CMS İş İlanları ve İş Başvurusu Formu 2022 CMS Jant İş İlanları 2022

CMS İş İlanları ve İş Başvurusu Formu 2022

CMS İş İlanları ve İş Başvurusu Formu 2022

1980 yılında kurulan CMS jant üreten bir şirkettir, Tonguç Örsen tarafından İzmir’de kurulmuştur. Kuruluşundan bu güne sektörde tutarlı bir şekilde büyüme grafiği çizen CMS, Türkiye’nin en büyük jant üreticisi konumundadır. CMS Jant yurt dışında faaliyetlerini sürdürmeye devam etmektedir. Jant yenileme konusunda oldukça önemli bir konumdadır. 3 bini aşkın çalışan kadrosuna ek olarak ihtiyaçları doğrultusunda çok sayıda personel alımı, eleman alımıişçi alımı yapmaktadır. Yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımızda yer almaktadır.

CMS Jant İş İlanları 2022

Frankfurt, Münih, Paris, Torino ve Barcelona’da iletişim ofislerine sahiptir. Daimi müşterilerinden bazıları Daimler, BMW, Mini, Volkswagen, Audi, Bentley, Porsche, Seat, Skoda, Toyota, Ford, Fiat Grubu Renault, Nissan, Honda, Dacia, Lexus, Toyota, Oyak Renault, Tofaş, Honda ve Ford markalarına jant üretimi yapmaktadır. Genel merkezleri İzmir’dedir. CMS’den yapılan açıklamada başvuru yapacakların, Meslek Liselerinin Torna-Tesviye, Frezecilik, Tesviyecilik, Makine, CNC, Numerik Kontrollü Makineler, Kalıp, Kalıpçılık, Endüstriyel Kalıpçılık, Metal İşleri, Döküm, Kimya, Oto boya, Oto Boya Karoseri, Otomotiv, Sınai Boya bölümlerinden mezun olması gerektiği bildirildi. Firma erkek adaylar arasından alım yapmaktadır.

CMS Alım Yapılacak Pozisyonlar Nelerdir?

Dökümhane Mühendisi, Satınalma Uzmanı, Döküm Operatörü, Boya Operatörü, İç Denetçi, İnsan Kaynakları Uzmanı, Planlama Şefi, Sipariş Yönetim Uzmanı, İmalat Operatörü, Döküm Operatörü

CMS İşe Alım Süreci Nasıldır?

Mavi Yaka işe alımları, Yetkinlik bazlı mülakat, Genel Yetenek testi, Teknik Eğitim Merkezi Beceri Değerlendirme ve Ergonomi Ölçüm Merkezi mülakatları yapılmaktadır. Beyaz Yaka işe alımları, Yetkinlik bazlı mülakat, Kişilik envanteri
Genel yetenek testleri, Yabancı dil testi, Simülasyon araçları uygulamaları yapılmaktadır.

CMS Başvuru Şartları

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Görevini yapmada herhangi bir sağlık sıkıntısı olmamak, 22-45 yaş aralığında, Meslek Liselerinin Torna-Tesviye, Frezecilik, Tesviyecilik, Makine, CNC, Numerik Kontrollü Makineler, Kalıp, Kalıpçılık, Endüstriyel Kalıpçılık, Metal İşleri, Döküm, Kimya, Oto boya, Oto Boya Karoseri, Otomotiv, Sınai Boya bölümlerinden mezun olmak şeklinde sıralanmaktadır.

CMS Başvurular Nasıl ve Nereden Yapılır?

İş başvurusu gerçekleştirmek oldukça kolaydır. Firmanın kendi web sitesinden iş başvuru formunda sizden istenilen bilgileri eksiksiz doldurarak kuruma iletmeniz yeterli olacaktır.CMS firmasına başvuruda bulunmak isteyenler İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN.Ayrıca kariyer sitesindende başvuruda bulunabilirsiniz.

Volkswagen İş İlanları ve Güncel İş Başvurusu Formu

Ford Otosan İş İlanları ve Güncel İş Başvurusu Formu

Opet İş İlanları ve Güncel İş Başvurusu Formu

Petrol Ofisi İş İlanları ve Güncel İş Başvurusu Formu

Botaş İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

Tüpraş İş İlanları ve İş Başvurusu Formu


Konu hakkındaki Soru, Öneri ve Görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Güncel Personel, Memur ve İşçi alımı haberlerini en hızlı şekilde öğrenmek için bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza ulaşmak için TIKLAYIN!

ALAKALI YAZILAR


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.