Botaş İş İlanları ve Botaş Güncel İş Başvurusu Formu

Botaş İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

Botaş Boru Hatları İle Petrol Taşıma A.Ş. Genel Müdürlüğü, Botaş İş İlanları, her yıl personel, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Gerek oldukça personel ihtiyacına yönelik ilanlar yayınlanmaktadır. BOTAŞ insan kaynakları İŞKUR iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları iş başvurusu ve iş başvurusu formu ile ilgili bilgileri paylaşmaya çalıştık.

Doğal gaz ve petrol sektöründe lider marka konumunda olan BOTAŞ, Türkiye’nin enerji üretiminde boru hatları ile petrol taşımacılığı yapmak için 1974 yılında kurulmuştur, boru hatları ile doğal gaz taşımacılığını, doğal gaz ticareti ile genişletmiştir.

BOTAŞ İş İlanları ve İş Başvurusu

BOTAŞ;  Ankara, İstanbul ve Kayseri İşletme Müdürlükleri, Kırklareli, Bursa, İzmir, Konya, Erzurum, Çarşamba ve Kahramanmaraş’ta Şube Müdürlüğü olarak sektörde ilerlemektedir. Ayrıca Marmara Ereğli’de LNG İşletme Müdürlüğü, Adana Ceyhan’da Petrol İşletmeleri Bölge Müdürlüğü, Hatay Dörtyol’da Dörtyol İşletme Müdürlüğü yer almaktadır. BOTAŞ  tüm bu illerde çok sayıda istihdam sağlamaktadır. Personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır.

BOTAŞ tarafından yayınlanan, yayınlanması beklenen iş ilanları arasında bulunan iş başvurusu yapılabilecek kadro ve pozisyonlar şu şekilde sıralanabilmektedir; şoför, avukat,  güvenlik görevlisi, diyetisyen, tekniker, gemi elemanı, engelli eleman, eski hükümlü, arkeolog, itfaiyeci, kimyager, kaynakçı, sağlıkçı, stajyer, teknisyen, harita tekniker, inşaat tekniker, doğalgaz teknikeri, makine teknikeri, elektrik teknikeri, mühendis, uzman yardımcısı ve başka alanlar bulunmaktadır. Peki BOTAŞ’a nasıl iş başvurusu yapılır?

BOTAŞ Personel Alımı Hangi İllere Yapacak?

BOTAŞ personel alımları ihtiyaca yönelik olup, Ankara, Aksaray, Adana, Şanlıurfa, Kayseri, İstanbul, Bursa, Kırklareli, Tekirdağ, Edirne, Ağrı, Aydın, Kocaeli, Erzurum, Diyarbakır, Kars, Iğdır, Ardahan, Samsun, Çorum, Trabzon illerinde çalıştırmak üzere personel istihdamı sağlamaktadır.

BOTAŞ İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

BOTAŞ  İŞKUR  üzerinden ilanlarını yayınlamaktadır. Alım yapılacak olan kadro ve pozisyona göre KPSS şartı bulunmaktadır. Yayınlanan ilanlara başvurular İŞKUR tarafından alınır.

Türkiye Petrolleri İş İlanları ve Güncel İş Başvurusu Formu

Fiat İş İlanları ve Güncel İş Başvurusu Formu

Ford Otosan İş İlanları ve Güncel İş Başvurusu Formu

Opet İş İlanları ve Güncel İş Başvurusu Formu

Petrol Ofisi İş İlanları ve Güncel İş Başvurusu Formu

Tüpraş İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

Star Rafineri Güncel İş İlanları ve İş Başvurusu

Koç Holding Personel Alımı İş İlanları

Sabancı Holding İş İlanları 

Limak Holding İş İlanları ve İş Başvurusu


Konu hakkındaki Soru, Öneri ve Görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Güncel Personel, Memur ve İşçi alımı haberlerini en hızlı şekilde öğrenmek için bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza ulaşmak için TIKLAYIN!

ALAKALI YAZILAR


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir