Nişantaşı Üniversitesi İş İlanları Personel Alımı ve İş Başvurusu

Nişantaşı Üniversitesi İş İlanları Personel Alımı ve İş Başvurusu

Nişantaşı Üniversitesi İş İlanları

Nişantaşı Üniversitesi bünyesinde çalışmak üzere personel alımı için Nişantaşı Üniversitesi Üniversite iş ilanları ve iş başvurusu hakkında bilgiler yayınlandı. Nişantaşı Üniversitesi Araştırma Görevlisi,  İnsan Kaynakları Direktörü ilanı, Nişantaşı Üniversitesi personel Daire Başkanlığı,  Nişantaşı Üniversitesi – Kariyer Merkezi, Nişantaşı Üniversitesi akademik ılan, Tıp Fakültesi Anatomi Anabilim Dalı, Tıp Fakültesi Tıbbi Farmakoloji Anabilim Dalı, Tıp Fakültesi Tıbbi Mikrobiyoloji; Anabilim Dalı, Özel Üniversite akademik personel is ilanları Personel Alımı, Akademik Kadro ve Eğitim İlanları / Akademik Personel Alımları, Nişantaşı Üniversitesinde kısmi zamanlı olarak geçici işlerde çalıştırılan öğrenci iş ilanları arasında aranmaktadır.

Nişantaşı Üniversitesi iş ilanları ve personel alımı ile alanında çalışmak üzere farklı pozisyonlarda personel alımı duyurusu yapıldı. Böylece üniversitenin bünyesinde çalışmak isteyen adayların işe başvuru ve alımları için gerekli olan koşullar hakkında detaylı olarak bilgiler verildi. Pek çok adayın merak içinde beklediği boş pozisyonlar şu şekilde olmaktadır.

 Üniversite İş İlanları Akademik Personel Alımı

Nişantaşı Galata Üniversitesi pek çok öğrencinin en doğru bilgileri alarak eğitim ve öğretim görmeleri için çalışmalarına devam etmektedir. Bundan dolayı üniversitenin boş olan alanlarına Özel üniversite işi arayan adaylara personel alımı için gerekli olan işlemler hakkında bilgiler verilmektedir. Nişantaşı Üniversitesi akademik personel alımı ilanı resmi gazete yayınlanarak bu alanda iş arayanlara büyük kolaylıklar sağlanmıştır.

İstanbul Nişantaşı Üniversitesi öğretim üyesi, Öğretim Elemanı, Üniversite İdari Personel Alımı, Sözleşmeli Personel alım, idari personel alımı,  akademik personel alınacağını duyurması ile gerekli olan belge ve şartlar hakkında bilgiler verildi. Üniversitenin akademik yükseltilme ve atama kriterleri yönergesi ile öğretim üyesi dışında yer alan öğretim elemanı kadrolarına yapılacak atamalarda uygulanması olacak merkezi sınav ve giriş sınavlarına dair usul ve esaslar hakkında yönetmelik gereğince öğretim personeli alınacaktır.

Üniversite İş İlanları insan Kaynakları

Personel İşleri İlanları, akademik personel, Araştırma Görevlisi, Profesör / Doçent / Doktor Öğretim Üyesi ve Yeni Akademik kadro İlanlarına  Nişantaşı Üniversitesi – Kariyer Merkezi https://www.kariyer.net/firma-profil/t-c-nisantasi-universitesi-is-ilani adresinden ulaşılmaktadır. İlanlara hızlı ve kolayca ulaşmak için güncel olarak takip edilmesi gerekmektedir.

Nişantaşı Üniversitesi Nerede?

Kurucusu: Engin Fikirler Eğitim ve Kültür Vakfı
Kuruluş tarihi: 9 Eylül 2009
www.nisantasi.edu.tr
Yeleşke: Maslak 1453 NeoTech Kampüs
Akademik birimler: 3 Fakülte, 4 Yüksekokul, 1 Enstitü, 1 (MYO)
Eğitim dil(ler)i: Türkçe ve İngilizce

Nişantaşı Üniversitesi Ücretleri Ne Kadar?

  • Tıp Fakültesi : 105.000 TL
  • Tıp Fakültesi (%25 İndirimli) : 78.750 TL
  • Diş Hekimliği Fakültesi : 95.000 TL
  • Diş Hekimliği Fakültesi (%25 İndirimli) : 71.250 TL
  • Hava Trafik Kontrolü : 85.000 TL
  • Hava Trafik Kontrolü (%50 İndirimli) : 42.500 TL
  • Pilotaj : 49.000 TL ve daha fazlası için kurumun web sitesinden faydalanabilirsiniz.

Türk- Alman Üniversitesi İş İlanları Personel Alımı ve İş Başvurusu

İstanbul Galata Üniversitesi İş İlanları ve İş Başvuru Formu

Arel Üniversitesi İş İlanları Personel Alımı ve Başvuru Formu

Sabancı Üniversitesi İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

Koç Üniversitesi İş İlanları ve İş Başvuru Formu 

Anadolu Üniversitesi İş İlanları ve İş Başvuru Formu

Koç Üniversitesi Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu

Gebze Teknik Üniversitesi İş İlanları ve Güncel İş Başvurusu Formu

Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi İş İlanları ve İş Başvuru Formu

Bahçeşehir Üniversitesi İş İlanları ve İş Başvuru Formu

Bilkent Üniversitesi İş İlanları ve İş Başvurusu

Bezmialem Vakıf Üniversitesi İş İlanları ve İş Başvurusu Formu


Konu hakkındaki Soru, Öneri ve Görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Güncel Personel, Memur ve İşçi alımı haberlerini en hızlı şekilde öğrenmek için bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza ulaşmak için TIKLAYIN!

ALAKALI YAZILAR


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir