Seyhan Devlet Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu 2021

Seyhan Devlet Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

Seyhan Devlet Hastanesi Adana ilimizde yer almaktadır ve ilk olarak 1953 yılında dispanser olarak hizmet vermeye başlamıştır. Daha sonraki yıllarda yapılan ek bina ve birimler sayesinde şimdiki konumuna gelmiştir. Yönetim tarafından yeni projeler kapsamında hastane kapasitesi artırılmaktadır. Yeni yılla birlikte hastane bünyesine çok sayıda personel alımı ve işçi alımı yapılması düşünülmektedir. Seyhan Devlet Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu Formu yazımızda yayınlamış olduğu iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları haberimizde bulabilirsiniz.

Seyhan Devlet Hastanesi Güncel İş İlanları

Seyhan Devlet Hastanesi tarafından yeni yılda alımı yapılması planlanan boş kadro ve pozisyonlar ile iş ilanları arasında: personel alımı, taşeron işçi alımı, özel güvenlik görevlisi alımı, temizlik elemanı alımı, hemşire alımı, hasta kayıt personeli alımı, ambulans şoförü alımı, ebe alımı, tekniker ve teknisyen alımı, eski hükümlü, tıbbi sekreter alımı, anestezi teknikeri alımı, ameliyathane personeli alımı, engelli personel, hasta bakıcı ve hasta bakım personeli alımı, hasta hakları birimi personeli, radyoloji teknikeri, sözleşmeli personel ve sözleşmeli memur alımı gibi ilkokul, lise, önlisans ve lisans mezunu, deneyimli deneyimsiz bay ve bayan adayların iş başvurusu yapabileceği çok sayıda boş kadro yer almakta. Peki tüm bu iş ilanlarına, iş başvurusu nasıl ve nereden yapılır?

Seyhan Devlet Hastanesi İş Başvurusu Nasıl ve Nereden Yapılır?

Seyhan Devlet Hastanesi bulunduğu bölge bakımından çok sayıda kişiye istihdam sağlamaktadır. Hasta sayısındaki artış göz önüne alındığında yeni eleman alımı ve işçi alımı yapılacağı bilinmektedir. Hastane kadrosuna alımların işkur üzerinden yapılması planlanmaktadır. Bu bağlamda Seyhan ilçesindeki işkur müdürlüğüne kayıt yaptırmanız gerekmektedir. Alınacak personellerin bir kısmı kadrolu yani daimi bir kısmı ise geçici işçi ( 3 aylık ) statüsünde çalıştırılacaktır. Yeni iş ilanlarını kaçırmamak için başvurularınızı biran önce yapmanız gerekmektedir. Bu yazımızda sizlere Seyhan Devlet Hastanesine nasıl iş başvurusu yapılır konusunda detaylı bilgiler verdik. Aşağıdaki link aracılığı ile duyuruları takip edebilirsiniz.

Seyhan Devlet Hastanesi iş başvurusunda bulunmak için TIKLAYIN!

Mersin Şehir Hastanesi İş İlanları

Elazığ Şehir Hastanesi İş İlanları ve Başvuru Formu

Adana Şehir Hastanesi İş İlanları ve İş Başvuru Formu

Ankara Şehir Hastanesi İş İlanları

İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi İş İlanları

Üniversite Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu

Prof. Dr. Cemil Taşcıoğlu Şehir Hastanesi İş Başvurusu

Kartal Şehir Hastanesi Personel Alımı, İş Başvuru ve Başvuru Formu

İstanbul Göztepe Şehir Hastanesi Personel Alımı

Siyami Ersek Devlet Hastanesi İş Başvurusu

Sakarya Devlet Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

Çam ve Sakura Şehir Hastanesi İş İlanları ve İş Başvuru Formu

Kandıra Devlet Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

Körfez Devlet Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

Karamürsel Devlet Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

Gölcük Necati Çelik Devlet Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

Devlet Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu


Konu hakkındaki Soru, Öneri ve Görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Güncel Personel, Memur ve İşçi alımı haberlerini en hızlı şekilde öğrenmek için bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza ulaşmak için TIKLAYIN!

ALAKALI YAZILAR


2 Yorum

 1. mrba ben Mustafa şahin astım bronşit hastalığim var mesleğim fırıncı una karşı rahtszligim var lütfen temizlik hasta bakaci yaparım babam sakat durumumuz yok gerçekten Allah rızası için sigortam girişimim yok gerçekten lütfen bana yardımcı olursanız sevinirim, numaram 05423594430 bna ulusa bilirsiniz ?

 2. HİJYEN EĞİTİMİ SERTİFİKA PROGRAMINI ALDIM
  HASTA KAYIT KABUL ve TIBBİ SEKRETERLİK SERTİFİKA PROGRAMINI
  CENAZE HİZMETLERİ EĞİTİMİ PROGRAMINI ALDIM
  AMBULANS ŞÖFÖRLÜĞÜ EĞİTİMİ PROGRAMINI ALDIM

  MERHABA BEN TURGAY DEMİRTAŞ BEN YUGARIDAKİ YAŞILI OLAN SERTİFİKALARI AİDIM
  VEDE BEN SUANDA BOŞDAYIM VE İŞ ARIYORUM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir