Devlet Su İşleri İş İlanları ve Güncel İş Başvuru Formu

Devlet Su İşleri İş İlanları ve İş Başvuru Formu

Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü İş İlanları

Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü Türkiye geneli 29 şehirde personel alımı yapacağını duyurdu. Yayınlanan ilanın ardından başvuruların ne zaman ve nereye yapılacağıda merak konusu haline geldi. Başvuru tarihleri 17 Ocak 2022 ile 28 Ocak 2022 tarihleridir. Devlet Su İşleri İş İlanları ile ilgili yazımızda detaylı bilgi vermeye çalıştık.

Devlet Su İşleri Alım Yapacak Şehir Listesi

Elazığ, Şanlıurfa, Erzurum, Van, Kars, Rize, Düzce, Ardahan, Kayseri, Kahramanmaraş, Yalova, Tekirdağ, Şırnak, Sivas, Osmaniye, Konya, Kastamonu, Karaman, Bilecek, Balıkesir, Amasya, Eskişehir, Siirt, Mardin, Hakkari, Ağrı, Giresun, Erzincan ve Edirne olarak belirtilmiştir.

DSİ İş Başvurusu Nereden Yapılır?

Başvurular elektronik ortamda e-Devlet – Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü – Kariyer Kapısı Kamu İşe Alım veya  Kariyer Kapısı https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tradresinden 17/01/2022-31/01/2022 tarihlerinde yapılacaktır. Başvurular personelalimi.dsi.gov.tr adresi üzerindende yapılacaktır. Elektronik ortam dışında başvuru kabul edilmemektedir.

Devlet Su İşleri İşe Alım Şartları

Her ünvan için kendi bölümünden mezunu olma şartı beklenmektedir. Ülke genelinde görev için sağlık raporu ve KPSS 70 puanı olması zorunluluğu gerekmektedir.

Başvuru Sonuçlarının Duyurulması

Sözlü/Uygulamalı giriş sınavına katılacak olan tüm katılımcı adayların bilgilerini Kariyer Kapısı üzerinden 11/02/2022 tarihinde görüntüleyebileceklerdir.

Ankara Numune Hastanesi İş İlanları ve İş Başvuru Formu

Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi İş İlanları ve İş Başvuru Formu

POMEM Giriş Sınavı Başvurusu Nasıl ve Nereden Yapılır?

EÜAŞ Elektrik İş İlanları ve Güncel İş Başvurusu 

TOKİ Konut Başvuruları Nasıl ve Nereden Yapılır?

TBMM İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

Polis Akademisi Başvurusu Ne Zaman?

Tarım ve Orman Bakanlığı İş İlanları ve İş Başvurusu

İl Sağlık Müdürlüğü İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

İETT İş İlanları, İş Başvurusu Formu ve Şoför Alımları


Konu hakkındaki Soru, Öneri ve Görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Güncel Personel, Memur ve İşçi alımı haberlerini en hızlı şekilde öğrenmek için bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza ulaşmak için TIKLAYIN!

ALAKALI YAZILAR


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.