Marmara Forum Çalışma Saatleri 2021 | Saat Kaçta Açılıyor, Kapanıyor

Marmara Forum Açılış ve Kapanış Saatleri

Marmara Forum Alışveriş Merkezi ya da kısa adıyla Marmara Forum, İstanbul ilimizde Bakırköy ilçesi Osmaniye mahallesinde yer alan ülkemizin en büyük alışveriş merkezlerinden bir tanesidir. Marmara Forum 375 bin metrekare alanı ve 135 bin metrekare kiralanabilir alana sahiptir. Marmara Forum içinde, Bauhaus, Carrefour, Decathlon, H&M, D&R gibi sayısız marka yer almaktadır. Peki Marmara Forum sabah saat kaçta açılıyor, akşam saat kaçta kapanıyor, saat kaça kadar açık? Marmara Forum çalışma saatleri, mesai saatleri haberimizin devamında yer almaktadır.

Marmara Forum Açılış ve Kapanış Saati 2021

Marmara Forum Alışveriş Merkezi yada Marmara Forum AVM hafta içi  (Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma ) ve hafta sonu ( Cumartesi, Pazar ) her gün  sabah saat 10:00’da açılır ve akşam saat 20:00’de kapanır.

Marmara Forum Sabah Saat Kaçta Açılıyor : Marmara Forum sabahları saat 10:00’da hizmet vermeye başlamaktadır. Bütün mağazalar belirttiğimiz saatte açılmaktadır.

Marmara Forum Akşam Saat Kaçta Kapanıyor : Marmara Forum akşamları saat 20:00’de kapılarını kapatmaktadır. Hizmet vermemektedir.

Marmara Forum Hafta Sonu Pazar Günü Açık Mı, Kapalı Mı: Marmara Forum Avm hafta sonları yani cumartesi, pazar günleri açıktır. Hizmet vermektedir. Çalışma saatleri ise hafta içi ile aynıdır.

Marmara Forum Bayramda Açık Mı / Çalışıyor Mu : Marmara Forum, Ramazan Bayramı, Kurban Bayramı gibi dini bayramlarda ve ayrıca 1 Ocak, 1 Mayıs, 19 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim, 30 Ağustos ve 15 Temmuz gibi resmi tatil günlerinde de açıktır. Ancak Marmara Forum bayramlarda ilk gün öğleden sonra saat 14:00’de açılmaktadır.

Bu yazımızda Marmara Forum çalışma saatleri yani açılış saatleri ve kapanış saatleri hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında detaylı bilgi almak için bizlere ulaşabilir aynı zamanda AVM iletişim hattı olan  0 212 466 64 53 numaralı telefondan bilgi alabilirsiniz.


Konu hakkındaki Soru, Öneri ve Görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Güncel Personel, Memur ve İşçi alımı haberlerini en hızlı şekilde öğrenmek için bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza ulaşmak için TIKLAYIN!

ALAKALI YAZILAR


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir