Yunus Market Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Yunus Market Saat Kaçta Açılıyor Kapanıyor?

Yunus Market, bir aile şirketi olarak 1995 yılında faaliyete başlamıştır. İlk olarak Ankara ilimizde kurulmuş olan Yunus Market, kurulmuş olduğu günden bu yana büyümesini sürdürmüş ve günümüzde Kocaeli, Sakarya, Düzce, Kırşehir, Tokat, Çorum, Çankırı illerinde 90’i aşkın mağaza sayısına ulaşmıştır. Yunus Market ülkemizin 81 ilinde şube açmak üzere çalışmalarına devam etmektedir. Peki Yunus Market sabah saat kaçta açılıyor, akşam saat kaçta kapanıyor, saat kaça kadar açık? Yunus Market çalışma saatleri, mesai saatleri ve çalışma günleri yani hangi günler açık, hangi günler kapalı yazımız devamında yer almaktadır.

Yunus Market Açılış Kapanış Saatleri 2021

Yunus Market şubeleri haftanın 7 günü ( Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi, Pazar 9 hizmet vermektedir. Yunus Market şubeleri her sabah saat 09:00‘da açılmakta ve akşam saat 21:00‘de kapanmaktadır. Yunus market çalışma saatleri hakkında herkes tarafından merak edilen bazı soruları aşağıda sizler için yanıtladık.

Yunus Market Sabah Saat Kaçta Açılıyor : Yunus market şubeleri sabahları saat 09:00’da açılır ve hizmet vermeye başlamaktadır.

Yunus Market Akşam Saat Kaçta Kapanıyor : Yunus market şubeleri Türkiye genelinde akşam saat 21:00’e kadar açıktır.

Yunus Market Hafta Sonu Pazar Günleri Açık Mı / Çalışıyor Mu : Yunus market sadece hafta içi değil aynı zamanda Cumartesi ve Pazar yani hafta sonu da açıktır, müşterilerine hizmet vermektedir.

Yunus Market Bayramda Açık Mı / Kapalı Mı : Yunus market arefe günü, 1 Ocak, 1 Mayıs, 19 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim, 30 Ağustos ve 15 Temmuz gibi resmi tatil günlerinde açıktır. Ancak Ramazan Bayramı ve Kurban Bayramı gibi dini bayramlarda bayramın ilk günü kapalıdır.

Bu yazımızda sizlere Yunus Market çalışma saatleri yani açılış saati ve kapanış saati hakkında detaylı bilgiler vermeye çalıştık. Konu hakkında daha detaylı bilgi almak için, kurumun çağrı merkezi telefon numarası olan “0312 815 47 47” üzerinden bilgi alabilirsiniz.

Diğer Güncel Çalışma ve Mesai Saatleri için TIKLAYIN


Konu hakkındaki Soru, Öneri ve Görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Güncel Personel, Memur ve İşçi alımı haberlerini en hızlı şekilde öğrenmek için bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza ulaşmak için TIKLAYIN!

ALAKALI YAZILAR


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir