Üniversite Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu

Üniversite Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu

Üniversite Hastanesi İş İlanları, Yüzüncü Yıl Üniversitesi Hastanesi Büro Memuru ve Personel Alımı İlanı 91 Büro Memuru ve Personel Alımı Müracaatları, Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Memur ve personel alımı yapılacağını duyurdu. Sözleşmeli Personel alımı için gereken belge ve bilgileri sizin için araştırdık. İşe alımlar için nereden ve nasıl başvurulur, başvuru formu için detaylı bilgi yazımızın devamında yer almaktadır. Van Yüzüncü yıl üniversitesi çok sayıda büro elemanı ve personel alımı gerçekleştiriyor ! Alımların son başvuru tarihi 30 Temmuz olarak duyuruldu.

Başvuru Yapacak Olan Adaylardan İstenen Belgeler 

Adli sicil kaydı temiz olmalıdır. E-devlet üzerinden alabilirler. E devletten öğrenim belgesi. KPSS (B) grubu için 2020 yılı sınav sonuç belgesi. Hazırlanan sınav sonuç belgesinin ÖSYM kayıtlarıyla aynı olmalı. Kurs belgelerinin aslı gibidir yazılı olanları veya doğrudan asılları. Sosyal güvenlik hizmet döküm cetveli.

İş Başvurusu Nereye ve Nasıl Yapılmalıdır?

İş başvurusu yapacak olanlar, Van Yüzüncü yıl üniversitesine gerekli evrakları posta ile göndermeyeceklerdir. Eğer gönderi olsa dahi kabul edilmeyeceği bildirilmiştir. Başvurular Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Personel Daire Başkanlığına yapılmalıdır. Kurumun internet sitesinde bulunan başvuru formu eksiksiz olarak doldurulmalı ve diğer belgeler de hazırlanmalıdır. Başvuru kılavuzu için tıklayınız.

Eski Hükümlü İş İlanları

2021-2022 Özel Yurt Fiyatları Ne Kadar?


Konu hakkındaki Soru, Öneri ve Görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Güncel Personel, Memur ve İşçi alımı haberlerini en hızlı şekilde öğrenmek için bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza ulaşmak için TIKLAYIN!

ALAKALI YAZILAR


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir