Viaport Avm Açılış Kapanış Saatleri

Viaport Avm Açılış ve Kapanış Saatleri sizin için araştırdık. yazımızın detaylarında bulabilirsiniz. Viaport İstanbul’daki 2008 yılında hayata geçirdiği Viaport Asia Outlet Shopping, Türkiye’nin en çok ziyaret edilen yaşam merkezlerinden biridir. Viaport Asia, 250 mağaza, 4000 bin araçlık otopark, eğlence merkezi, sinema ve daha bir çok aktivite tesisleriyle sosyal hayatın merkezi olmuştur. En çok çocuklu aileler tarafından tercih edilen AVM tavus kuşları, tavşanlar, köpekler ve kedilerle iç içe doğal bir atmosfer sunuyor. Açık konseptiyle ziyaretçilerin tercih sebebi olmaya devam ediyor.

Viaport Avm Açılış ve Kapanış Saatleri

Viaport Avm her sabah saat 10:00’da açılmakta ve akşam saat 21:00’de kapanmaktadır. Viaport hafta içi ve hafta sonu yani haftanın 7 günü hizmet vermektedir. Viaport çalışma saatleri hakkında sık sorulan sorular ve yanıtları aşağıda yer almaktadır.

Viaport Avm Saat Kaçta Açılıyor : Viaport mağazaları sabahları saat 10:00’dan itibaren hizmet vermeye ve müşteri kabulüne başlamaktadır.

Viaport Avm Saat Kaçta Kapanıyor : Viaport mağazaları akşam saat 21:00’de kapanmakta ve hizmet vermemektedir. Şubeler genellikle kapanış saatinden, yarım saat öncesinde müşteri girişine kapatılmaktadır.

Viaport Avm Hafta Sonu Açık Mı : Viaport sadece hafta içi ( Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma ) değil aynı zamanda, Cumartesi ve Pazar günleri yani hafta sonu da standart çalışma saatleri çerçevesinde hizmet vermektedir.

Viaport Avm Bayramda Açık Mı / Kapalı Mı : Viaport, Ramazan Bayramı ve Kurban Bayramı gibi dini bayramlarda bayramın ilk günü kapalı ve diğer günleri açıktır. Ayrıca arefe günü, 1 Ocak, 1 Mayıs, 19 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim, 30 Ağustos ve 15 Temmuz gibi resmi tatil günlerinde ise açıktır.

Viaport Avm; Bu yazımızda Viaport Avm Açılış Kapanış Saatleri hakkında detaylı bilgiler verdik.

      Ek İş İlanları      

      Gloria Jean’s Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri       

      Kamu İş İlanları       

      Özel Sektör İş İlanları      

      Akademik Personel Alımı      


Konu hakkındaki Soru, Öneri ve Görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Güncel Personel, Memur ve İşçi alımı haberlerini en hızlı şekilde öğrenmek için bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza ulaşmak için TIKLAYIN!

ALAKALI YAZILAR


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir