Miniço Çalışma Saatleri 2022 | Saat Kaçta Açılıyor Kapanıyor?

Miniço Mağazaları Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Miniço Mağazaları Saat Kaçta Açılıyor, Kapanıyor?

Miniço Bebek ve Çocuk Dünyası ya da kısa adıyla Miniço, 0 -14 yaş aralığındaki bebek ve çocukların; giyim, bakım ürünü, bebek bezi, araç gereç, banyo ürünleri, sağlık ürünleri, bebek odası ve beslenme gibi ihtiyaçlarını karşılamak üzere hayata geçirilmiş olan bir mağazalar zinciridir. Miniço, İnternet üzerinden satış yaptığı gibi çok sayıda bulunan mağazaları üzerinden de satış yapmaktadır. Miniço mağazaları bulundukları il ve ilçelerde en merkezi noktalarda bulunmaktadır. Peki Miniço mağazaları sabah saat kaçta açılıyor, akşam saat kaçta kapanıyor, saat kaça kadar açık? Miniço mağazalarının çalışma saatleri, mesai saatleri ve çalışma günleri yani hangi günler açık, hangi günler kapalı yazımız devamında yer almaktadır.

Miniço Mağazaları Çalışma Şartları Nasıl?

Miniço mağazaları bünyesinde çalışan personel ve elemanlar ilk işe başladıklarında asgari ücret seviyesinde, mağaza müdür ve müdür yardımcısı pozisyonunda görev yapan kişiler ise 3,500 ile 4,500 arasında ücret almaktadırlar. Personeller tam zamanlı ve yarı zamanlı olmak üzere iki farklı şekilde mağazada çalışmaktadır. Aynı zamanda maaş+prim+yemek gibi sosyal haklarda kurum içinde mevcuttur.

Miniço Mağazalarının Açılış Kapanış Saatleri 2022

Ülke genelinde faaliyet göstermekte olan bütün Miniço mağazalarının çalışma saatleri aynıdır. Miniço şubeleri haftanın 6 günü sabah saat 09:30’da, Pazar günlerinde ise saat 10:00’da açılmaktadır. Miniço mağazaları haftanın 7 günü ise saat 21:30’da kapanmaktadır. Miniço mağazalarının çalışma saatleri hakkında sık sorulan sorular ve yanıtları ise aşağıda yer almaktadır.

Miniço Sabah Saat Kaçta Açılıyor : Miniço şubeleri haftanın 6 günü ( Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi ) saat 09:30’da ve Pazar günlerinde ise saat 10:00’da açılmaktadır.

Miniço Akşam Saat Kaçta Kapanıyor : Miniço mağazaları akşamları saat 21:30’da kapanmaktadır.

Miniço Hafta Sonu Açık Mı / Çalışıyor Mu : Miniço şubeleri sadece hafta içi değil aynı zamanda Cumartesi ve Pazar günleri de açıktır.

Miniço Bayramda Açık Mı / Kapalı Mı : Miniço mağazaları Ramazan Bayramı, Kurban Bayramı gibi dini bayramlarda ve ayrıca 1 Ocak, 1 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim, 19 Mayıs, 30 Ağustos ve 15 Temmuz gibi resmi tatil günlerinde de açıktır.

Miniço Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri : Miniço müşteri hizmetleri telefon numarası olan 0(212) 445 00 80 hafta içi saat 09:30 ile 18:30 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Miniço Genel Müdürlük Çalışma Saatleri : İstanbul ilimizde Bağcılar’da bulunan genel müdürlük binası Çalışma Saatleri (Haftaiçi: 09:30 – 18:00 | Cumartesi: 09:30 – 13:30) olarak belirlenmiştir.

Şu an için Ankara, İstanbul, Antalya, Düzce, Tekirdağ, Giresun, Edirne, Ordu, Samsun, Tokat, Şanlıurfa ve Iğdır illerimizde Miniço şubeleri bulunmaktadır. Miniço yeni illerimizde yeni şubeler açmak için çalışmalarına tüm hızıyla devam etmektedir. Bu yazımızda Miniço çalışma saatleri yani açılış saatleri ve kapanış saatleri hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkındaki görüşlerinizi bizlere iletebilir ve ayrıca kurumun çağrı merkezi telefon numarası üzerinden dile getirebilirsiniz.


Konu hakkındaki Soru, Öneri ve Görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Güncel Personel, Memur ve İşçi alımı haberlerini en hızlı şekilde öğrenmek için bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza ulaşmak için TIKLAYIN!

ALAKALI YAZILAR


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir