Vestel İş İlanları

Vestel İş İlanları

Türkiye’nin Teknoloji alanında lider teknoloji üreten firmalarından olan Vestel Personel Alımı yapıyor. Vestel iş ilanlarını takip ediyorsanız, sizde iş ilanlarıyla ilgili firmanın personel alımları detayalarını yazımızın  devamında bulabileceksiniz. Vestel İş İlanları İş başvurusu nasıl yapılır? Personel ve Eleman alımı yapılan iş pozisyonları nelerdir? Başvuru formu nasıl doldurulur? Gibi soruların yanında çalışma şartları ve Vestel personel maaşlarıyla ilgili bir çok detayı sizlere sunuyoruz. Vestel teknoloji üreten firma alanında ülkemizin lider kuruluşudur. Uzun yıllardan beri yerli teknolojiler geliştirerek üreten ve yerli teknolojiler denilince ilk akla gelen firmadır. Vestel çalışanlarının alanında  iş çerçevesinde kurumsallığın gerektirdiği gibi eğitim ve gelişim gerekliliklerini sürekli geliştirerek, çalışanlarını sürekli olarak ileri teknolojiye taşımaktadır. Tüm dünyaya beyaz eşya, tüketici elektroniği, bilgi teknolojileri ve dijital alanlarında geniş bir ürün yelpazesi bulunmaktadır. Eğitim ihtiyaçlarını ve gelişim gerekliliklerini tespit ederek mesleki yönden kariyer odaklı gelişim sağlayarak,  Vestel standartlarına göre çalışanlarını yetiştirmeye oldukça fazla önem vermektedir. Bu şekilde alanında öncü bir kumdur. Ortalama 16 bin personel, 1.250 satış noktası, 350 satış sonrası merkezi ve binlerce yan sanayi çalışanlarıyla yaklaşık 30 bin kişiye gelir kaynağı sağlamaktadır. Çalışan istihdamında önemli bir yere sahiptir.

Vestel Güncel İş İlanları 2021

Vestel istihdam kadrolarını ihtiyaç doğrultusunda personel alımı, işçi ilanları,  eleman ilanlarını  2021 yılında da sürdürmeye devam etmektedir. İstihdama açık olan pozisyonlar zaman zaman değişse de genel olarak eleman alımı yapılan kategoriler şu şekildedir:

Makine Mühendisi
Endüstri Mühendisi
Android Application Developer
Elektrik Elektronik Mühendisi
İş-Ge Uzmanı
SAP Yazılım Uzmanı
Kariyer Gelişim Uzmanıİş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı
İnsan Kaynakları Uzmanı
Vestel Depo elemanı
Vestel mağaza sorumlusu
Vestel satış temsilcisi
Vestel beyaz eşya sorumlusu
Vestel temizlik elemanı

Lise, tercihen üniversite mezunu, Teknoloji ürünleri konusunda bilgili yada araştırmaya açık, Tercihen perakendecilik ve teknolojik ürün satışı konusunda deneyimli, Ekip çalışmasına uyumlu ve insan ilişkileri kuvvetli, Esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, Askerlik hizmetini yapmış veya en az 2 yıl ertelemeli olması aranan şartlar arasındadır. Vestel İş başvurularını resmi sitesinden kabul yayınlamaktadır. Teknolojide uzman firmanın Türkiye genelinde her il ve ilçede mağazası vardır. Öğrencilerin staj yapmak isteyeceği bir konumdadır.

Vestel İş Başvuru Formu

Dijital olarak yapılan başvurular, direkt olarak Vestel İnsan Kaynakları bölümüne iletiliyor. Sonrasında da değerlendirmeler ve mülakatlar şeklinde devam eden süreçte uygunluk kriterlerine göre adaylar işe alınıyor.Vestel İş Başvurusunda bulunmak için buraya tıklayarak başvuru sayfasına ulaşabilirsiniz.

Teknosa İş Başvurusu Personel Alımı

Sabancı Holding İş İlanları 2021


Konu hakkındaki Soru, Öneri ve Görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Güncel Personel, Memur ve İşçi alımı haberlerini en hızlı şekilde öğrenmek için bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza ulaşmak için TIKLAYIN!

ALAKALI YAZILAR


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir