Tarım Kredi Market İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

Tarım Kredi Market herkes tarafından bilinen kısa adıyla TKK market tedarikçilerinden aldıkları doğal ve kaliteli ürünleri kendi tesislerinde işleyerek veya işleterek kooperatifler veya kooperatif marketleri aracılığı ile tüketicilere ulaştıran kamu iktisadi teşebbüsüdür. Mevcut ve yeni açılan şubeler için yakın zamanda çok sayıda personel alımı ve eleman alımı yapılacağı açıklanmıştır. Tarım Kredi Market tarafından yayımlanmış iş ilanları ile iş başvuru formu ve iş başvurusu detayları haberimizde yer almakta.

Tarım Kredi Market Personel, Eleman Alımı 2021

Tarım Kredi Market Türkiye’nin bir çok şehrinde 100 den fazla şubeye sahiptir ve müşterilerine uygun fiyatlı ürünler sunmaktadır. Hizmet kalitesini artırmak adına yeni yılla birlikte merkez birimleri ve marketlerine çok sayıda personel alımı ve eleman alımı yapacağını açıklamıştır. Aşağıda yeni yayımlanmış iş ilanlarına ve iş başvurusu detaylarına ulaşabilirsiniz.

Tarım Kredi Market – TKK Güncel İş İlanları 2021

Tarım Kredi Market şubelerinde görevlendirilmek üzere alımı yapılacak personel ve eleman iş ilanları arasında; mağaza reyon elemanı, şoför, dağıtım personeli, depo personeli, kasiyer, reyon personeli, mağaza market elemanı, muhasebe personeli, mağaza müdürü ve yardımcısı, beden işçisi, forklift operatörü, müşteri temsilcisi gibi sayısız kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlara ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu bay bayan, deneyimli deneyimsiz adaylar başvurusu yapabilmektedir. Peki TKK bünyesinde çalışmak isteyen adaylar ilanlara nasıl ve nereden iş başvurusu yapabilir?

Tarım Kredi Market İş Başvurusu Nasıl ve Nereye Yapılır?

Tarım Kredi Market bünyesinde çalışmak isteyen kişilerin öncelikli olarak güncel iş ilanlarını takip etmeleri gerekmektedir. Sitemizde yayımlanan güncel ilanları takip edebileceğiniz gibi aşağıda vermiş olduğumuz bağlantı linki aracılığı ile açık iş pozisyonlarını görebilir iş başvurusu yapabilirsiniz. Aynı zamanda market zincirlerinde bulunan iş başvurusu formunu doldurarak bulunduğunuz bölgedeki markete iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Bu yazımızda sizlere TKK market iş başvurusu nasıl yapılır hakkında detaylı bilgiler vermeye çalıştık.

Tarım Kredi Market iş başvurusunda bulunmak için TIKLAYIN!


Konu hakkındaki Soru, Öneri ve Görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Güncel Personel, Memur ve İşçi alımı haberlerini en hızlı şekilde öğrenmek için bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza ulaşmak için TIKLAYIN!

ALAKALI YAZILAR


13 Yorum

  1. İstanbul büyükçekmece de ikamet ediyorum en yakın tarım kooperatifi mağazasında işe başlamak istiyorum acilen

  2. Selamlar kendim %64 ortapedik engelliyim Ankara keçiören de oturuyorum acil işe ihtiyacım var 05468979071 teşekkür ediyorum

  3. Öncelikle merhaba SAMSUN merkezde oturuyorum 3,5 yıl bim de çalıştım magaza sorumlu yardımcısı olarak 2008 -2011 arası şuan SAMSUN SERRA otelde çalışmaktayım bellboy (vale) halk dilinde 12.07. 2021
    tarihinde oteli Romatem hastanesine devrediyorlar.

    ihtiyaç duyulursa bünyenizde çalışmak isterim : 0552 736 04 00

  4. Muğla daçadaki tarım kredi kooperatifinde çalımak istiyorum lütfen bana yardımcı olurmusunuz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir