Şekerbank Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Şekerbank, Pancar Kooperatifleri Bankası adı ile şeker pancarı üreticilerinin finansal ihtiyaçlarını karşılamak amacı ile Eskişehir ilimizde kurulmuştur. Daha sonra merkezinin önce Ankara sonra da İstanbul iline taşımıştır. Şekerbank 300’ü aşkın şubesi ve 5 binden fazla çalışanı ile müşterilerinin finansal ihtiyaçlarına anında karşılık verebilmek adına çalışmalarına devam etmektedir. Her sene istikrarlı bir şekilde büyüyen Şekerbank günümüzden ülkemizin en büyük finans kurumları arasında gösterilmektedir. Peki Şekerbank sabah saat kaçta açılıyor, ne zaman kapanıyor, kaça kadar açık, öğle tatili ne zaman? Yazımızın devamında Şekerbank çalışma saatleri, mesai saatleri ve çalışma günleri yer almaktadır.

Şekerbank Açılış Kapanış Saatleri 2021

Şekerbank şubeleri sabah saat 09:00’da açılmakta ve akşam saat 17:00’de kapanmaktadır. Şekerbank şubeleri saat 12:30 ile 13:30 arasında öğle arası tatiline girmektedir ve bu süre zarfında şubeler kapalıdır.

Şekerbank Saat Kaçta Açılıyor : Şekerbank şubeleri hafta içi her gün sabah saat 09:00’da açılmaktadır.

Şekerbank Öğle Arası Tatili Ne Zaman : Şekerbank 12:30 ile 13:30 arası öğle arasına girmektedir ve bu süreç zarfında banka şubeleri hizmet vermezler.

Şekerbank Saat Kaçta Kapanıyor : Şekerbank şubeleri akşam saat 17:00’de kapanmaktadır.

Şekerbank Hafta Sonu Açık Mı, Kapalı Mı : Bazı bankalar hafta sonu da bazı şubelerini açık tutarak müşterilerinin finansal ihtiyaçlarına anında karşılık vermek adına çalışırlar. Ancak Şekerbank şubeleri Cumartesi ve Pazar günleri yani hafta sonu şubelerini kapalı tutmayı tercih etmiştir. Yani Cumartesi açık olan Şekerbank ŞubeleriPazar açık olan Şekerbank şubeleri bulunmamaktadır. Şekerbank şubeleri ile işlemi olan vatandaşlarımız hafta içi ve mesai saatleri içerisinde işlemlerini halletmeleri gerekmektedir.

Şekerbank Bayramda Açık Mı, Çalışıyor Mu : Şekerbank, Kurban Bayramı ve Ramazan Bayramı gibi dini bayramlarda ve diğer 1 Ocak, 1 Mayıs, 19 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim, 30 Ağustos ve 15 Temmuz gibi resmi tatil günlerinde kapalıdır.

Ayrıca EFT, Havale gibi işlemlerini 24 saat açık olan Şekerbank ATM’lerinden veya İnternet bankacılığı aracılığı ile yapabilirsiniz. Şayet bu şekilde işlemleriniz var ise banka şubelerinde sıra beklemenize hiç gerek kalmadan işlemlerinizi yapabilirsiniz. Şekerbank açılış saati, kapanış saati yani çalışma saatleri hakkında detaylı bilgiler sunduk. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi bizlere iletebileceğiniz gibi “444 78 78” çağrı merkezi telefon numarası üzerinden de dile getirebilirsiniz.


Konu hakkındaki Soru, Öneri ve Görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Güncel Personel, Memur ve İşçi alımı haberlerini en hızlı şekilde öğrenmek için bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza ulaşmak için TIKLAYIN!

ALAKALI YAZILAR


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir