Ziraat Bankası Çalışma Saatleri 2021 | Kaçta Açılıyor, Kapanıyor

Ziraat Bankası Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Ziraat Bankası Şubeleri Saat Kaçta Açılıyor Kapanıyor?

T.C. Ziraat Bankası A.Ş. ülkemizde faaliyet göstermekte olan üç kamu bankasından bir tanesidir. Ziraat Bankası 1863 senesinde Osmanlı döneminde kurulmuştur. Ayrıca o dönemde kurulan ilk banka özelliğini de taşımaktadır. Günümüzde Ziraat Bankası 1700’ü aşkın şubesinde, 30 bini aşkın çalışanı ile müşterilerinin finansal ihtiyaçlarına anında cevap verebilmek adına var gücü ile çalışmaktadır. Her geçen gün büyümesini sürdüren Ziraat Bankası ülkemizdeki müşteri portföyü bakımından da en büyüklerinden bir tanesidir. Bu sebepten bankanın şubeleri de genel itibariyle oldukça kalabalık olmaktadır. İşlemlerinizi beklemeden, hızlıca halledebilmeniz için genel itibariyle bankanın açılış saatlerinde ziyaret etmeniz yararınıza olacaktır. Ziraat Bankası müşterileri, bankanın kaçta açılıp, kaçta kapandığını, öğle arası tatiline zaman girdiğini merak etmektedir. Peki Ziraat Bankası saat kaçta açılıyor, saat kaçta kapanıyor, saat kaça kadar açık? Yazımız Ziraat Bankası çalışma saatleri, mesai saatleri, çalışma günleri yani hangi günler açık, hangi günler kapalı anlattık.

Ziraat Bankası Şubeleri Açılış Kapanış Saatleri 2021

Ziraat Bankası sabah 09:00 da açılmaktadır. Öğle Tatiline 12:30 da giren Ziraat Bankası 13:30 da tekrar mesaiye başlamaktadır. Akşam saat 17:30 da mesai bitmektedir. Bankanın tüm ATM’leri ise daima açık olarak hizmet vermektedir. Para çekme, yatırma gibi çeşitli işlemlerinizi banka şubelerine uğramadan da buralardan halledebilirsiniz.

Ziraat Bankası Kaçta Açılıyor : Ziraat Bankası açılış saati 09:00 olarak  belirlenmiştir.

Ziraat Bankası Öğle Arası Ne Zaman : Ziraat Bankası öğle arası tatiline saat 12:30’da girmektedir.

Ziraat Bankası Öğleden Sonra Kaçta Açılıyor : Ziraat Bankası öğle tatili saat 13:30’da son bulmaktadır.

Ziraat Bankası Kaçta Kapanıyor : Ziraat Bankası şubeleri saat 17:30’a kadar hizmet vermektedir.

Ziraat Bankası Hafta Sonu Açık Mı, Kapalı Mı: Ziraat Bankası, Cumartesi ve Pazar günleri yani hafta sonları hizmet vermemektedir. Bu banka ile olan işlemlerinizi sadece hafta içi mesai saatleri içerisinde gerçekleştirebilirsiniz.

Ziraat Bankası Bayramda Açık Mı / Çalışıyor Mu : Ziraat Bankası şubeleri, Ramazan Bayramı ve Kurban Bayramı gibi dini bayramlarda kapalıdır. Ayrıca 1 Ocak, 1 Mayıs, 19 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim, 30 Ağustos, 15 Temmuz gibi resmi tatil günlerinde de hizmet vermemektedir.

Bankanın kapalı olduğu saatlerde herhangi bir kayıp, çalıntı gibi acil olan işlemlerinizi veya diğer bankacılık işlemlerinizi Ziraat Bankası’nın müşteri hizmetleri numarası olan 444 00 00’ı arayarak halledebilirsiniz. Ziraat Bankası çalışma saatleri  yani açılış saatleri ve kapanış saatleri hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi bizlere iletebilirsiniz.


Konu hakkındaki Soru, Öneri ve Görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Güncel Personel, Memur ve İşçi alımı haberlerini en hızlı şekilde öğrenmek için bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza ulaşmak için TIKLAYIN!

ALAKALI YAZILAR


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir