaç oluşmaktadır.

Maxx Royal Otel İş Başvurusu Formu

Maxx Royal Otel tarafından yayınlanan iş ilanlarına iş başvurusu yapmak için firmanın online web sitesindeki insan kaynakları/kariyer/başvuru bölümünden gerekli adımları takip ederek başvuruda bulunabilirsiniz. Cv hazırlayarak firmaya yüz yüze iş başvurusu da yapılabilmektedir.  Maxx Royal Otel iş başvurusuyla alakalı farklı başvuru seçenekleri bulunmaktadır. Ayrıca carearjet ve kariyer.net sitesinden de açık pozisyonlara başvuruda bulunarak iş kariyerinize yeni bir adım atabilirsiniz.

D-Hotel Maris İş İlanları Personel Alımı İş Başvurusu


Konu hakkındaki Soru, Öneri ve Görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Güncel Personel, Memur ve İşçi alımı haberlerini en hızlı şekilde öğrenmek için bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza ulaşmak için TIKLAYIN!

ALAKALI YAZILAR


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir