Özşanal Çalışma ve Mesai Saatleri

Özşanal Mağazaları müşterilerine kredi kartı olmadan, sözleşmeli taksitli alışveriş imkanı ve faiz ödemeden alışveriş yapmanın kolaylıklarını sunan nadir firmalar arasında yer almakta. Beyaz eşya, ısıtma ve soğutma ürünleri, tekstil ve teknoloji gibi birbirinden farklı alanlarda geniş bir ürün yelpazesine sahip olan özşanal mağazaları Türkiye’nin bir çok ilinde faaliyet göstermektedir. Peki Özşanal mağazaları sabah saat kaçta açılıyor, akşam saat kaçta kapanıyor, saat kaça kadar açık? Özşanal çalışma saatleri, mesai saatleri ile çalışma günleri yani hangi günler açık, hangi günler kapalı yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Özşanal Mağazaları Çalışma, Mesai Saatleri 2021

Özşanal mağazaları çalışma saatleri içerisinde müşterilerine güvenilir alışveriş imkanı sunmaktadır. Açılış saati tüm mağazalarında 9:00 olan özşanal mağazaları 20:30’a kadar müşterilerine hizmet vermeye devam etmekte. Aynı zamanda mağazanın internet üzerinden online mağazası aracılığı ile alişveriş yapabilme imkanı bulunmakta.

Özşanal Mağazaları Açılış Kapanış Saatleri 2021

Özşanal Mağazaları sabah saat 09:00’da hizmet vermeye başlamaktadır. Özşanal şubeleri akşamları ise saat 20:30’da kapanmaktadır. Mağazalar öğlenleri de açıktır yani öğle arası tatili uygulanmamaktadır.

Özşanal Sabah Saat Kaçta Açılıyor : Özşanal mağazaları sabahları saat 09:00’da açılmaktadır.

Özşanal Mağazaları Akşam Saat Kaçta Kapanıyor : Özşanal mağazaları akşamları saat 20:30’da kapanmaktadır.

Özşanal Mağazaları Hafta Sonu Açık Mı / Kapalı Mı : Özşanal mağazaları hafta içi ( Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma ) ve hafta sonları ( cumartesi, pazar ) günleri müşterilerine hizmet sunmaktadır. 

Özşanal Mağazaları Bayramda Açık Mı : Özşanal mağazaları; Ramazan Bayramı, Kurban Bayramı gibi dini bayramlarda ve 1 Ocak, 1 Mayıs, 19 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim, 30 Ağustos ve 15 Temmuz gibi resmi tatil günlerinde açıktır.

Bu yazımızda Özşanal mağazaları çalışma saatleri yani açılış saatleri ve kapanış saatleri hakkında detaylı bilgiler verdik.


Konu hakkındaki Soru, Öneri ve Görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Güncel Personel, Memur ve İşçi alımı haberlerini en hızlı şekilde öğrenmek için bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza ulaşmak için TIKLAYIN!

ALAKALI YAZILAR


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir