Delphin Otel Personel Alımı ve İş Başvurusu Formu 

Delphin Otel Personel Alımı ve İş Başvurusu Formu 

Delphin Otel Personel Alımı

Delphin Otel personel alımı iş ilanları ve iş başvurusu formu ile ilgili bilgileri bu yazımızda sizler için derledik. Delphin Otel iş ilanlarına ve başvuru formuna yazımızın devamında ulaşabilirsiniz. Turizm otelcilik sektöründe iş arayan birçok kişinin araştırma yaptığı konuların başında geliyor. Delphin Hotels & Resorts – Her Şey Dahil Lüks Tatil anlayışıyla hizmet veren ve rağbet gören bir oteldir. Otel Delphin Imperial Hotel, Lara Kolay Online Otel Rezervasyonu sayesinde hızlı ve kolay rezervasyon imkanı sunmakatadır.

Delphin Otel İş İlanları Personel Alımı

Delphin Group Hotels, Cömertoğlu Otelcilik ve Ticaret A.Ş. tarafından kurulan, 7 adet oteller zinciri bulunan bir kurumdur. Oteller zinciri olması sebebiyle turizm ve otelcilik alanında birçok pozisyonda Delphin Otel personel alımı gerçekleştirmektedir. Yazımızın devamında Delphin Otel iş ilanları, açık pozisyonlar ve iş başvurusu işlemlerini nereden yapacağınız konularında bilgiler bulabilirsiniz.

Delphin Otel Açık Pozisyonlar

On bin yatak kapasiteli ve 7 tane otel zinciri ile bu otelde birçok çalışan ihtiyacı bulunmaktadır. Bu zincir otellerin 4 tanesi Antalya’da, 3 tanesi de Alanya’da bulunmaktadır. Delphin Otel açık pozisyonlar sayesinde iş arayanlar yetkinlikleri doğrultusunda açık olan pozisyonlara iş başvurusunda bulunabilirler.

Delphin ımperial lara, Delphin Be Grand Resort, Delphin Palace, Delphin Diva, Delphin Deluxe, Botanik Platinum ve Botanik Hotel & Resort, dönemsel olarak personel alım ilanı vermektedir. Bu otellerde şu an için eleman ihtiyacı duyulan açık pozisyonlar; Misafir İlişkileri Elemanı, Ütücü, Resepsiyonist, Lunapark Tesisat Kaynakçısı, Elektrikçi, Kat Görevlisi, İnsan Kaynakları Elemanı, Barmen ve Satış Pazarlama Elemanı.

Delphin Otel İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır? 

delphin imperial iş ilanları iş başvurusu nasıl, nereden yapılır? Diye düşünüyorsanız hemen açıklayalım. Bu otel zinciri belirli dönemlerde iş arama sitelerine açık iş ilanlarını girmektedir. Kariyer.net, yenibiris.com gibi kariyer sitelerinden açık iş pozisyonlarını görebilirsiniz. Ayrıca, linkini verdiğimiz https://delphinhotel.com/home/applicationform isimli internet sitesinden de direk başvuru yapabilirsiniz. Bu linkten açık pozisyon olmasa bile ilgili bilgileri doldurarak başvuruda bulunabilirsiniz. Size önerimiz hem verdiğimiz linkteki başvuru işlemini yapmanız, hem de yukarıda belirttiğimiz iş arama motorlarından sizin özelliklerinize uygun olan açık pozisyona başvuruda bulunmanızdır. Bu sayede iş başvurunuz insan kaynakları departmanı çalışanları tarafından gözden kaçmayacak, siz de doğru işe yerleştirilme imkanı bulacaksınız.

Delphin imperial lara rezervasyon:
Adres: Kemerağzı Mahallesi Yaşar Sobutay Bulvarı No:344, Lara Cd., 07112 Aksu/Antalya
Telefon: (0242) 320 07 07

D-Hotel Maris İş İlanları Personel Alımı İş Başvurusu

Maxx Royal Otel İş İlanları Personel Alımı ve İş Başvurusu Formu

Hilton Otel İş İlanları ve Personel Alımı İş Başvurusu Formu

Barut Hotels İş İlanları ve Güncel İş Başvurusu Formu 

Katar Otel Personeli İş İlanları ve İş Başvurusu

Rixos Otel İş İlanları ve İş Başvurusu

Eresin Otel İş İlanları ve Güncel İş Başvurusu Formu 

Dedeman Otel İş İlanları ve Güncel İş Başvurusu Formu

Green Park Hotels İş İlanları ve İş Başvurusu Formu 

Titanic Otel İş İlanları ve Güncel İş Başvurusu Formu

Anemon Hotels İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

Four Seasons Hotels İş İlanları ve İş Başvurusu Formu


Konu hakkındaki Soru, Öneri ve Görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Güncel Personel, Memur ve İşçi alımı haberlerini en hızlı şekilde öğrenmek için bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza ulaşmak için TIKLAYIN!

ALAKALI YAZILAR


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir