Çam ve Sakura Şehir Hastanesi İş İlanları ve İş Başvuru Formu

Çam ve Sakura Hastanesi İstanbul ilimizin Başakşehir ilçesinde şehir hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bulunduğu il ve çevre illere dünya standartlarında sağlık hizmeti sunmak amacıyla kurulmuştur. Günümüzde sağlık sektörünün öncü kuruluşlarından bir tanesi olarak hizmet vermektedir. Hastane çalışmalarını sürdürürken bünyesine de çok sayıda yeni personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. Çam ve Sakura Hastanesi tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu gibi iş başvurusu detaylarını haberimizde bulabilirsiniz.

Çam ve Sakura Şehir Hastanesi İş İlanları

Çam ve Sakura Hastanesi kuruluş amacına yönelik tüm birimlerinde, son teknolojik tıbbi ekipmanlar kullanılmaktadır. Teknolojik gelişmeleri oldukça yakından takip eden, bünyesinde bulunan çalışanlarına da bu yenilikler karşısında eğitimler veren hastane, buna ek üst düzey hasta memnuniyetini de ekleyerek sağlık sektörünün en iyi kurumlarından bir tanesi olmuştur. Hastane tarafından yayınlanan veya yayınlanması beklenen iş ilanları içinde; şoför, özel güvenlik görevlisi, fizyoterapist, hemşire, teknik servis elemanı, teknisyen, tıbbi sekreter, engelli personel, elektrik teknikeri, estetisyen, idari hizmetler müdürü, ebe, hasta bakıcı, temizlik personeli gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Çam ve Sakura Hastanesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Çam ve Sakura Şehir Hastanesi bünyesinde çalışmak istiyorum diyen kişilerin iş başvurusu yapmak için izlemesi gereken bir kaç alternatif yol bulunmaktadır. Bunlardan birincisi hastanenin yayımlamış olduğu iş ilanı duyurularını aşağıda vermiş olduğumuz link aracılığı ile takip etmektir. Bir diğer alternatif yol ise işkur aracılığı ile yapılan iş başvuruları dır. Yılın belirli dönemlerinde yapılan personel alımı iş ilanlarını kaçırmamak için bulunduğunuz ilçedeki işkur kaydınızın güncel olması gerekmektedir. Aynı zamanda sitemiz aracılığı ile hastane tarafından yayımlanan güncel alımları takip edebilirsiniz. Bu yazımızda sizlere çam ve sakura şehir hastanesine iş başvurusu nasıl yapılır hakkında detaylı bilgiler verdik.

Çam ve Sakura Hastanesi iş başvurusu yapmak için TIKLAYIN!


Konu hakkındaki Soru, Öneri ve Görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Güncel Personel, Memur ve İşçi alımı haberlerini en hızlı şekilde öğrenmek için bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza ulaşmak için TIKLAYIN!

ALAKALI YAZILAR


10 Yorum

  1. daha once memet elif Ersoy kalp damar hastanesinde ameliyat bolumunde calistim ameliyat personeliyim bu konu hakinda tecrubem vardir gorevim hemsireye yardimci olmak hasta karsilama ameliyat esnasinda hemsireye lazim olan mazemeleri getirme spanc sayma ekstra lazim olan serum dikis gibi mazemeleri acmak istendiginde ultrasyon cihazini getirmek hocalarimin istedigi testere cihazini getirmek ve hazir hale getirmek steril bi sekilde ameliyat ta bulunmak gibi. serhat tastemur basaksehiride oturuyorum 0534 987 13 18 =27 yasindayim 1.78 boyunda 84 kilo

  2. Benim silahsız özel güvenlik kimlik kartım var veya başka pozisyonda çalismak istiyorum

  3. Odyometri mezunuyum bunun yanında; danışma, hasta karşılama, hekim asistanı işi yapabiliyorum.
    Tıbbi sekreterlik sertifikam mevcuttur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir