Tesla Staj Başvurusu Nasıl ve Ne Zaman Yapılır? 2022

Tesla Staj Başvurusu Nasıl ve Ne Zaman Yapılır?

Tesla Staj Başvurusu Maaşlı Staj

Dünyanın otomotiv devi Tesla, 2022 uzun dönem staj başvuruları başladı. Tesla staj programında Tesla tarafından adayların dil, ülke gibi koşullar fark etmiyor. Yetenek ve iş yapabilme kabiliyetine önem veren Tesla, başvuran adayları mülakata çağrıldıklarında adayların konaklama masraflarını karşılıyor.

Staj ilanları dünyaya açık şekilde yayınlanmakta, bölümlere göre her alandan ilan bulunan programda lisans ve yüksek lisans öğrencileri kabul alınmaktadır. Tesla’da stajlar ortalama 3-12 ay sürebilmektedir.

Tesla Staj İmkanları Neler?

Tesla staj programı için başvuru adaylarının Elon Musk’ın Dünya’ca ünlü şirketinde Uluslararası tanıtım yapma imkanı olan ve finanse edilen ücretli bir staj programıdır. Kanada, ABD, Avrupa ve Asya’nın pek çok bölgesini kapsayan tüm Uluslararası bölgelere açık başvurudur. Lisans, Yüksek Lisans ve ileri düzey eğitim öğrencilerine avantajlar sağlamaktadır.

Finansman konusu programın en çok merak edilen kısmıdır. Staj katılan öğrencilere büyük fırsatlar sunmaktadır. Stajyer adayları maaş alacak ve bazı durumlarda yer değiştirme imkanı da bulabileceklerdir.  Tesla, 2003 yılında bir grup mühendis tarafından kurulan, yakıt türlerine ihtiyaç olmadan elektrikle çalışan araçlar üreten şirket olarak tanınmaktadır. Tesla, en iyi teknoloji şirketlerindendir.

Tesla Staj Başvurusu İçin Gerekli Şartlar

Tesla’da staj sonrası mezunlar Tesla’da çalışmaları için teşvik verilmektedir. Stajda ve staj sonrasında yurt dışında çalışma için bir fırsat olabilir. Tesla staj programlarında onlarca farklı pozisyon bulunuyor. Tüm ilanlar için ortak kriterler bulunmaktadır. Bunlar şu şekildedir;

  • Lisans ya da yüksek lisans öğrencisi olmak
  • Akıcı İngilizce (ileri derece yazma ve konuşma)
  • Yenilenebilir enerjiye ilgili olma
  • Temel elektrik bilgisi
  • Sormadan kendi zamanını yönetme ve son teslim tarihlerine ulaşma yeteneği
  • Ekip çalışması için uygun bir karakter

Stajyerler Maaş Alacak

  • Tesla, stajyerlere yer değiştirme ödeneği sağlamaktadır.
  • Bazı durumlarda konaklama imkanı bulunmaktadır.
  • Stajyerler, bilgi ve becerilerine uygun projelere sahip departmanlarla eşleştirme yapılacaktır.
  • Stajyerler için şirket çalışanları ile çalışma imkanı bulunmaktadır.  Tesla’nın resmi web sitesine ulaşmak ve staj başvurusu yapabilmek için tıklayınız

TOGG İş İlanları Personel Alımı ve İş Başvurusu

Tesla Türkiye Yeni İş İlanı 2022

Tesla Türkiye İş İlanları ve Tesla İş Başvurusu Formu

Tesla Türkiye Operasyonu Yeni İş İlanları

Türkiye Uzay Ajansı Personel Alımı İş İlanları ve İş Başvurusu


Konu hakkındaki Soru, Öneri ve Görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Güncel Personel, Memur ve İşçi alımı haberlerini en hızlı şekilde öğrenmek için bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza ulaşmak için TIKLAYIN!

ALAKALI YAZILAR


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.