Mersin Şehir Hastanesi İş İlanları 2023

Mersin Şehir Hastanesi İş İlanları ve İş Başvuru Formu

CCN İnşaat Holding’in yaptığı Mersin Şehir Hastanesi; personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapacağını güncel olarak yayınlamak suretiyle duyurmaktadır. Eleman alımı , personel alımı ve işçi alımı yapacaktır, Mersin Şehir Hastanesi insan kaynakları iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları, açık iş pozisyonları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi Mersin Hastane iş başvurusu, Mersin Şehir Hastanesi iş ilanları ile ilgili detayları yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Yurt Dışı Kariyer Fikirleri

Mersin Şehir Hastanesi İş İlanları 2023

Türkiyede son yıllarda sağlık alanında önemli yatırımlar gerçekleştirilmektedir. Sağlık alanındaki yatırımların en önemlileri de hizmete giren şehir hastaneleridir. CCN İnşaat Holding’in yaptığı Mersin Şehir Hastanesi Türkiyenin en büyük şehir hastanelerinden birisidir. Mersin Şehir Hastanesi en gelişmiş sağlık kuruluşlarından biridir. Bilimsel araştırmalar, sağlık teknolojisi ve tıp eğitimine öncülük ederek sağlığın sürekli gelişimine imkan sağlamak için modern yaşamın gerekliliklerine göre sürdürülebilir hizmet anlayışındadır. Sağlık turizmi açısından sadece Mersin şehrimizdeki vatandaşlara değil, yurt içi veya yurt dışı olsun çok sayıda hastaya hizmet vermesi planlanıyor.

Mersin Şehir Hastanesi hastaların memnuniyeti ve hizmeti açısından açık kadro ve pozisyonlara personel ihtiyaçları sebebi ile gerekli zamanlarda güncel ihtiyaçlar doğrultusunda çok sayıda memur işçi personel eleman alımı gerçekleştirmektedir. Mersin Şehir Hastanesi ilgili birimlerince yayımlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları, istenilen nitelik ve özellikler, açık iş pozisyonları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu merak ettiğiniz sorular yazımızın devamındadır.
Mersin Şehir Hastanesi İş İlanları

Mersin Şehir Hastanesinde Kimler Çalışabilecek?

Temizlik Görevlisi, Güvenlik Görevlisi, Kantin Görevlisi, Diyetisyen, Taşeron İşçi, Eski hükümlü, Sözleşmeli personel alımı, engelli personel, Biyomedikal mühendis, teknik elemanlar, Teknik personel, Güvenlik, Çamaşırhane elemanları, Temizlik elemanları, Aşçı, garson, diyetisyen, Yardım masası ve destek elemanları – Danışman, Hasta karşılama ve refakat hizmetleri – Hasta Yönlendirme, Hastane bilgi yönetim sistemleri elemanları – programcı, Tıbbi atik personeli, Fizyoterapist, Laboratuvar personeli, Acil Ser. / Patisyen Hekim, Nöbetçi Uzman Hekim, Yoğun Bakım Sor. Hekim, Ameliyathane Sor.Hekim, Labaratuvar Sor.Hekim, Tranfüzyon Sor.Hekim, Uzman Hekimler, Radyoloji Sor.Hekim, Diyaliz Sor.Hekimi, Hasta Dosyaları, Uyum TİG Sorumlusu, Sosyal Çalışmacı,  Servis Sorumluları, Kalite Birim Çalışanı, Kalite Birim Sorumluları, Anket Sorumlusu, İndikatör Sorumluları Bağlı Komisyonlar,  Doküman Yönetimi, Hasta Kabul Memurları, Anestezi Tek./ Tekniker, Diyetisyen, Aşçı, Mutfak Personeli, Yardımcı Sağlık Per. ,Sekreter, Temizlik Personelleri, Karşılama Yön.Pers.,Fizyoterapistler, Bilgi İşlem Sorumlusu,  Bilgi İşlem Çalışanları, Röntgen Teknisyenleri, Enfeksiyon Hemşireleri, Poliklinik Sekreterleri, Şoförler, Röntgen Sor.Tek, DSS Mutemedi Faturalama Personeli ,Tahakkuk Personeli, Morg Hizmetleri, Labaratuvar, Diyaliz Ser.Sor, Fizik Tedavi gibi daha sayılabilecek bir çok pozisyonda eleman alımı yapılmaktadır.

Mersin Şehir Hastanesi İş Başvurusu Nereden Yapılır?

Mersin Şehir Hastanesinde yapılacak istihdama başvuruda bulunabilmek Sağlık Bakanlığı tarafından açık pozisyonlar için alınacak kadroların ilanları yayınlanmaktadır. Sağlık Bakanlığı web sitesinden ilanları takip etmek için duyurular sekmesini takip edebilirsiniz.  İŞKUR üzerinden de başvuru yapılabilecek ilanlar yayınlanmaktadır. İşkurun üzerinden dolduracak olan başvuru formu aracılığıyla yapılan başvuruların ardından kurumun insan kaynakları başvurunuzu inceleyerek, başvuru olumlu sonuçlananlar da çalışma imkanı elde etmiş olacaklardır. Hastaneyle ilgili başvurular için ccnholding.com/saglik  sitesinden de başvuruda bulunabilirsiniz.

İMC Hastanesi iş başvurusu

AssisTT Mersin Şehir Hastanesi is başvurusu

Su Hastanesi

Elazığ Şehir Hastanesi İş İlanları ve Başvuru Formu

Adana Şehir Hastanesi İş İlanları ve İş Başvuru Formu

Ankara Şehir Hastanesi İş İlanları

İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi İş İlanları

Üniversite Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu

Prof. Dr. Cemil Taşcıoğlu Şehir Hastanesi İş Başvurusu

Kartal Şehir Hastanesi Personel Alımı, İş Başvuru ve Başvuru Formu

İstanbul Göztepe Şehir Hastanesi Personel Alımı

Siyami Ersek Devlet Hastanesi İş Başvurusu

Sakarya Devlet Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

Çam ve Sakura Şehir Hastanesi İş İlanları ve İş Başvuru Formu

Kandıra Devlet Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

Körfez Devlet Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

Karamürsel Devlet Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

Gölcük Necati Çelik Devlet Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

Devlet Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu

 


Konu hakkındaki Soru, Öneri ve Görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Güncel Personel, Memur ve İşçi alımı haberlerini en hızlı şekilde öğrenmek için bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza ulaşmak için TIKLAYIN!

ALAKALI YAZILAR


7 Yorum

  1. daha önce okul temizlik işlerinde çalıştım işe ihtiyacım oldugundan iş aramaktayım aşçı yardımcılıgıda yaparım yardımcı olursanız sevinirim teşekürler mersin

  2. Okullarda işkur temizlik personeli olarak çalıştım yaklaşık 6.7 yıldır çalışıyorum daimi işim olsun istiyorum

  3. Mersin şehir hastanesinde temizlik görevlisi olarak çalışmak istiyorum .Ev temizliğine gidiyorum.Daimi çalışacak bir işim olsun istiyorum. Son derece titiz biriyim.İşimi severek yapıyorum.Umarım yakın zamanda işe başlarım.

  4. Mrb oğlum için iş arıyoruz lise mezun 560 saatlik hasta yaşlı bakımı sertifikası var Gebze ünüveesitesi onaylı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir