Auto King Çalışma, Mesai Saatleri | 2022 Açılış Kapanış Saatleri

Auto King Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Auto King Saat Kaçta Açılıyor, Kapanıyor?

Auto King, lider oto bakım ve onarım markasıdır. Ülkemizde 50’yi aşkın servis merkezinde hizmet vermektedir. Ülkemizde mini onarım ve mobil parça onarım konseptlerini ilk uygulayan şirkettir. Yapmış oldukları anketlerde %99 müşteri memnuniyeti oranını yakalamayı başarmışlardır. Peki Auto King saat kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor, kaça kadar açık? Yazımız devamında Auto King çalışma saatleri, mesai saatleri, servis saatleri, çalışma günleri yer almaktadır.

Auto King Çalışma ve Mesai Saatleri 2022

Auto King servis merkezleri hafta içi her gün sabah saat 08:30’da açılmakta ve akşam saat 18:00’de kapanmaktadır. Oto King ayrıca hafta sonu da sadece Cumartesi günü hizmet vermekte olup, Cumartesi günleri 09:00’da açılmakta ve akşam saat 16:00’da kapanmaktadır. Aşağıda Auto King çalışma saatleri hakkında sık sorulan sorular  ve yanıtları yer almaktadır.

Auto King Saat Kaçta Açılıyor : Auto King servis merkezleri hafta içi her gün 08:30’da ve Cumartesi günü 09:00’da açılır.

Auto King Saat Kaçta Kapanıyor : Kuruluş hafta içi ( Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma ) saat 18:00’de ve hafta sonu sadece Cumartesi günü 16:00’da kapanır.

Auto King Hafta Sonu Açık Mı : Auto King hafta sonu sadece Cumartesi günü çalışmaktadır. Pazar günleri kuruluş hizmet vermemektedir.

Auto King Bayramda Açık Mı : Auto King şubeleri Ramazan Bayramı, Kurban Bayramı gibi dini bayramlar ile 1 Ocak, 1 Mayıs, 19 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim, 30 Ağustos ve 15 Temmuz gibi resmi tatillerde çalışmamaktadır.

Bu yazımızda Auto King çalışma saatleri yani açılış saati, kapanış saati hakkında detaylı bilgiler sunduk. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden ve çağrı merkezi telefon numarası olan “0850 333 54 64” numarası üzerinden dile getirebilirsiniz.

Kamu ve Özel Sektör Çalışma Saatleri Hakkında Bilgi Almak için TIKLAYIN


Konu hakkındaki Soru, Öneri ve Görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Güncel Personel, Memur ve İşçi alımı haberlerini en hızlı şekilde öğrenmek için bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza ulaşmak için TIKLAYIN!

ALAKALI YAZILAR


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir