Yeni İstanbul Havalimanı İş İlanları ve İş Başvurusu

Yeni İstanbul Havalimanı, İstanbul ilimizde bulunan uluslararası havalimanıdır. Avrupa Yakası’nda Tayakadın ile Akpınar köyleri arasında yeralmaktadır. 2018 yılında faaliyete girmiştir. Yolcu taşımacılığının aksamadan sürmesi adına her sene çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Yeni İstanbul Havalimanı bünyesinde yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, işe alım süreci ile iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamında yer almaktadır.

Yeni İstanbul Havalimanı Personel, Eleman, İşçi Alımı

Yeni İstanbul Havaalanı personel ve eleman alımlarını ilan yayınlayarak duyurmaktadır.İlanlar havalimanı resmi web sitesinden yada aşağıda vereceğimiz link aracılığıyla duyurulmaktadır. İlanlarda genellikle hangi pozisyona alım yapılacağını, ne kadar alım yapılacağını, alım yapacağı personel ve elemanlarda aradığı vasıfları tüm detaylarıyla paylaşmaktadır.

İstanbul 3. Havalimanı Personel Alımı

Personel ihtiyacı için yayınlanan iş ilanları arasında; Personel Alımı, Eleman Alımı, İşçi Alımı, Güvenlik Görevlisi, Temizlik Personeli, Satış ve Ödeme Danışmanı, İnsan Kaynakları Personeli, Bilet Satış Uzmanı, Danışma Personeli, Kargo Takip Personeli, Yolcu Hizmetleri Personeli, Yer Hizmetleri Personeli, Hava Hizmetleri Personeli, Apron Memuru, Lojistik Elemanı, Ofis Personeli, Vize Pasaport İşlemleri Elemanı, Uçak Güvenlik Personeli, Havalimanı içinde faaliyet gösteren Mağazalar için Sorumlular ve Mağaza Personelleri gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve bölümler bulunmaktadır. Vasıflı yada vasıfsız, bay, bayan başvuru sahiplerinin bu ilanlara iş başvurusu yapabilmektedir. Bu iş ilanlarına nasıl ve ne şekilde iş başvurusu yapılabilir?

İstanbul Havalimanı İş İlanları Açık Pozisyonlar

 • HAVALİMANI PLANLAMA GENEL BAŞVURU
 • KALİTE SİSTEMLERİ GENEL BAŞVURU
 • KURUMSAL İLETİŞİM GENEL BAŞVURU
 • KURUMSAL İLİŞKİLER GENEL BAŞVURU
 • MALİ İŞLER GENEL BAŞVURU
 • OPERASYON GENEL BAŞVURU
 • SATINALMA GENEL BAŞVURU
 • TEKNİK HİZMETLER GENEL BAŞVURU
 • TİCARİ İŞLER GENEL BAŞVURU
 • DENETİM GENEL BAŞVURU
 • BİLGİ TEKNOLOJİLERİ GENEL BAŞVURU
 • İNSAN KAYNAKLARI GENEL BAŞVURU
 • GENEL BAŞVURU
 • GENEL STAJ BAŞVURU

İstanbul Havalimanı İnsan Kaynakları

İstanbul 3.Havalimanı yönetimi İGA‘da olduğundan işe alımları İGA Akademi tarafından yürütülmektedir. Kariyer yapılabilecek sektörlerden olan Havacılık sektörü içinde İGA önemli bir yere sahiptir. İstanbul havalimanı ve yurtdışı ve yurtiçin de farklı havalimanlarının işletmesini de yürütmektedir.

Yeni İstanbul Havalimanı İş Başvurusu Nasıl ve Nereden Yapılır?

Havalimanı iş başvurusu için iki farklı alternatif başvuru şekli bulunmaktadır. Birincisi Yeni İstanbul Hava Alanına hazırladığınız CV ileterek, ikincisiyse internet aracılığıyla yapılan başvurulardır. Yeni İstanbul Hava Alanı iş başvuru formunu yayınlandığında formunuzu online olarak doldurarak İnsan Kaynakları birimine online olarak iletebilirsiniz. Online olarak alımları takip edebilir ve iş başvurusunda bulunabilirsiniz? Yeni İstanbul Havaalanı İş Başvurusu için tıklatınız.

THY Kabin Memuru Alımı İş Başvuru Şartları

Adana Havalimanı Personel Alımı İş İlanları ve İş Başvurusu

Sabiha Gökçen Havalimanı İş İlanları ve İş Başvurusu

Ankara Esenboğa Havalimanı Personel Alımı İş İlanları ve İş Başvurusu

TAI İş İlanları ve TAI İş Başvurusu Personel Alımı

Antalya Havalimanı Personel Alımı İş İlanları ve İş Başvurusu

TGS Personel Alımı İş İlanları ve İş Başvurusu


Konu hakkındaki Soru, Öneri ve Görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Güncel Personel, Memur ve İşçi alımı haberlerini en hızlı şekilde öğrenmek için bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza ulaşmak için TIKLAYIN!

ALAKALI YAZILAR


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir