Erdemir Çelik İş İlanları ve Güncel İş Başvurusu Formu

Erdemir Çelik İş İlanları ve Güncel İş Başvurusu Formu

Ereğli Demir Çelik Güncel İş İlanları

Erdemir Çelik İş İlanları ve İş Başvurusu. Ereğli Demir Çelik , OYAK Maden Metalürji‘nin ana şirketi olan Erdemir, Türk sanayisinin ihtiyacı olan ve ülkemizde üretilemeyen yassı çelik üretmek amacıyla 1960 yılında özel bir yasa ile kurulmuştur. Levha, sıcak ve soğuk haddelenmiş sac ile kalay, krom ve çinko kaplamalı sac üreten Erdemir; otomotiv, beyaz eşya, boru profil, haddecilik, genel imalat, elektrik-elektronik, makine, enerji, ısı gereçleri, gemi inşa, savunma, ambalaj gibi sektörlere temel ihtiyaçlarını sağlamaktadır. Erdemir Çelik 12.000’e yakın çalışanı bulunmaktadır. Ülkemizin en büyük özel sektör çelik üreticisi olan Ereğli Demir Çelik, çağdaş medeniyetler seviyesine ulaşma amacına çelik potasındaki alın teri sayesinde katkıda bulunmaktadır. Konumu gereği en büyüklerden sayılan Ereğli Demir Çelik , çok sayıda yeni eleman alımı, personel alımı,  ve işçi alımı yapılacaktır. Firmanın insan kaynakları tarafından yapılan açıklamada, pazar payını daha da ileri taşımak adına 2022 yılında da yatırım ve çalışmalarına devam edeceklerini bildirmişlerdir. Ereğli Demir Çelik‘in duyuru olarak bildirisi yapılan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımızın devamında bulabilirsiniz. Zamanla kalıcı bir değer yaratmayı hedef edinmiş ve bunu başarmış büyük portföylü, müşteri odaklı çalışma, verimliliği ve teknolojisini ana başlık alan üretim ve dağıtım yatırımlarıyla, oldukça rekabetçi stratejileri ile yurdumuzun gitgide büyüyen ve büyümeye devam eden enerji piyasasında ki ülkenin enerji devi  konumuna ulaşmıştır.

Ereğli Demir Çelik İş Başvurusu

Firma tarafından yayınlanan açık pozisyonlar arasında ilköğretim, lise veya üniversite mezunu olan kişilerin iş başvurusu yapabilecekleri çok sayıda kadro bulunmaktadır. İlanlar arasında işletme mühendisi, elektrik teknisyeni, proses teknisyeni, elektrik bakım teknisyeni, mekanik bakım teknisyeni, kimya proses teknisyeni, I&C bakım teknisyen, engelli personel alımı, eski hükümlü işçi alımı, saha satış yöneticisi, finans uzmanı, teknik eğitim uzmanı, işletme mühendisi, raporlama uzmanı, malzeme kalite kontrol mühendisi, iş mükemmelliği uzmanı ve daha bir çok konumda alım yapılacaktır.

Ereğli Demir Çelik İş Başvurusu Nasıl ve Nereden Yapılır?

Ereğli Demir Çelik , işe alım için kariyer sitelerini kullanan firmalar arasında yer alır. Erdemir Çelik‘in alım yapılacak iş pozisyonları, kariyer sitelerinde yayınlanmaktadır. Verdiğimiz iş başvuru formu sayfasında kurumun kariyer sitelerindeki sayfalar üzerinden başvuruda bulunabilirsiniz. Yazımızın devamında bu bağlantılar verilmiştir. Bu kariyer sitelerine üyelik yaparak, profil oluşturabilir ve  başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Bu yazımızda Erdemir Çelik iş ilanları ile süreç hakkında bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Ereğli Demir Çelik Çalışma Saatleri 2022 :  09:00–18:00 saatlerinde hizmet vermektedir. Ereğli Demir Çelik‘de bulunan açık pozisyonlar için insan kaynakları ve karier.net üzerinden takip edebilirsiniz.

İsdemir ve Çelik İş İlanları ve Güncel İş Başvurusu Formu

İçdaş Çelik İş İlanları ve Güncel İş Başvurusu Formu

EÜAŞ Elektrik İş İlanları ve Güncel İş Başvurusu 

Enerjisa Güncel İş İlanları ve İş Başvurusu 2022

Temsa İş İlanları ve İş Başvuru Formu 2022

Sabancı Holding İş İlanları 2022

Akçansa Güncel İş ilanları ve İş Başvurusu Formu 2022

Vestel İş İlanları İş Başvurusu 2022

Tüpraş İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

Otokar İş İlanları ve Güncel İş Başvurusu Formu


Konu hakkındaki Soru, Öneri ve Görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Güncel Personel, Memur ve İşçi alımı haberlerini en hızlı şekilde öğrenmek için bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza ulaşmak için TIKLAYIN!

ALAKALI YAZILAR


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir