Amerikan Hastanesi İş İlanları ve Güncel İş Başvurusu

Amerikan Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu

Amerikan Hastanesi İş Başvurusu

Amerikan Hastanesi, kadrosu ve memnuniyet odaklı uluslararası standartlarıda hizmet anlayışı ile  sektörde öncü uygulamalarla, sağlıkta dünya markası olmak misyonu ile kurulmuştur. Amerikan Hastanesi özel hastane kategorisinde zirve hastanelerden biridir. Hatrı sayılır nitelikli kadrosuyla kaliteli hizmet veren hastane, diğer hastanelerden hizmet  olarak ileri düzeyde hizmetler sunmaktadır. Amerikan Hastanesi 1920 yılında açılmıştır, 1995 yılında da Vehbi Koç Vakfı Sağlık Kuruluşu olarak hizmet hayatına devam etmektedir. İstanbul’da özel hastaneler konumunda hizmet etmektedir. Türkiye’nin farklı illerinde de bulunan hastanenin İstanbul-Nişantaşı binasında 232 hasta odası, 161 adet poliklinik, 36 yoğun bakım ve 12 ameliyathanesi bulunmaktadır.

Amerikan Hastanesi Sözleşmeli Memur, Personel, Eleman ve İşçi Alımı

Hastalarına uzmanlarıyla hizmet vermekle birlikte sunulan sağlık hizmetlerinin etkin ve verimli olmasını hedeflemektedir. Personel ihtiyacını karşılamak adına bünyesine ihtiyaç doğrultusunda personel alımı ve işçi alımı yapılmaktadır. Hastane’nin yayınlamış olduğu iş ilanları ve iş başvurusu formu detaylarını haberimizde bulabilirsiniz.

Amerikan Hastaneside Kimler Çalışabilecek?

Biyomedikal mühendis, teknik elemanlar, Teknik personel, Güvenlik, Çamaşırhane elemanları, Temizlik elemanları, Aşçı, garson, diyetisyen, Yardım masası ve destek elemanları – Danışman, Hasta karşılama ve refakat hizmetleri – Hasta Yönlendirme, Hastane bilgi yönetim sistemleri elemanları – programcı, Tıbbi atik personeli, Fizyoterapist, Laboratuvar personeli, Acil Ser. / Patisyen Hekim, Nöbetçi Uzman Hekim, Yoğun Bakım Sor. Hekim, Ameliyathane Sor.Hekim, Labaratuvar Sor.Hekim, Tranfüzyon Sor.Hekim, Uzman Hekimler, Radyoloji Sor.Hekim, Diyaliz Sor.Hekimi, Hasta Dosyaları, Uyum TİG Sorumlusu, Sosyal Çalışmacı,  Servis Sorumluları, Kalite Birim Çalışanı, Kalite Birim Sorumluları, Anket Sorumlusu, İndikatör Sorumluları Bağlı Komisyonlar,  Doküman Yönetimi, Hasta Kabul Memurları, Anestezi Tek./ Tekniker, Diyetisyen, Aşçı, Mutfak Personeli, Yardımcı Sağlık Per. ,Sekreter, Temizlik Personelleri, Karşılama Yön.Pers.,Fizyoterapistler, Bilgi İşlem Sorumlusu,  Bilgi İşlem Çalışanları, Röntgen Teknisyenleri, Enfeksiyon Hemşireleri, Poliklinik Sekreterleri, Şoförler, Röntgen Sor.Tek, DSS Mutemedi Faturalama Personeli ,Tahakkuk Personeli, Morg Hizmetleri, Labaratuvar, Diyaliz Ser.Sor, Fizik Tedavi gibi daha sayılabilecek bir çok pozisyonda eleman alımı yapılmaktadır.

Amerikan Hastanesi İş Başvurusu Nasıl ve Nereye Yapılır?

Amerikan Hastanesi geçici işçi, personel ve eleman ihtiyaçlarının büyük bölümünü kariyer siteleri aracılığı ile karşılamaktadır. Hastane bünyesinde görev almak isteyen kişiler çalışmak istedikleri birim şefliklerinden konu ile alakalı daha detaylı bilgi alabilicekleri gibi, aynı zamanda hastane sitesi üzerinden güncel duyuruları takip ederek hızlı bir şekilde iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Amerikan Hastanesi tarafından yayınlanan iş ilanları, uzman insan kaynakları tarafından yürütülmektedir. Amerikan Hastanesi insan kaynakları sayfasını takip ederek detaylara daha hızlı ulaşmanız mümkün. Ayrıca koç kariyerim sayfasından da ulaşabilirsiniz.

Koç Üniversitesi Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu

Acıbadem Hastanesi İş İlanları ve İş Başvuru Formu

Memorial Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu

Mersin Şehir Hastanesi İş İlanları

Elazığ Şehir Hastanesi İş İlanları ve Başvuru Formu

Adana Şehir Hastanesi İş İlanları ve İş Başvuru Formu

Ankara Şehir Hastanesi İş İlanları

İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi İş İlanları

Üniversite Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu

Prof. Dr. Cemil Taşcıoğlu Şehir Hastanesi İş Başvurusu

Kartal Şehir Hastanesi Personel Alımı, İş Başvuru ve Başvuru Formu

İstanbul Göztepe Şehir Hastanesi Personel Alımı

Siyami Ersek Devlet Hastanesi İş Başvurusu

Sakarya Devlet Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

Çam ve Sakura Şehir Hastanesi İş İlanları ve İş Başvuru Formu

Kandıra Devlet Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

Devlet Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu


Konu hakkındaki Soru, Öneri ve Görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Güncel Personel, Memur ve İşçi alımı haberlerini en hızlı şekilde öğrenmek için bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza ulaşmak için TIKLAYIN!

ALAKALI YAZILAR


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir