Almanya İşçi Alımı İş Başvurusu

Almanya İşçi Alımı

İşte, Almanya işçi alımı başvuru şartları ve Almanya işçi alımı programı..
Almanya alım yapılacak sektörler arasında en fazla, yuva kreş öğretmeni, hasta bakıcı, hemşire, su tesisatçısı, TIR şoförü, garson ve hizmet sektörü gibi sektörlerde istihdam edilmek üzere eleman alımı, personel alımı yapacak. Almanyada garsonun maaşları, net bir şekilde 3 bin Euro’yu aşabiliyor. Almanya ne işçisi arıyor?

Almanya 4 bin euro maaşla 1.5 milyon işçi alımı yapacak

AB ülkeleri arasında refah seviyesi en yüksek ülkelerden biri olan Almanya, yüzde 3’lerde bulunan işsizlik oranını çok daha düşürmek için işçi aradığını duyurdu. Türkiyeden Almanyaya çalışmak için nasıl gidilir?

Almanya’da, son yılların en iyi ekonomik büyümesi başlıyor. Almanyada güncel işsizlik rakamı yüzde 3 civarında. İş piyasasında yaklaşık olarak 1.5 milyonluk bir istihdam açığı bulunmakta. Almanyada acil olarak kreş yuva öğretmeni, hasta yaşlı bakıcı ve hemşire ihtiyacı bulunmakta. Tesla Türkiye Operasyonu Yeni İş İlanları

Almanya, 4 Bin Euro’ya Çalışacak 1,5 Milyon İşçi Arıyor

  • 230 bin yuva-kreş öğretmeni
  • 300 bin hemşire ve yaşlı- hasta bakıcı personeli
  • Garsonluk
  • Su tesisatçısı
  • Tır şoförü

Sıraladığımız sektörler için ödenecek brüt maaşların 4 bin euroyu bulması gündem olmaktadır, buda demek oluyor ki dünyanın farklı ülkelerinden Almanya’ya işçi göçü yaşanabileceği  anlamına geliyor.

Tır Sürücüsü Alımı Yapacak

İşçi çalıştırmak için yüksek ücret ödemeyi göze alan almanyada çalışmak için başvuru yapmak isteyenlerin sayısı oldukça fazla. Hizmet sektöründe ve nakliye sektöründe de ciddi personel ve işçi sıkıntısı var. En çok işçi ve eleman aranan sektörler şöyle dozer, kazıcı-eskavatör ve TIR şoförü alımı olması bekleniyor. Haberle ilgili detayları sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Almanya işçi alımı nereye başvurulur? Alman Konsolosluğuna başvuruda bulunmanız gereklidir. Konsolosluk dışında başka bir kurum iş başvurusu almıyor.

Almanya İş İlanları İş Başvurusu Personel, Eleman Alımı

Nusret Miami İş Başvurusu Yurt Dışı İş Başvurusu

Tesla Staj Başvurusu Nasıl ve Ne Zaman Yapılır?

Katar Havayolları İş İlanları ve İş Başvurusu Formu 

Katar 2022 Dünya Kupası İşçi Alımı ve İş Başvurusu

Katar Otel Personeli İş İlanları ve İş Başvurusu

Kanada Göçmenlik Başvurusu Nasıl Yapılır?

Almanya Çalışma İzni Başvurusu


Konu hakkındaki Soru, Öneri ve Görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Güncel Personel, Memur ve İşçi alımı haberlerini en hızlı şekilde öğrenmek için bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza ulaşmak için TIKLAYIN!

ALAKALI YAZILAR


7 Yorum

  1. ben Azerbaycan lıyım ismim Araz çalışmak istiyorum Almanya da fabrika olur garsonluk olur Türk dilini biliyorum.

  2. Her türlü iş için inşaat sektör birinci almancam diploma var inşaat ustasıyım

  3. Plastik enjeksiyon makina operatörü yum belgem var ama yabancı dilim yok Almanya da çalışmak istiyorum

  4. 2012 hemşirelik lisesi mezunuyum 2018 yılında yaşlı bakım bölümü ön lisans mezuyum 2012 yılından itibaren halen hemşirelik yapmaktayım.Almanca bilmiyorum ama almanyada çalışmak istiyorum

  5. Fen Bilimleri öğretmeniyim, terziyim, hizmet sektöründe yıllarca çalıştım, düğün organizasyonlarında hâla çalışıyorum… lütfen beni de alın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir