İsdemir ve Çelik İş İlanları ve Güncel İş Başvurusu Formu

İsdemir Çelik İş İlanları ve Güncel İş Başvurusu Formu

İskenderun Demir ve Çelik Güncel İş İlanları

İskenderun Demir Çelik İş İlanları ve İş Başvurusu. İsdemir ve Çelik , İskenderun Demir ve Çelik A.Ş., Türkiye’nin en büyük demir – çelik işletmesidir. Hatay’ın Payas ilçesinde 16.757.238 m² alan üzerine kurulmuştur.  OYAK Maden Metalürji şirketlerinden İsdemir, ülkemizin üçüncü, en büyük entegre demir ve çelik fabrikasıdır. İsdemir, 2008 yılında devreye aldığı 3,5 milyon ton/yıl sıcak haddeleme kapasitesi ile de Türkiye’nin uzun ve yassı ürün üreten tek entegre tesisi. İsdemir ve Çelik 50 yıllık taceübesi bulunmaktadır. Ülkemizin en büyük özel sektör çelik üreticisi olan İsdemir Çelik, çağdaş medeniyetler seviyesine ulaşma amacına çelik potasındaki alın teri sayesinde katkıda bulunmaktadır. Konumu gereği en büyüklerden sayılan İsdemir ve Çelik , çok sayıda yeni eleman alımı, personel alımı,  ve işçi alımı yapılacaktır. Firmanın insan kaynakları tarafından yapılan açıklamada, pazar payını daha da ileri taşımak adına 2022 yılında da yatırım ve çalışmalarına devam edeceklerini bildirmişlerdir. İskenderun Demir Çelik‘in duyuru olarak bildirisi yapılan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımızın devamında bulabilirsiniz. Zamanla kalıcı bir değer yaratmayı hedef edinmiş ve bunu başarmış büyük portföylü, müşteri odaklı çalışma, verimliliği ve teknolojisini ana başlık alan üretim ve dağıtım yatırımlarıyla, oldukça rekabetçi stratejileri ile yurdumuzun gitgide büyüyen ve büyümeye devam eden enerji piyasasında ki ülkenin enerji devi  konumuna ulaşmıştır.

İsdemir Çelik İş Başvurusu

Firma tarafından yayınlanan açık pozisyonlar arasında ilköğretim, lise veya üniversite mezunu olan kişilerin iş başvurusu yapabilecekleri çok sayıda kadro bulunmaktadır. İlanlar arasında işletme mühendisi, elektrik teknisyeni, proses teknisyeni, elektrik bakım teknisyeni, mekanik bakım teknisyeni, kimya proses teknisyeni, I&C bakım teknisyen, engelli personel alımı, eski hükümlü işçi alımı, saha satış yöneticisi, finans uzmanı, teknik eğitim uzmanı, işletme mühendisi, raporlama uzmanı, malzeme kalite kontrol mühendisi, iş mükemmelliği uzmanı ve daha bir çok konumda alım yapılacaktır.

İskenderun Demir Çelik İş Başvurusu Nasıl ve Nereden Yapılır?

İsdemir Çelik , işe alım için kariyer sitelerini kullanan firmalar arasında yer alır. İsdemir Çelik‘in alım yapılacak iş pozisyonları, kariyer sitelerinde yayınlanmaktadır. Verdiğimiz iş başvuru formu sayfasında kurumun kariyer sitelerindeki sayfalar üzerinden başvuruda bulunabilirsiniz. Yazımızın devamında bu bağlantılar verilmiştir. Bu kariyer sitelerine üyelik yaparak, profil oluşturabilir ve  başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Bu yazımızda İsdemir Çelik iş ilanları ile süreç hakkında bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.
İsdemir Çelik‘de bulunan açık pozisyonlar için insan kaynakları ve karier.net üzerinden takip edebilirsiniz.

Erdemir Çelik İş İlanları ve Güncel İş Başvurusu Formu

İçdaş Çelik İş İlanları ve Güncel İş Başvurusu Formu

EÜAŞ Elektrik İş İlanları ve Güncel İş Başvurusu 

Enerjisa Güncel İş İlanları ve İş Başvurusu 2022

Temsa İş İlanları ve İş Başvuru Formu 2022

Sabancı Holding İş İlanları 2022

Akçansa Güncel İş ilanları ve İş Başvurusu Formu 2022

Vestel İş İlanları İş Başvurusu 2022

Tüpraş İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

Otokar İş İlanları ve Güncel İş Başvurusu Formu


Konu hakkındaki Soru, Öneri ve Görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Güncel Personel, Memur ve İşçi alımı haberlerini en hızlı şekilde öğrenmek için bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza ulaşmak için TIKLAYIN!

ALAKALI YAZILAR


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir