Tüpraş İş İlanları ve Güncel İş Başvurusu Formu Personel Alımı

Tüpraş İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

Türkiye’nin en büyük şirketleri arasında yer alan Tüpraş’a iş başvurusu yapmak isteyenlerin merak ettiği konular arasında bulunmaktadır. Tüpraş iş ilanları yayınlandıkça personel alımlarından haberdar olmak isteyenler konuyu yakından takip ederlerse aşık pozisyonlara başvuru yapma şansı elde edeceklerdir. Personel ilanlarını insan kaynakları bölümünden  duyuran Tüpraş İş başvurusu için başvuru formu doldurabilirsiniz.

Türkiye Petrol Rafinerileri kısaca TÜPRAŞ, 1983 yılında Batman, İzmir, İzmit ve Kırıkkale’deki devletin olan 4 petrol rafinerisinin birleştirilmesiyle kurulup 2006’da özelleştirilerek Koç Holding bünyesine devredilmiştir.

Tüpraş İş Başvurusu Personel Alımı

Tüpraş, istihdamda her çalışana eşit hakların önemine inanan bir kurumdur, bu sebeple alım yapılan süreç de fırsat hak ve eşitliğine önem verir. Koç Topluluğu Eşitlik İlkeleri ve Uygulama Prensipleri doğrultusunda  işe alım ve istihdamda kural olarak işe uygunluk aranmaktadır.

TÜPRAŞ İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Tüpraş iş ilanlarını kurumun kendi sitesinde yayınlamaktadır. İlanı yayınlanan iş ve pozisyonlar için başvuru yapmak isteyen adaylar bu sayfayı takip ederek ilanların yayınlanmasıyla uygun olan bir pozisyona başvuru yapılabilmektedir. Tüpraş iş başvurusu yapmak için sisteme kayıt olmak gerekmektedir. Sağlık durumu, eğitim durumu ve erkek adaylar için askerlik durumu gibi bilgiler kayıt edilmektedir. Bilgileri eksiksiz net şekilde doldurarak başvuru gerçekleşecektir.

TÜPRAŞ Personel Maaşları Ne Kadar?

TÜPRAŞ çalışanlarına ne kadar maaş veriyor? konusu sıkça sorulmaktadır. Tüpraş  büyük bir kurum olduğundan, pozisyona göre maaş durumuda değişebilmektedir. Ekstra mesailerle birlikte maaşların standardın üzerinde olduğunu söylemek mümkündür. Tüpraş işçi maaşları asgari ücretten. yetenek ve çalışma durumunuza oranla yaklaşık olarak 9.000 tl civarına kadar artabilmektedir. Personel alımı ve işçi alımı iş başvurusu için tıklayınız.  

Türkiye Petrolleri İş İlanları ve Güncel İş Başvurusu Formu

Erdemir Çelik İş İlanları ve Güncel İş Başvurusu Formu

EÜAŞ Elektrik İş İlanları ve Güncel İş Başvurusu 

Enerjisa Güncel İş İlanları ve İş Başvurusu 2022

Temsa İş İlanları ve İş Başvuru Formu 2022

Sabancı Holding İş İlanları 2022


Konu hakkındaki Soru, Öneri ve Görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Güncel Personel, Memur ve İşçi alımı haberlerini en hızlı şekilde öğrenmek için bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza ulaşmak için TIKLAYIN!

ALAKALI YAZILAR


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir