Kanuni Sultan Süleyman Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu

Kanuni Sultan Süleyman Hastanesi İş İlanları İş Başvurusu

Kanuni Sultan Süleyman Hastanesi İş İlanları

Kanuni Sultan Süleyman Hastanesi, kadrosu ve memnuniyet odaklı uluslararası standartlarıda hizmet anlayışı ile  sektörde öncü uygulamalarla, sağlıkta dünya markası olmuştur. Kanuni Sultan Süleyman Hastanesi  kategorisinde zirve hastanelerden biridir. Hatrı sayılır nitelikli kadrosuyla kaliteli hizmet veren hastane, diğer hastanelerden hizmet  olarak ileri düzeyde hizmetler sunmaktadır. İnsan haklarına saygılı, evrensel değerleri ve etik kuralları benimsemiş yönetimi ve çalışanlarıyla, insanların sağlıklı yaşamalarına katkıda bulunan, yaşam kalitelerini arttıran, araştırma-geliştirme, eğitim-öğretim ve topluma sağlık hizmeti sunumu için gerekli olanakları sağlayan üniversite hastaneleridir.

Kanuni Sultan Süleyman Hastanesi Sözleşmeli Memur, Personel Alımı

Hastalarına uzmanlarıyla hizmet vermekle birlikte sunulan sağlık hizmetlerinin etkin ve verimli olmasını sağlamayı hedeflemektedir. Bu bağlamda personel ihtiyacını karşılamak adına bünyesine ihtiyaç doğrultusunda personel alımı ve işçi alımı yapılmaktadır. Hastane’nin yayınlamış olduğu iş ilanları ve iş başvurusu formu detaylarını haberimizde bulabilirsiniz.

Kanuni Sultan Süleyman Hastaneside Kimler Çalışabilecek?

Biyomedikal mühendis, teknik elemanlar, Teknik personel, Güvenlik, Çamaşırhane elemanları, Temizlik elemanları, Aşçı, garson, diyetisyen, Yardım masası ve destek elemanları – Danışman, Hasta karşılama ve refakat hizmetleri – Hasta Yönlendirme, Hastane bilgi yönetim sistemleri elemanları – programcı, Tıbbi atik personeli, Fizyoterapist, Laboratuvar personeli, Acil Ser. / Patisyen Hekim, Nöbetçi Uzman Hekim, Yoğun Bakım Sor. Hekim, Ameliyathane Sor.Hekim, Labaratuvar Sor.Hekim, Tranfüzyon Sor.Hekim, Uzman Hekimler, Radyoloji Sor.Hekim, Diyaliz Sor.Hekimi, Hasta Dosyaları, Uyum TİG Sorumlusu, Sosyal Çalışmacı,  Servis Sorumluları, Kalite Birim Çalışanı, Kalite Birim Sorumluları, Anket Sorumlusu, İndikatör Sorumluları Bağlı Komisyonlar,  Doküman Yönetimi, Hasta Kabul Memurları, Anestezi Tek./ Tekniker, Diyetisyen, Aşçı, Mutfak Personeli, Yardımcı Sağlık Per. ,Sekreter, Temizlik Personelleri, Karşılama Yön.Pers.,Fizyoterapistler, Bilgi İşlem Sorumlusu,  Bilgi İşlem Çalışanları, Röntgen Teknisyenleri, Enfeksiyon Hemşireleri, Poliklinik Sekreterleri, Şoförler, Röntgen Sor.Tek, DSS Mutemedi Faturalama Personeli ,Tahakkuk Personeli, Morg Hizmetleri, Labaratuvar, Diyaliz Ser.Sor, Fizik Tedavi gibi daha sayılabilecek bir çok pozisyonda eleman alımı yapılmaktadır.

K. Sultan Süleyman Hastanesi İş Başvurusu Nasıl ve Nereye Yapılır?

Kanuni Sultan Süleyman Hastanesi geçici işçi, personel ve eleman ihtiyaçlarının büyük bölümünü kariyer siteleri aracılığı ile karşılamaktadır. Hastane bünyesinde görev almak isteyen kişiler çalışmak istedikleri birim şefliklerinden konu ile alakalı daha detaylı bilgi alabilicekleri gibi, aynı zamanda hastane sitesi üzerinden güncel duyuruları takip ederek hızlı bir şekilde iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Kanuni Sultan Süleyman Hastanesi tarafından yayınlanan iş ilanları, uzman insan kaynakları tarafından yürütülmektedir. Kanuni Sultan Süleyman Hastanesi iş ilanlarını buradan takip ederek detaylara daha hızlı ulaşmanız mümkün. Hastane tarafından açılan duyurulara İŞKUR, Resmi Gazete ve ilan.gov.tr adreslerinden ulaşılmaktadır.

Acıbadem Hastanesi İş İlanları ve İş Başvuru Formu

Mersin Şehir Hastanesi İş İlanları

Elazığ Şehir Hastanesi İş İlanları ve Başvuru Formu

İkitelli Şehir Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu

İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi İş İlanları

Hisar Hastanesi İş İlanları ve Güncel İş Başvurusu

Prof. Dr. Cemil Taşcıoğlu Şehir Hastanesi İş Başvurusu

İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Hastanesi İş Başvurusu

İstanbul Göztepe Şehir Hastanesi Personel Alımı

Siyami Ersek Devlet Hastanesi İş Başvurusu

Sakarya Devlet Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

Çam ve Sakura Şehir Hastanesi İş İlanları ve İş Başvuru Formu

Kandıra Devlet Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

Devlet Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu

Memorial Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu


Konu hakkındaki Soru, Öneri ve Görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Güncel Personel, Memur ve İşçi alımı haberlerini en hızlı şekilde öğrenmek için bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza ulaşmak için TIKLAYIN!

ALAKALI YAZILAR


1 Yorum

  1. 2012 mezunu acil tıp teknisyeni mezunuyum. 10 yıldır çalışıyorum yenidoğan yoğun bakım ve acil servis tecrübem bulunmakta hastanenizin kadrosunda yer almayı isterim. iş başvurusunu nasıl yapabilirim?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir