VFS Global Çalışma ve Mesai Saatleri

VFS Global Vize Saat Kaçta Açılıyor, Kaçta Kapanıyor?

VFS Global; Fransa, İspanya, Avusturya, Belçika, Bulgaristan, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Estonya, Finlandiya, Hırvatistan, İrlanda, İsveç, Letonya, Litvanya, Lüksemburg, Malta, Polonya, Hollanda gibi çeşitli ülkeler için vize veren bir başvuru merkezidir. Ankara, İstanbul, Muğla (Bodrum), İzmir, Antalya, Gaziantep, Bursa ve Edirne illerimizde VFS Global vize başvuru merkezi bulunmaktadır. Peki VFS Global vize başvuru merkezi sabah saat kaçta açılıyor, akşam saat kaçta kapanıyor, saat kaça kadar açık? VFS Global çalışma saatleri, mesai saatleri ve çalışma günleri yani hangi günler açık, hangi günler kapalı yazımız devamında yer almaktadır.

VFS Global Vize Başvuru Merkezi Çalışma Saatleri 2021

VFS Global ofisleri saat 08:30‘da açılır ve akşam saat 17:00‘de kapanır. Ayrıca saat 12:00 ile 13:00 arasında da öğle tatili sebebi ile kapalıdır.  VFS Global çalışma saatleri hakkında sık sorulan sorular ve yanıtları ise aşağıda verilmiştir.

VFS Global Sabah Saat Kaçta Açılıyor : VFS Global ofisleri hafta içi her gün sabah saat 08:30’da açılır.

VFS Global Akşam Saat Kaçta Kapanıyor : VFS Global ofisleri akşam saat 17:00’de kapanmaktadır.

VFS Global Öğle Arası Tatili Ne Zaman : Saat 12:00 ile 13:00 saatleri arasında VFS global öğle tatili sebebi ile kapalıdır.

VFS Global Çağrı Merkezi Çalışma Saatleri : VFS Global müşteri hizmetleri çağrı merkezi telefon numarası olan “90 212 373 58 06” hafta içi her gün saat 08:30 – 12:00 ve 13:00 – 17:00 arası hizmet vermektedir.

VFS Global Hafta Sonu Açık Mı / Çalışıyor Mu : VFS Global hafta sonu yani Cumartesi ve Pazar günleri hizmet vermemektedir.

VFS Global Bayramda Açık Mı / Kapalı Mı : VFS, Ramazan Bayramı, Kurban Bayramı gibi dini bayramlarda ve ayrıca 1 Mayıs, 19 Mayıs gibi resmi tatil günlerinde kapalıdır. Bunun dışında arefe günü, 1 Ocak, 23 Nisan, 20 Ekim, 30 Ağustos ve 15 Temmuz gibi resmi tatil günlerinde hizmet vermektedir. Aşağıdaki tabloda VFS Global tatil günleri verilmiştir.

VFS Global Vize Çalışma Günleri 2021

VFS Global aşağıda belirtmiş olduğumuz resmi tatil günlerinde ve hafta sonlarında çalışmaz. Bu yazımızda VFS Global çalışma saatleri yani açılış saatleri ve kapanış saatleri hakkında detaylı bilgiler verdik.

  • Ankara : Kavaklıdere Mah. Atatürk Bulvarı No 154 Çankaya / Ankara
  • İstanbul : Cumhuriyet Caddesi 193 34380 Harbiye, Şişli, İstanbul
  • İstanbul : Ord. Prof. Dr. Fahrettin Kerim Gökay Cad. No: 31 Euro İş Merkezi B Blok 34662 Altunizade/ISTANBUL
  • İzmir : Akdeniz Mah. Akdeniz Cad. Reyent İş Hanı No:1/C Pasaport/İZMİR
  • Gaziantep : İncili Pınar mah. 7 Nolu Sok. Kaplama İş merkezi Altı Şehitkamil – Gaziantep
  • Antalya : Yeşilbahçe Mah. 1480 Sok. Ulker Apt. No 42/B Muratpaşa-Antalya
  • Bodrum : Merkez Mah. Atatürk Bulvarı No:25 Bodrum Kat No:8 Avenue AVM Konacık Bodrum
  • Bursa : Kükürtlü Mah. Kükürtlü Cad. Sedef Apt. No:3 Osmangazi – Bursa
  • Edirne : 1. Murat Mah. Talatpaşa Cad. No 80 Kat 1 (Edirne Ticaret ve Sanayi Odası) Edirne

Konu hakkındaki Soru, Öneri ve Görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Güncel Personel, Memur ve İşçi alımı haberlerini en hızlı şekilde öğrenmek için bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza ulaşmak için TIKLAYIN!

ALAKALI YAZILAR


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir