Berber ve Kuaförlerin Çalışma ve Açılış Kapanış Saatleri 2021

Berber ve Kuaförlerin Çalışma Saatleri

Berberler ve Kuaförler Saat Kaçta Açılıyor, Kapanıyor?

Berberler erkek müşterilere, kuaförler ise bayan müşterilere, saç bakımı, tırnak bakımı, cilt bakımı gibi kişisel bakım hizmetleri veren yerlere verilen isimdir. Günümüzde iyi ve bakımlı görünmenin öneminin oldukça fazla olduğu herkes tarafından kabul görmektedir. Bu nedenle erkek ve bayan herkes için berber ve kuaförlere ilgi oldukça fazladır. Peki berber ve kuaförler saat kaçta açılıyor, akşam saat kaçta kapanıyor, saat kaça kadar açık? Berber ve Kuaförlerin çalışma saatleri, mesai saatleri ve çalışma günleri yani hangi günler açık, hangi günler kapalı sizler için inceledik.

Berberlerin ve Kuaförlerin Açılış, Kapanış Saatleri 2021

Hemen hemen herkes ayda bir kerede olsa ihtiyacına göre kendine bakım yaptırmaktadır. Kişisel öz bakımına önem veren bay, bayan bir çok kişi tarafından en çok merak edilen konular arasında berber ve kuaförlerin çalışma saatleri gelmekte. Aşağıda sizler için konu ile alakalı sorulan bazı sorular hakkında detaylı bilgiler sunduk.

Çalışma Saatleri Açılış Saati Kapanış Saati Bayramda Cumartesi Pazar
Berberler 09:00 20:00 Kapalı Açık Kapalı
Kuaförler 09:00 20:00 Kapalı Açık Kapalı

Berberler ve Kuaförler Saat Kaçta Açılıyor : Berber ve Kuaförler sabah saat 09:00 itibari ile açılmakta ve müşterilerine hizmet vermeye başlamaktadırlar. Bazı il ve ilçelerde açılış saati 08:00 olarak belirlenmiştir.

Berberler ve Kuaförler Saat Kaçta Kapanıyor : Berber ve Kuaförler farklı bir durum olmadığı sürece akşam saat en geç 20:00 ‘da kapanmaktadır. Bazı bölgelerimizde kapanış saati farklılık göstermektedir.

Berberler ve Kuaförler Hafta Sonu Pazar Açık Mı / Çalışıyor Mu : Berber ve Kuaförler Türkiye genelinde alınan karar doğrultusunda Cumartesi günleri çalışmaktadır. Pazar günleri kapalıdır hizmet vermemektedir.

Berberler ve Kuaförler Bayramda Açık Mı / Kapalı Mı : Berber ve Kuaförler Ramazan Bayramı ve Kurban Bayramı gibi dini bayramlarda kapalıdır. Sadece arefe günü geç saatlere kadar açıktır, müşterilerine hizmet vermektedir. Bunun dışında 1 Ocak, 1 Mayıs, 19 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim, 30 Ağustos ve 15 Temmuz gibi resmi tatil günlerinde ise kapalıdır.

Diğer Güncel Çalışma ve Mesai Saatleri için TIKLAYIN


Konu hakkındaki Soru, Öneri ve Görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Güncel Personel, Memur ve İşçi alımı haberlerini en hızlı şekilde öğrenmek için bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza ulaşmak için TIKLAYIN!

ALAKALI YAZILAR


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir